Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
Original

Kavos kapsulės

Filtras
Filtras

Kavos intensyvumas

Kavos aromatas

Kavos kiekis puodelyje

Rastos prekės

ESPRESSO

Espresso tinkama tiek norint pasimėgauti trumpa kavos akimirka, tiek mėgautis ja ramiai ir neskubant. Rinkitės vieną iš šių trijų švelnių ir subalansuotų skonių, tinkamų įvairioms progoms. 

MASTER ORIGINS

Įsitikinkite „Master Origins“ kolekcijos kavos pupelių augintojų atsidavimu ir kruopščiu darbu.Visos šios kavos pasižymi unikaliu skoniu, kuris sukuriamas pasitelkus vietos kavos augintojų ir gamintojų praktines žinias ir kavos pupelių apdirbimo procesus, būdingus konkrečiai jų kilmės šaliai. Kiekvienas puodelis – nuostabus nuotykis!

Kavos kapsulės: neribotos galimybės iš Nespresso

Kapsulinis kavos aparatas - puikus išradimas, kuris leidžia savo mėgstama kava mėgautis vos po kelių sekundžių. Nepaisant to, kad mes tikrai žinome visas patikimų buitinių kavos aparatų gamybos paslaptis, vis tik kalbėdami apie Nespresso kavos aparatus, pabrėžiame, kad svarbiausia – skonis, greitis ir patogumas. Kavos kapsulėse, kurias galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje bei butikuose, kruopščiai parinkti kavos mišiniai, iš kurių net reikliausi kavos gurmanai išsirinks mėgstamiausius skonius ir aromatus! Mes turime net 29 kavų pasirinkimus, kuriuos siūlome nuolatiniame asortimente. Būtent todėl čia visuomet rasite kavą, geriausiai tinka prie jūsų gyvenimo būdo, laiko ar nuotaikos.

Jums reikia tik kapsulinio kavos aparato

Nespresso kavos kapsulės yra tiesiog idealus variantas tiems, kurie neturi laiko paruošti espresso, bet ir nenori atsisakyti savo mėgstamiausių rafinuotų kavos derinių. Mūsų funkcionalūs kapsuliniai kavos aparatai leis jums panirti į kavos potyrių pasaulį: išsirinkę vieną iš siūlomų aparatų modelių, kavą paruošite lengvai, bet kuriuo paros metu ir įvairiais būdais.
Atminkite, kad nepriklausomai nuo to, kokį kavos aparatą išsirinktumėte iš mūsų asortimento, jūs visuomet galėsite nevaržomai mėgautis mūsų kavos lobiais.

Kavos kapsulės: vos kelios akimirkos – ir jūs ragaujate savo mėgstamą kavą

Neginčytinas Nespresso kavos kapsulių privalumas yra galimybė akimirksniu paruošti kavą. Aukšta temperatūra ir spaudimas paspartina tinkamą kavos gaminimo procesą, tuo pačiu metu išryškindamas paslaptingiausias jos ypatybes. Mūsų kava kapsulėse nepraranda savo savybių, nes yra sandariai apsaugota nuo išorinių veiksnių poveikio. Kaip ir gaminant kavą tradiciniu būdu, kavos pupelės iš pradžių paskrudinamos ir sumalamos. Tačiau yra vienas skirtumas: jūs gaunate jau paruoštą naudoti kavą, kuri jūsų laukia pasislėpusi mažytėje, paprastoje ir hermetiškoje aliuminio kapsulėje. Be to, mes pamatavome ir nustatėme jums tinkamas proporcijas, todėl jūsų pasirinkta kava kaskart bus tokia pat gardi. Viskas, ką turite padaryti jūs – tai paspausti tinkamą mygtuką ir luktelėti keletą sekundžių, kol puodelyje ims garuoti kava!

Nespresso kavos kapsulės, kurias ypač vertina tikri kavos mėgėjai

Originalių Nespresso kavos kapsulių linijoje rasite išties platų skonių ir aromatų spektrą. Būtinai atidžiai perskaitykite mūsų asortimentą, nes kiekvienoje kapsulėje kavos mišinys bus šiek tiek kitoks. Neabejojame, kad išsirinksite savo mėgstamiausią, tačiau galite leistis ir į tikrą kelionę po skonių pasaulį, ieškodami sau tobulo kavos skonio. Jums orientyru bus mūsų sudarytos produktų kategorijos ir kolekcijos. Espresso ir lungo kategorijose jūs atrasite tikrąją kavos aromato esmę, tačiau jose skirsis kavos skonio sodrumas, bus kitokios saldumo proporcijos, kitoks aromato intensyvumas, stiprumas, gilumas ir aiškumas. Šie variantai ypač tinka tada, kai norisi atrasti subtilius kavos skonio ar aromato skirtumus.
O gal tikitės visai kitokių potyrių? Jei taip, tuomet patyrinėkite Barista Creations kolekciją, kurioje rasite gausybę gardžių, paskanintų variantų, pavyzdžiui, kava su juodojo šokolado, karamelės ar vanilės aromatais. Tuo tarpu, Ispirazione Italiana kolekcija labiausiai tinka stiprių skonių ir kavos, kaip energijos užtaiso, mėgėjams. Lygiai taip pat įdomi ir Master Origins kolekcija, kurioje rasite rafinuotus aromatus, kupinus vaisių ir pikantiškų skonių dvelksmo. Tai – rūšinė kava, pagaminta taikant vietinius kavos apdorojimo būdus. Pasinerkite visa savo esybe į tobulos kavos pasaulį, kurį mes, patyrę ekspertai, siūlome visiems, kurie turi ir mėgsta Nespresso kavos aparatus.

