Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
MASTER ORIGINS

India Intensyvus

0,53 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Musoninių liūčių sąlygomis išauginta Robusta

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ □ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ ■

Kavos intensyvumas: 11 iš 13

Master Origins India kavai naudojamos robusta pupelės nuo kavamedžių, tarp kurių nardo musonų vėjai. Tokiu būdu ji įgauna intensyvų, medienos, pikantišką aromatą, kuris sumaišomas su Indijos arabika. Musonų vėjuose augintų kavos pupelių galima rasti Indijos pietvakariniame krante. Tais mėnesiais, kai vyrauja musonų vėjai, kavos pupelės išbrinksta, o vėliau išdžiūsta. Tai tarsi kelionės, kurios metu ji laivais buvo gabenama į Europą, atkartojimas.

AROMATO PROFILIS: INTENSYVUS, PIKANTIŠKAS

 

80% ŠIAS KAPSULES SUDARANČIO ALIUMINIO YRA PERDIRBTAS ALIUMINIS

Kodėl aliuminis?
Aliuminis – geriausia medžiaga, apsauganti kavos šviežumą ir kokybę, atspari deguoniui, šviesai ir drėgmei. Jis užtikrina, kad net praėjus kuriam laikui, aukštos kokybės kava bus šviežia ir aromatinga. Be to, aliuminį galima perdirbti begalę kartų ir tai viena plačiausiai pasaulyje naudojamų perdirbamų medžiagų.

Vienintelis būdas įgyvendinti žiedinę ekonomiką – užtikrinti, kad kažko pabaiga visada būtų kažko naujo pradžia.

Mūsų tikslas – iki 2021 m. pabaigos pasiekti, kad 80 % Nespresso Original line kapsulių būtų pagaminta iš perdirbto aliuminio.

KILMĖ
Arabikos ir robustos iš Indijos mišinys.
SKRUDINIMAS
Šią kavą skrudiname padalintą į dvi dalis: vieną dalį - vidutiniškai, kitą - šiek tiek trumpiau. Tokiu būdu išlaikomas išskirtinis arabikos skonis ir išlaikomos robustos savybės.
AROMATO PROFILIS
Master Origins India su robusta kavos skonis ypatingas dėl unikalaus musoninio vėjo „kelionės“. Kai kavamedžiai nuolat narstomi vėjų, kavos pupelės įgauna pikantišką medienos skonį - jis tirštas ir išliekantis burnoje tarsi jūros migla. Tai stiprus puodelis kavos. Robustos maišymas su arabika suteikia jai intensyvumo ir sirupiškumo.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
50 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje