Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

Kavos aparatai

Essenza Mini riboto leidimo

Inissia

Essenza Mini

 • Mūsų kompaktiškas aparatas, tačiau be jokių kompromisų skonio atžvilgiu. Essenza Mini atveria visą Nespresso kavos pasaulį.
  99,00 €
  • * 49,00 € perkant 200 kapsulių
   NUOLAIDOS KODAS: ESSENZATRIANGLE200
 • Mūsų kompaktiškas aparatas, tačiau be jokių kompromisų skonio atžvilgiu. Essenza Mini atveria visą Nespresso kavos pasaulį.
  99,00 €
  • * 49,00 € perkant 200 kapsulių
   NUOLAIDOS KODAS: 200ESSENZA

PIXIE

 • Tiesiai iš dizaino studijos atkeliavęs Nespresso Pixie kavos aparatas patiks tiems, kurie žavisi pramoniniu stiliumi. Šis aparatas metaliniais, lygiais šonais yra sukurtas tiems, kurie kavai ir išvaizdai kelia aukštus reikalavimus.
  129,00 €

Citiz

 • Naujojo modelio Citiz toliau teikia malonumą geriantiems Nespresso kavą ir mėgstantiems dizainą.
  149,00 €
  • * 99,00 € perkant 300 kapsulių
   NUOLAIDOS KODAS: CITIZ300

Citiz & Milk

 • Panorėję išsivirti Cappuccino arba Latte Macchiato, pagardinsite kavą karšto pieno puta vos spustelėję mygtuką. CitiZ kavos aparatas liaunas ir stabilus, visada žavi ypatinga modernia retro stiliaus elegancija.
  179,00 €

Lattissima

Expert

 • Ekspertas siūlo universalų nustatymų lygį su keturiais kavos puodelio dydžiais, įskaitant naują Nespresso Americano, skirtą ilgesniam lengvam kavos vartojimui ir pasirinkimui tarp trijų temperatūrų.
  279,00 €

Atelier

 • Su Nespresso Atelier kavos aparatu būsite tikru barista ir savo kavos receptų kūrėju – su pienu ar be, šaltos ar klasikinės.
  349,00 €
  • * 249,00 € perkant 250 kapsulių
   NUOLAIDOS KODAS: ATELIER250

Creatista

 • Nespresso Creatista leidžia namų sąlygomis lengvai kurti originalias aukščiausios kokybės Latte Art kavas – tokią galimybę suteikia patogi Nespresso sistema, mūsų patirtis ir pažangi Brevillse pieno tekstūros technologija.
  459,00 €
  • * 349,00 € perkant 400 kapsulių
   NUOLAIDOS KODAS: CREATISTAPLUS400
 • Tapkite tikru barista! Su kavos aparatu Creatista Pro kiekvienas kavos puodelis tai – šedevras.
  699,00 €
  • * 499,00 € perkant 500 kapsulių
   NUOLAIDOS KODAS: CREATISTAPRO

Kavos aparatų rinkiniai

 • Essenza mini kompaktiškas Nespresso aparatas, tačiau be jokių kompromisų skonio atžvilgiu, jums atvers visą Nespresso kavos pasaulį. Komplekte kartu su Aeroccino mėgaukitės kavos gėrimais su pienu kiekvieną dieną.
  169,00 € 139,00 €
 • Essenza mini kompaktiškas Nespresso aparatas, tačiau be jokių kompromisų skonio atžvilgiu, jums atvers visą Nespresso kavos pasaulį. Komplekte kartu su Aeroccino mėgaukitės kavos gėrimais su pienu kiekvieną dieną.
  184,00 € 159,00 €
 • Essenza mini kompaktiškas Nespresso aparatas, tačiau be jokių kompromisų skonio atžvilgiu, jums atvers visą Nespresso kavos pasaulį. Komplekte kartu su Aeroccino mėgaukitės kavos gėrimais su pienu kiekvieną dieną.
  169,00 € 139,00 €

Nespresso kapsuliniai kavos aparatai – jūsų namų barista

Negalite įsivaizduoti dienos be puodelio kavos? Tiesiog puiku, nes Nespresso puikiai supranta jūsų poreikius ir jaučia lygiai tą patį. Šis aromatingas gėrimas – tai grynas malonumas, uždarytas į mažą aliuminio kapsulę, kurioje slypi unikalūs aromatai bei skoniai.
XX a. pradžioje išrasti kavos aparatai sukėlė tikrą perversmą. Ir nors šiuolaikiniai prietaisai veikia labai paprastai, jie siūlo dar daugiau galimybių ir leidžia paruošti dar puikesnę kavą. Sužinokite apie kavos kapsulių privalumus ir išsirinkite tokį kapsulinį kavos aparatą, kuris idealiai atitiktų visus jūsų poreikius bei leistų mėgautis savo mėgstamu gėrimu praėjus vos kelioms minutėms po jo įjungimo.

Kapsuliniai kavos aparatai - privalumų daugiau nei tikėjotės

Ar iš tiesų verta eikvoti laiką ruošiant kavą tradiciniu būdu, kuriam prireiks gana daug laiko, jei viską galima padaryti tik vienu piršto paspaudimu? Viskas, ko jums reikėtų savo tikslui pasiekti, yra patogus kapsulinis kavos aparatas ir jūsų mėgstamos Nespresso kavos kapsulės. Mūsų kapsuliniai kavos aparatai yra tikrai puikus funkcionalumo ir patogumo derinys, kuriuo savo mėgstamos kavos pasigaminsite paspaudę vos vieną mygtuką, o pats procesas užtruks tik kelias sekundes. Rytais skubate? Po sunkios darbo dienos norėtųsi atsigaivinti puodeliu kavos? Pasikvietėte svečių? Galima išvardyti daugybę atvejų, kai laiko turite mažai, o mėgstamą kavą norisi paruošti kaip galima greičiau. Nespresso aparatai – tai autentiški kavos aparatai, kurie galėtų užimti itin svarbią vietą jūsų kasdieninėje buityje.

Idealios partnerystės galia

Kai mes kuriame savo kavos aparatų modelius, visuomet rūpinamės ne vien tik jų funkcionalumu. Kadangi ir mums patiems, ir mūsų klientams labai svarbią reikšmę turi mūsų aparatų dizainas, šiam aspektui skiriame ypatingą dėmesį. Mes renkamės tokį dizaino stilių, kuriame klasikinė išvaizda puikiai derėtų su modernumu ir kuris tuo pačiu metu būtų labai universalus. Dauguma kavos aparatų gaminami kelių spalvų, taigi, jūs turėsite bent keletą pasirinkimo variantų.
Mes labai gerai žinome, kad kai kuriems naudotojams labiau patinka klasikinės spalvos – juoda ir balta, o kitiems norisi tokios kavos gėrimo ceremonijos, kurioje būtų stimuliuojančios raudonos spalvos. Treti labiau mėgsta ramią žalią spalvą. Pasirinkimas išties platus. Kavos gėrimas – tai gyvenimo būdas, todėl negalime sau leisti, kad kava būtų gaminama tokiu aparatu, kuris atrodytų lyg pagamintas prieš šimtą metų. Mūsų asortimente rasite ir minimalistinių aparatų, kurie dėl kompaktiškumo ne tik idealiai tiks mažesnėse virtuvėse, bet ir bus nepamainomas jūsų kelionių kompanionas.

Kapsulinis kavos aparatas: meskite iššūkį visoms kavinukėms

Kiekvienas kavos aparatas, kurį siūlome savo klientams, turi vis kitokių privalumų. Vieniems naudotojams labiau patinka minimalistiniai aparatai, kitiems – truputį didesni, turintys daugiau papildomų funkcijų. O išsirinkę sau labiausia patikusį kavos aparatą, jam papildomų funkcijų galite suteikti ir mūsų siūlomu pieno plakikliu, kuriuo pieną suplaksite ir aukštoje, ir žemoje temperatūroje.
Kavos pasaulis susideda ne vien tik iš sodraus espresso, lungo ar populiariojo kapučino. Kavos mėgėjai trokšta atrasti naujus aromatus. Todėl niekas nesutrukdys kapsuliniam kavos aparatui tapti ne tik kompaktišku aparatu, bet ir jūsų namų barista. Taigi, jūs galėsite mesti iššūkį geriausioms savo rajono kavinukėms!

Neribotos kavos kapsulių galimybės

Dar vienas Nespresso kavos aparatų privalumas – platus kapsulių asortimentas. Kava kapsulėse turi kelis rimtus pranašumus: sandariai uždaryta kapsulėje ji išlieka kvapi, o paruošti galima vos per kelias akimirkas. Įsigiję mūsų kavos aparatą, būtinai išbandykite Nespresso siūlomų kavos kapsulių asortimentą! Tokiu būdu žengsite dar vieną žingsnį rafinuotų skonių ir aromatų pažinimo keliu, kur rasite ir klasikinį espresso, ir įvairiausio sodrumo, darnos bei stiprumo kavos variantus, retkarčiais pagardintus natūraliais aromatiniais priedais bei vaisių arba aštrių prieskonių skoniais.

Apsilankykite mūsų butikuose ir išsirinkite idealų kavos aparatą arba apsipirkite internetu

Jei norite dar geriau pamatyti atskirų kapsulinių kavos aparatų privalumus, būtinai apsilankykite mūsų butikuose, kur patyrę kavos specialistai jums praktiškai pademonstruos mūsų siūlomų prietaisų funkcines galimybes. Kita vertus, jei pageidaujamą modelį jau išsirinkote iš siūlomų mūsų interneto svetainėje, patogiai užsisakykite internetu ir mėgaukitės mėgstamu kavos skoniu namuose!