Kavos kapsulės, neturinčios nuo jūsų jokių paslapčių

Mūsų siūlomose kapsulėse esanti kava pagaminta laikantis aukščiausių kokybės standartų. Savo veiklą mes vykdome remdamiesi tvarumo principais, todėl siekdami pasirūpinti, kad neišnyktų nė vienas mūsų gardžiosios kavos niuansas, mes ne tik mokome įvairių pasaulio regiono kavos augintojus, bet ir teikiame jiems paramą. Tvariai naudodami gamtos išteklius, rūpindamiesi dirvožemio, kuriame auga mūsų kavamedžiai, kokybe, mes sudarome sąlygas kavamedžiams natūraliai augti ir subręsti. Be to, visos Nespresso kapsulės yra pagamintos iš aliuminio, kurį galima perdirbti daugybę kartų. Panaudotas kapsules mūsų klientai gali grąžinti į Nespresso butiką Vilniuje arba perduoti kurjeriui atsiimdami kitą užsakymą.

Nespresso kavos kapsulių ieškokite mūsų butikuose ir mūsų internetinėje parduotuvėje

Kviečiame jus į nepaprastą kelionę, kurios metu pasiūlysime patyrinėti ypatingus kavos aromatus bei skonius ir išbandyti neįprastus bei originalius kavos priedus. Norėdami pamatyti visą mūsų siūlomų galimybių spektrą, bandykite produktus pagal pasiūlytą eiliškumą ir taip atraskite savo mėgstamiausias kavos kapsules!

Dažnai užduodami klausimai

Kokia Nespresso kavos kapsulės kaina?

Kiekvienos Nespresso kavos kapsulės kaina gali skirtis priklausomai nuo jos skonio, intensyvumo ir kitų savybių. Nespresso Original kavos kapsulės kaina paprastai svyruoja nuo 0,53 € iki 0,64 € už kapsulę. Svarbu nepamiršti, kad kai kuriuos Vertuo kapsulės gali paruošti daugiau kavos nei Original kapsulės. Tai reiškia, kad nors vieneto kaina gali būti didesnė, galutinė kaina už kiekvieną pagamintą kavos puodelį gali būti panaši ar net mažesnė.

Nespresso siekia užtikrinti aukščiausią kavos kokybę, todėl kapsulės kaina atspindi aukščiausios kokybės kavos pupelių naudojimą ir atsakingą ūkininkavimą, kuris yra svarbus Nespresso įsipareigojimas.

Kiek gramų kavos yra Nespresso kavos kapsulėse?

Nespresso kavos kapsulėse kavos kiekis gali skirtis priklausomai nuo konkrečios kapsulės. Nespresso Original kavos kapsulėse dažniausiai yra nuo 5 iki 7 gramų kavos, priklausomai nuo kavos mišinio ir intensyvumo.

Verta paminėti, kad Nespresso bendrovė dėmesingai parenka kiekvienoje kapsulėje esančią kavą, siekdama užtikrinti aukščiausią galutinio produkto kokybę. Kiekviena kavos kapsulė yra pagaminta taip, kad užtikrintų optimalų kavos ir vandens santykį, siekiant išgauti geriausią galimą skonį.

Kokie pagrindiniai skirtumai tarp Original Line ir Vertuo Line kavos kapsulių?

Nespresso Original ir Vertuo yra dvi skirtingos kavos aparatų ir kapsulių sistemos, kurias siūlo Nespresso. Jos skiriasi keletu pagrindinių aspektų:

Kapsulės dydis ir forma: Original kapsulės yra mažesnės ir vienodo dydžio, o Vertuo kapsulės yra didesnės ir skirtingų dydžių, atspindinčių skirtingus pagaminamos kavos puodelių dydžius.

Kavos paruošimo technologija: Original aparatai naudoja tradicinį spaudimo metodą kavos paruošimui, kurio metu karštas vanduo praspaudžiamas pro pradurtą kavos kapsulę. Vertuo aparatai naudoja patentuotą "Centrifusion" technologiją technologiją, kai kapsulė sukasi iki 5000 apsisukimų per minutę, kad tinkamai paruoštų kavą.

Kavos puodelių dydžiai: Original aparatai dažniausiai gaminami su dviem paruošimo nustatymais - Espresso (40 ml) ir Lungo (110 ml). Vertuo aparatai gali paruošti iki penkių kavos puodelio dydžių - Espresso (40 ml), Double Espresso (80 ml), Gran Lungo (150 ml), Mug (230 ml), ir Carafe (535 ml).

Kavos kapsulės atpažinimas: Vertuo aparatai turi pažangią technologiją, kuri automatiškai atpažįsta kapsulę, kurią įdedate į aparatą, ir reguliuoja vandens kiekį, temperatūrą ir sukimosi greitį, kad paruoštų tobulą kavos puodelį.

Kaina: Tiek kavos aparatų, tiek kavos kapsulių kaina priklauso nuo konkretaus aparato modelio ar kapsulės rūšies.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50 EUR

Gaukite užsakymus per 1-2 darbo dienas pasirinktu adresu.

TAPKITE NESPRESSO KLUBO NARIU

Mėgaukitės įvairiais Nespresso klubo narystės privalumais internetu ir Nespresso butikuose.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Reikia skubios pagalbos? Mūsų kavos specialistai pasiruošę jums padėti.

NESPRESSO KAPSULIŲ PERDIRBIMAS

Grąžinkite panaudotas kapsules su kitu užsakymu arba atiduokite jas Nespresso butike PLC Panoramoje arba PC Akropolyje, Kaune

Susisiekite