Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

ATRASKITE DU UNIKALIUS KAVOS PARUOŠIMO BŪDUS

  • ORIGINAL SISTEMA

    ORIGINAL SISTEMA

    Nuo klasikinio espresso iki išskirtinai retų kavų

  • VERTUO SISTEMA

    VERTUO SISTEMA

    Neprilygstami kavos potyriai

TOBULAS PASIRINKIMAS
TRADICINIO ESPRESSO GERBĖJAMS

Nesvarbu, ar mėgstate sodraus skonio, be kofeino ar juodą kavą, o gal capuccino ar latte su pienu - Original kavos aparatai puikus pasirinkimas espresso mėgėjams.

TRADICINĖ 19 BARŲ SLĖGIO TECHNOLOGIJA

19 barų aukšto slėgio ekstrakcijos technologija užtikrina, kad kiekvienas kavos puodelis puikuotųsi prabangia kavos puta – crema, atskleidžiančia kavai būdingas natas ir aromatus bei išlaikančia juos tol, kol mėgaujatės savo nepriekaištingos kavos puodeliu. Tai tarsi lobis, kurį turite atrasti.

3 dydžių puodeliai

Ristretto
Ristretto (25ml)
Espresso
Espresso (40ml)
Lungo
Lungo (110ml)

DIDELIS ESPRESSO KAVOS PASIRINKIMAS

Nuo itališkų skrudinimo tradicijų, kuriomis pasižymi Ispirazione Italiana asortimentas, iki skirtingų pasaulio kavos kultūrų World Explorations siūlomoje kolekcijoje – su Original kiekviename puodelyje kuriami unikalūs espresso potyriai.

TOBULAS PASIRINKIMAS
GAUSIOS KAVOS CREMA MĖGĖJAMS - TIEK GERIANT ESPRESSO, TIEK DIDESNIO DYDŽIO PUODELIUS

Jūsų kavos akimirkoms siūlome naujovišką technologiją - Vertuo. Išlaikome espresso tradicijas, tačiau žengiame dar toliau...

NOVATORIŠKA CENTRIFUSION™ TECHNOLOGIJA

Su Nespresso sukurta Centrifusion™ technologija, aparatai nuskaito kavos kapsulės brūkšninį kodą ir tiksliai nustato sukimosi dažnį (iki 5000 per minutę), vandens kiekį ir temperatūrą, kad kavos puodelis būtų pagamintas tiksliai pagal nustatytus parametrus, o kava būtų itin gardi.

5 dydžių puodeliai

Espresso
Espresso (40ml)
Double Espresso
Double Espresso (80ml)
Gran Lungo
Gran Lungo (150ml)
Mug
Mug (230ml)
Carafe
Carafe (535ml)

PLATUS ĮVAIRIŲ STILIŲ KAVOS PASIRINKIMAS

Jei tektų rinktis: espresso ar didelis puodelis kavos? Su Vertuo to daryti nereikia. Išbandykite naująjį espresso, dvigubą espresso, leiskitės į gran lungo ir mug kuriamų potyrių kelionę, ir, žinoma, su kiekvienu kavos puodeliu mėgaukitės iki šiol nematyta gausia kavos crema.

IŠSKIRTINĖ KAVOS KOKYBĖ

28 UNIKALIŲ KAVOS SKONIŲ

Atraskite visą spektrą kavos stilių. Naujosios keturių skirtingų dydžių Vertuo kavos kapsulės skirtos penkių dydžių puodeliams. Kas kartą besimėgaudami kava, nusipelnėte aukščiausios kokybės kavos puodelio.

Rinkitės iš plataus asortimento kavos kapsulių, kurių kiekviena pasižymi savitu intensyvumu ir aromatu. Nuo espresso iki švelnaus gran lungo ar lėta kavos akimirka mėgautis kviečiančio didelio mug puodelio - norėsite išbandyti juos visus!

Vertuo kavos kapsulės >

Tvarus pasirinkimas kiekviename puodelyje

Tvarumas – Nespresso veiklos pagrindas, kuriam skiriamas ypatingas dėmesys. Vertuo kavos aparatų gamyboje naudojama nuo 35% iki 50% perdirbto plastiko, o jų pakuotės pagamintos net iš 99% kitų perdirbtų medžiagų.

Mėgaudamiesi įvairių rūšių Vertuo kava, prisiminkite, kad visos Nespresso kavos kapsulės yra pagamintos iš aliuminio – neribotai perdirbamos medžiagos, kuri išlaiko kavą šviežią, kokybišką ir gardžią. 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50 EUR

Gaukite užsakymus per 1-2 darbo dienas pasirinktu adresu.

TAPKITE NESPRESSO KLUBO NARIU

Mėgaukitės įvairiais Nespresso klubo narystės privalumais internetu ir Nespresso butikuose.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Reikia skubios pagalbos? Mūsų kavos specialistai pasiruošę jums padėti.

NESPRESSO KAPSULIŲ PERDIRBIMAS

Grąžinkite panaudotas kapsules su kitu užsakymu arba atiduokite jas Nespresso butike PLC Panoramoje arba PC Akropolyje, Kaune

Susisiekite