Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
Vertuo

Kapsuliniai kavos aparatai

Vertuo Line kavos aparatai

Filtras
Filtras

Spalva

Rastos prekės

Dažnai užduodami klausimai

Kaip veikia Nespresso Vertuo kavos aparatas?

Nespresso kavos aparatai veikia naudodami unikalią technologiją, kuri susideda iš kelių etapų:

Įkrovimas ir Įjungimas: Pirmiausia į aparato rezervuarą pilamas vanduo, o kavos kapsulė įdedama į specialų kapsulių skyrių. Po to kavos aparatas yra įjungiamas.

Šildymas: Nespresso aparatuose yra vandens šildymo sistema, kuri greitai pakelia vandens temperatūrą iki optimalios kavos paruošimui.

Vertuo aparatai naudoja patentuotą "Centrifusion" technologiją, kai kapsulė sukasi greičiu iki 5000 apsisukimų per minutę, kad išgautų puikaus skonio kavą. Nespresso aparatai gali gaminti skirtingus kavos puodelio dydžius, priklausomai nuo modelio ir kapsulės tipo. Po kavos paruošimo, kavos kapsulė įkrenta į panaudotų kapsulių talpą, esančią kavos aparate, kurią ištuštinti galima jai prisipildžius.

Visas šis procesas trunka tik keletą minučių ir leidžia greitai bei patogiai paruošti aukštos kokybės kavą namuose ar biure.

Kokios kavos kapsulės tinka Nespresso aparatams?

Nespresso kavos aparatai yra pagaminti taip, kad tinkamai veiktų tik su Nespresso kavos kapsulėmis. Tai reiškia, kad kitų gamintojų kavos kapsulės gali netikti Nespresso aparatams pagal dydį, o naudojant jas, gali būti pažeistos aparato dalys, todėl jis gali sugesti.

Svarbu pažymėti, kad Nespresso turi dvi kapsulių linijas: Original ir Vertuo. Original aparatai yra sukurti naudoti tik Original kavos kapsules, o Vertuo aparatai - tik Vertuo kavos kapsules. Šios dvi linijos turi skirtingą kapsulių dizainą ir skirtingus kavos gaminimo principus, todėl jos nėra tarpusavyje derinamos.

Dėl šios priežasties, kad užtikrintumėte savo kavos aparato ilgaamžiškumą ir optimalų kavos skonį, patartina naudoti tik Nespresso prekės ženklo kapsules, kurios yra specialiai sukurtos ir pritaikytos jūsų Nespresso kavos aparatui.

Ar daugkartinės kavos kapsulės tinka Nespresso aparatams?

Ne, daugkartinės kavos kapsulės netinka Nespresso kavos aparatams. Nors kai kurie gamintojai gali teigti, kad jų daugkartinės kapsulės yra suderinamos, visgi tokios kapsulės gali sugadinti jūsų aparatą.

Pirma, Nespresso aparatai yra pagaminti taip, kad tinkamai veiktų su konkrečiais Nespresso prekės ženklo kavos kapsulių dydžiais ir formomis. Naudojant neoriginalias kavos kapsules, jūsų kava gali būti pagaminta netinkamai arba būti blogo skonio.

Antra, naudojant daugkartines arba ne Nespresso kapsules, yra didesnė rizika sugadinti kavos aparatą. Nespresso aparatai yra sukurti taip, kad kapsulė būtų perforuota tam tikru būdu, o netinkamai pritaikyta kapsulė (pavyzdžiui, pagaminta iš kietesnės plastmasės) gali sutrikdyti šį procesą ir sugadinti aparato mechanizmą.

Todėl, nors daugkartinės kavos kapsulės gali atrodyti ekonomiškas ir ekologiškas pasirinkimas, jos gali sukelti daugiau problemų nei naudos. Tad naudokite tik originalias Nespresso kapsules, kad išvengtumėte galimų problemų ir užtikrintumėte geriausią kavos kokybę.

Ar Nespresso kavos aparatai gamina kavą su pienu?

Nespresso kavos aparatai dažniausiai yra skirti gaminti juodą kavą - espresso, lungo ir pan., tačiau yra modelių, kurie gali gaminti ir kavą su pienu.

Pavyzdžiui, Nespresso Lattissima kavos aparatas yra specialiai sukurtas taip, kad galėtų gaminti kavą su pienu. Jis turi integruotą pieno talpą ir gali paruošti įvairias kavos su pienu rūšis, tokias kaip cappuccino ar latte, vienu mygtuko paspaudimu.

Be to, įsigydami kavos aparatą su Aeroccino pieno plakikliu, galėsite greitai ir efektyviai suplakti pieną ir paruošti savo mėgstamus kavos su pienu receptus namuose.

Ar Nespresso kavos aparatams būna akcijos ir nuolaidos?

Taip, Nespresso nuolatos siūlo akcijas ir nuolaidas savo kavos aparatams perkant tam tikrą kapsulių skaičių, taip pat galite įsigyti Original arba Vertuo kavos aparatų ir Aeroccino rinkinius mažesne kaina nei perkant atskirai.

Ar Nespresso kavos aparatas tinka namams arba biurui?

Taip, kapsuliniai Nespresso kavos aparatai puikiai tinka tiek namams, tiek biurui. Yra daug pagrindinių privalumų, dėl kurių, šis aparatas gali tapti vienu pagrindinių akcentų jūsų kasienybėje.

Visų pirma, Nespresso kavos aparatai yra įvairių spalvų, tad galite pasirinkti tokią, kuri geriausiai tiks jūsų namų ar ofiso interjere - ar tai būtų modernus minimalizmas, ar tradicinė klasika, Nespresso aparatai džiugins akį.

Antra, Nespresso kavos aparatai yra nesenstančio dizaino. Jie atrodo moderniai ir elegantiškai, neatsižvelgiant į tai, ar tai naujausi modeliai ar klientų patikrinti ir pamėgti modeliai.Be to, kavos aparatai skiriasi savo dydžiu ir veikimo principu, tad Nespresso pasiūloje galite rasti tokį aparatą, kuris labiausiai atitiks jūsų poreikius, nepriklausomai nuo to, naudositės aparatu mažesnėje virtuvėje ar dideliame biure.

Galiausiai, Nespresso aparatai naudoja kavos kapsules, todėl palaikyti švarą yra lengva ir paprasta. Nespresso kapsulės užtikrina, kad kiekvienas kavos puodelis būtų šviežias ir puikaus skonio, o kavos gaminimas nekeltų rūpesčių.

Kur gaminami Nespresso aparatai?

Nespresso bendradarbiauja su keletu garsių gamintojų, įskaitant De'Longhi ir Krups, kurie gamina Nespresso aparatus. Daugelis šių gamintojų yra įsikūrę Europoje, tačiau patys aparatai gaminami įvairiose šalyse, įskaitant Prancūziją, Italiją, Vokietiją ir kitas.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad Nespresso yra registruotas prekės ženklas ir bendrovė nuolat stebi savo produktų gamybą, kad užtikrintų aukščiausią kokybę. Taigi, nepriklausomai nuo to, kur aparatai ar kapsulės yra gaminamos, jie visada atitinka Nespresso kokybės standartus.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50 EUR

Gaukite užsakymus per 1-2 darbo dienas pasirinktu adresu.

TAPKITE NESPRESSO KLUBO NARIU

Mėgaukitės įvairiais Nespresso klubo narystės privalumais internetu ir Nespresso butikuose.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Reikia skubios pagalbos? Mūsų kavos specialistai pasiruošę jums padėti.

NESPRESSO KAPSULIŲ PERDIRBIMAS

Grąžinkite panaudotas kapsules su kitu užsakymu arba atiduokite jas Nespresso butike PLC Panoramoje arba PC Akropolyje, Kaune

Susisiekite