Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
MASTER ORIGINS

Indonesia Intensyvus

0,53 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Drėgno apdorojimo Indonezijos Arabika

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ □

Kavos intensyvumas: 8 iš 13

Master Origins Indonesia šlapiu būdu lukštenta arabikos pupelių kava tarsi įkūnija lenktynes su lietumi. Sumatros kavos augintojai kavos pupeles nusprendė lukštenti šlapiu būdu dėl drėgno klimato. Jie pašalina sumedėjusį kavos pupelių dangalą (endokarpį), kai pupelės yra minkštos ir drėgnos, priešingu atveju pupelės greičiau džiūsta. Šis būdas unikalus ir šiuo būdu jie gamina klasikinio Indenezijos skonio kavą - aksomo tirštumo, stipraus aromato su vytinto tabako natomis.

AROMATO PROFILIS: SODRUS, MEDIENOS

 

80% ŠIAS KAPSULES SUDARANČIO ALIUMINIO YRA PERDIRBTAS ALIUMINIS

Kodėl aliuminis?
Aliuminis – geriausia medžiaga, apsauganti kavos šviežumą ir kokybę, atspari deguoniui, šviesai ir drėgmei. Jis užtikrina, kad net praėjus kuriam laikui, aukštos kokybės kava bus šviežia ir aromatinga. Be to, aliuminį galima perdirbti begalę kartų ir tai viena plačiausiai pasaulyje naudojamų perdirbamų medžiagų.

Vienintelis būdas įgyvendinti žiedinę ekonomiką – užtikrinti, kad kažko pabaiga visada būtų kažko naujo pradžia.

Mūsų tikslas – iki 2021 m. pabaigos pasiekti, kad 80 % Nespresso Original line kapsulių būtų pagaminta iš perdirbto aliuminio.

KILMĖ
100% arabika iš Indonezijos.
SKRUDINIMAS
Ši kava skrudinama dalijant ją į dvi dalis ir jas skrudinant skirtingai - vieną dalį vidutiniškai, o kitą - šiek tiek trumpiau. Tokiu būdu skrudinta Sumatros kava puodelyje sukuria nepaprastą aromatingų natų derinį.
AROMATO PROFILIS
Ši klasikinė Indonezijos kava išsiskiria unikaliu kavos auginimo ir gamybos būdais. Master Origins Indonesia šlapiu būdu lukštenta arabikos kava pasižymi tirštu, sodriu, aksominiu pagrindiniu skoniu. Taip pat galima pajusti vytinto tabako natas ir tropinio miško aromato dvelksmą.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
50 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje