Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
Vertuo

Kavos kapsulės

Filtras
Filtras

Kavos intensyvumas

Kavos aromatas

Kavos kiekis puodelyje

Rastos prekės

Coffee+

Meistriškai sukurta kava, papildanti jūsų gyvenimo būdą. Ikoniškas skonis su papildomais ingredientais. Tai kava su pliusu.

Carafe

Įkvėpta kavos gamybos meistrystės metodo - brew & batch. Patirkite lėto mėgavimosi kava malonumą su meistriškai paruošta carafe kava.

Vertuo kavos rinkiniai

Dažnai užduodami klausimai

Kokie yra Nespresso kavų skoniai?

Nespresso siūlo platų kavos skonių asortimentą, kuris atitinka skirtingų kavos mėgėjų poreikius.

Pirma, Nespresso kavos kapsulės pasižymi skirtingu intensyvumu - nuo labai lengvų iki labai stiprių. Kiekvienos kapsulės intensyvumas yra nurodytas ant pakuotės ir leidžia patogiai rinktis kavą pagal savo skonį.

Antra, Nespresso siūlo skonines kavas, kurios yra praturtintos natūraliais skoniais, tokiais kaip vanilė, kakava, karamelė ar riešutai, ir suteikia kavai papildomą poskonį.

Galiausiai, Nespresso naudoja tiek Arabica, tiek Robusta kavos pupeles, taip pat jų abiejų mišinius savo kapsulėse. Arabica pupelės suteikia subtilų skonį su vaisiškomis ir šokoladinėmis natomis, o Robusta pupelės yra žinomos dėl savo stipraus ir ryškaus skonio.

Nespresso kavos skonių asortimentas yra labai platus ir įvairus, todėl, nepriklausomai nuo to, kokią kavą mėgstate, rasite Nespresso kavos kapsulę, kuri atitiks jūsų reikalavimus.

Kokia kava yra Nespresso kapsulėse?

Nespresso kavos kapsulėse naudojamos Arabica ir Robusta kavos pupeles, taip pat jų abiejų mišiniai.

Arabica kavos pupelės yra plačiai pripažintos dėl savo švelnaus skonio su būdingomis vaisių ir šokolado natomis. Jos dažnai auginamos aukštesnėse vietovėse ir turi mažesnį kofeino kiekį nei Robusta kavos pupelės.

Robusta, kita vertus, yra stipresnė ir ryškesnė. Ji auginama žemesnėse vietovėse ir yra atsparesnė ligoms ir kenkėjams nei Arabica. Robusta pupelės suteikia kavai galingą, rūgštų skonį ir daugiau kofeino.

Nespresso, siekdama sukurti įvairovę kavos skonių asortimente bei padėti klientams atrasti unikalų Nespresso kavos skonį, naudoja šių dviejų rūšių kavos pupeles, taip pat jų mišinius.

Iš ko pagamintos Nespresso kavos kapsulės

Nespresso kavos kapsulės pagamintos iš aliuminio. Tai yra medžiaga, kuri ne tik puikiai saugo kavos skonį ir aromatą, bet ir yra 100% perdirbama, todėl Nespresso kapsulės yra draugiškos aplinkai.

Kompanija yra įsipareigojusi aplinkos apsaugai ir turi kapsulių perdirbimo programą Lietuvoje. Nespresso klientai gali grąžinti naudotas kavos kapsules į Nespresso butiką, esantį Vilniuje, Panorama prekybos ir laisvalaikio centre. Taip pat, užsisakant kapsules iš Nespresso e-parduotuvės, galite pasirinkti “SWAP” funkciją ir panaudotas kapsules perduoti kurjeriui jūsų užsakymo pristatymo metu. Grąžintos kapsulės yra perdirbamos, aliuminio atliekos yra naudojamos naujoms prekėms gaminti, o kavos tirščiai - kompostui.

Taigi, Nespresso ne tik siūlo aukštos kokybės kavą, bet ir rūpinasi savo poveikiu aplinkai.

Kur pardavinėjamos Nespresso kavos kapsulės?

Lietuvoje Nespresso kavos kapsules galima įsigyti dviem būdais.

Pirma, galima užsisakyti internetu per oficialią Nespresso svetainę www.nespresso.lt. Tai - patogiausias būdas užsisakyti kavos tiesiai į namus ar biurą, nes užsisakyti internetu galite bet kuriuo metu iš bet kurios vietos. Neskubėdami galite naršyti po visą kavos asortimentą ir rinktis norimas kavos rūšis.

Antra, jei norite asmeniškai aplankyti Nespresso butiką ir geriau susipažinti su Nespresso pasauliu, tai galite padaryti Vilniuje, PLC “Panorama”. Butike galite išbandyti įvairias kavos rūšis, pasitarti su Nespresso konsultantais ir išsirinkti savo mėgstamiausias kavos kapsules.

Svarbu paminėti, kad originalios Nespresso kapsulės nėra parduodamos prekybos centruose. Nespresso siekia užtikrinti aukščiausią kavos ir aptarnavimo kokybę, todėl originalias Nespresso kavos kapsules galima įsigyti tik mūsų butike arba interneto svetainėje nespresso.lt

Kokie pagrindiniai skirtumai tarp Original Line ir Vertuo Line kavos kapsulių?

Nespresso Original ir Vertuo yra dvi skirtingos kavos aparatų ir kapsulių sistemos, kurias siūlo Nespresso. Jos skiriasi keletu pagrindinių aspektų:

Kapsulės dydis ir forma: Original kapsulės yra mažesnės ir vienodo dydžio, o Vertuo kapsulės yra didesnės ir skirtingų dydžių, atspindinčių skirtingus pagaminamos kavos puodelių dydžius.

Kavos paruošimo technologija: Original aparatai naudoja tradicinį spaudimo metodą kavos paruošimui, kurio metu karštas vanduo praspaudžiamas pro pradurtą kavos kapsulę. Vertuo aparatai naudoja patentuotą "Centrifusion" technologiją technologiją, kai kapsulė sukasi iki 5000 apsisukimų per minutę, kad tinkamai paruoštų kavą.

Kavos kapsulės atpažinimas: Vertuo aparatai turi pažangią technologiją, kuri automatiškai atpažįsta kapsulę, kurią įdedate į aparatą, ir reguliuoja vandens kiekį, temperatūrą ir sukimosi greitį, kad paruoštų tobulą kavos puodelį.

Kaina: Tiek kavos aparatų, tiek kavos kapsulių kaina priklauso nuo konkretaus aparato modelio ar kapsulės rūšies.

Kiek gramų kavos yra Nespresso kavos kapsulėse?

Nespresso kavos kapsulėse kavos kiekis gali skirtis priklausomai nuo konkrečios kapsulės. Nespresso Vertuo kapsulėse esantis kavos gramų kiekis gali skirtis priklausomai nuo kavos mišinio ir intensyvumo, taip pat nuo to, kokio dydžio puodelį gamina konkreti kapsulė:

  • Espresso kapsulėse yra maždaug 5-7 gramai kavos, o jos gamina 40 ml kavos.
  • Double Espresso kapsulėse yra maždaug 8-12 gramų kavos, o jos gamina 80 ml kavos.
  • Gran Lungo kapsulėse yra maždaug 12-14 gramų kavos, o jos gamina 150 ml kavos.
  • Mug kapsulėse yra maždaug 13-20 gramų kavos, o jos gamina 230 ml kavos.
  • Carafe kapsulėse yra maždaug 20-25 gramai kavos, o jos gamina 535 ml kavos.

Kiekvienos Nespresso kavos kapsulės turinys ir dydis gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo konkretaus skonio ir kavos mišinio.
Verta paminėti, kad Nespresso bendrovė dėmesingai parenka kiekvienoje kapsulėje esančią kavą, siekdama užtikrinti aukščiausią galutinio produkto kokybę. Kiekviena kavos kapsulė yra pagaminta taip, kad užtikrintų optimalų kavos ir vandens santykį, siekiant išgauti geriausią galimą skonį.

Kokios kavos kapsulės geriausios?

Kavos kapsulių pasirinkimas iš tiesų labai priklauso nuo kiekvieno individualaus skonio ir toi, ko kokia kava mėgaujatės labiausiai. Kiekvienas iš mūsų turi savo unikalų kavos skonio profilį, kuris gali svyruoti nuo labai stiprios ir tamsiai skrudintos kavos iki lengvų ir vaisiškų skonių.

Nespresso yra vienas iš populiariausių kavos kapsulių gamintojų, kuris siūlo įvairių rūšių kavos kapsules, kad patenkintų skirtingus skonio poreikius. Nespresso kapsulės yra žinomos dėl savo aukštos kokybės ir skonio įvairovės, taip pat dėl rūšių įvairovės - nuo espresso ar lungo iki carafe (grafino). Nespresso asortimente rasite įvairaus intensyvumo ir skonio kavas.

Tai reiškia, kad, nepriklausomai nuo to, ar mėgstate sodrią ir stiprią kavą, ar lengvesnę ir subtilią kavą, Nespresso kapsulių asortimente turėtumėte rasti tai, kas atitiks jūsų skonį.

Todėl, jei esate naujas Nespresso klubo narys, išbandykite skirtingų rūšių kapsules ir atraskite savo mėgstamiausią.

Ar Nespresso kavos kapsulėms būna akcijos ir nuolaidos?

Nuolaidas ir specialius pasiūlymus kavos kapsulėms gauna tik Nespresso klubo nariai.

Kokia Nespresso kavos kapsulės kaina?

Kiekvienos Nespresso kavos kapsulės kaina gali skirtis priklausomai nuo jos skonio, intensyvumo ir kitų savybių. Vertuo kavos kapsulės kaina priklauso ne tik nuo kavos skonio ar intensyvumo, bet ir nuo paruošiamo kavos puodelio dydžio, tad espresso (40 ml) kapsulės kaina yra nuo 0,57€, o Carafe (535 ml) kavos kapsulė kainuoja 1,55€. Svarbu nepamiršti, kad kai kuriuos Vertuo kapsulės gali paruošti daugiau kavos nei Original kapsulės. Tai reiškia, kad nors vieneto kaina gali būti didesnė, galutinė kaina už kiekvieną pagamintą kavos puodelį gali būti panaši ar net mažesnė.

Nespresso siekia užtikrinti aukščiausią kavos kokybę, todėl kapsulės kaina atspindi aukščiausios kokybės kavos pupelių naudojimą ir atsakingą ūkininkavimą, kuris yra svarbus Nespresso įsipareigojimas.

Ar Nespresso kavos kapsulės yra perdirbamos?

Taip, Nespresso kavos kapsulės yra perdirbamos. Nespresso klientai gali grąžinti panaudotas kapsules į Nespresso butiką Vilniuje, esantį PLC Panorama. Mūsų personalas mielai priims panaudotas kapsules ir perduos jas perdirbimui.

Be to, užsisakant kavos kapsules internetu per oficialią Nespresso svetainę, galima pasirinkti “SWAP” paslaugą - kurjeriui pristačius jūsų užsakymą, galėsite jam perduoti ir panaudotų kapsulių maišelį, kurį nemokamai galite gauti Nespresso butike arba užsisakydami e-parduotuvėje. Šios paslaugos yra nemokamos.

Perdirbant Nespresso kavos kapsules, aliuminis iš kapsulių yra perdirbamas ir naudojamas naujų produktų gamybai, o kavos tirščiai yra kompostuojami. Tai vienas iš Nespresso įsipareigojimų aplinkos apsaugai ir tvarumui.

vertuo next

Ką verta žinoti apie Vertuo kavos kapsules

Dydis ir dizainas: Nespresso Vertuo kavos kapsulės yra didesnės nei Nespresso Original kapsulės. Jos turi kupolo formos dizainą su barkodu, kurį nuskaičius gaminama kava. 

Kavos pasirinkimas: Nespresso siūlo plačią Vertuo kavos kapsulių įvairovę. Jos skiriasi skoniais, intensyvumu bei paruošiamos kavos kiekiu - espresso (40 ml), double espresso (80 ml), gran lungo (150 ml), mug (230 ml) ir carafe (535 ml). Ši įvairovė leidžia jums pasirinkti pageidaujamą kavos skonį ir puodelio dydį.

Kavos ruošimas: Įdėjus Vertuo kapsulę į aparatą, jis nuskaito brūkšninį kodą ir atitinkamai parenka ruošimo parametrus, tokius kaip vandens kiekis, temperatūra ir kapsulės sukimosi greitis. Aparatas naudoja Centrifusion™ technologiją kavai gaminti. Dėka šios technologijos, kava kas kartą paruošiama nepriekaištingai ir turi gausią kavos putą - crema.

Svarbu paminėti, jog Nespresso Vertuo kapsulės nėra tinkamos Original aparatams ir atvirkščiai. 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50 EUR

Gaukite užsakymus per 1-2 darbo dienas pasirinktu adresu.

TAPKITE NESPRESSO KLUBO NARIU

Mėgaukitės įvairiais Nespresso klubo narystės privalumais internetu ir Nespresso butikuose.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Reikia skubios pagalbos? Mūsų kavos specialistai pasiruošę jums padėti.

NESPRESSO KAPSULIŲ PERDIRBIMAS

Grąžinkite panaudotas kapsules su kitu užsakymu arba atiduokite jas Nespresso butike PLC Panoramoje arba PC Akropolyje, Kaune

Susisiekite