Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
WORLD EXPLORATIONS

Istanbul Espresso

0,48 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Pikantiškas ir vaisinis

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ □ □

Kavos intensyvumas: 8 iš 13

KULTŪRŲ KRYŽKELĖJE

World Explorations Istanbul Espresso – tai kelionė laiku į autentiškas senąsias kavines. Šis intensyvaus dieviško skonio gėrimas trykšta narsa ir prinokusių laukinių vaisių salsvumu, kurį papildo švelnus migdolų dvelksmas. Tirštumas ir aksominis švelnumas, kaip pagarbos turkiškai kavai ženklas, bei etiopiška arabika ir indiška robusta iš karto primins senųjų kavos prekybos kelių kryžkelėje stūksantį Stambulą. Šis mišinys toks pat kosmopolitiškas, kaip ir kunkuliuojanti Stambulo kavinės lankytojų kompanija.

Mėgaukitės ja taip, kaip vietiniai: prie kavos patiekite stiklinę vandens ir gabalėlį turkiško skanėsto - lukumo.

AROMATO PROFILIS: SKRUDINTA, KVEPIANTI VAISIAIS SU MIGDOLŲ DVELKSMU

KILMĖ
Iš senųjų kavos ruošimo tradicijų atėjusį skonį iškilmingai pabrėžia senos, kaip pasaulis Etiopijos arabikos pupelės, o kavos kelio iš Afrikos į pasaulio platybes istoriją byloja indiška robusta. Šių rūšių derinys sukuria nuostabų įvairialypį skonį, kuris spinduliuoja kartumo, rūgštumo, laukinių vaisių salsvumo ir skrudinimo būdo natų darnumu. Tirštumas ir aksominis švelnumas, kaip pagarbos turkiškai kavai ženklas, bei etiopiška arabika ir indiška robusta iš karto primins senųjų kavos prekybos kelių kryžkelėje stūksantį Stambulą.
SKRUDINIMAS
Kava skrudinama klasikiniu būdu skrupulingai atskyrus arabikos ir robustos partijas, išlaikant vidutinį intensyvumą ir skrudinimo trukmę.
AROMATO PROFILIS
Šis tirštas ir aksominio švelnumo mišinys alsuoja laukiniu pikantiškumu ir vaisių salsvumu, kurį papildo migdolų dvelksmas ir malonus skrudintų kavos pupelių poskonis.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
56 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje.