Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

ATSAKINGAS ŽALIAVŲ TIEKIMAS

Savo tikslų nesugebėtume įgyvendinti be 110 000 kavos augintojų, kurie diena iš dienos rūpinasi mūsų kava.

SVARBIAUSIA – PRAKTINĖ PATIRTIS (angl. „KNOW-HOW“)

RŪPESTINGA  ATRANKA

Kad galėtume nenuilsdami jums siūlyti tobulą kavą, pasikliaujame savo gamintojų ir agronomų žiniomis, pradedant  geriausių kavos pupelių atranka.  NESPRESSO ekspertai keliauja po visą pasaulį, ieškodami geriausių kavos regionų, tačiau kavamedžius, juk kantriai augina bei rūpestingai prižiūri vietiniai kavos augintojai, tad jie ir yra patys svarbiausi!

„Kartu su NESPRESSO išmokome pagrindinį dėmesį skirti kokybei, o ne kiekybei“.

Humberto G. Sanchez’as, kavos augintojas, Kolumbija

VISADA TIK AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

Kai pupelės pasiekia Šveicariją, NESPRESSO ekspertai kuria kavos mišinius, išgaudami iš kiekvienos kavos jos kilmės vietai būdingą aromatą ir charakterį ir užtikrindami, kad tos rūšies kava visada išlaikytų tą patį aromato profilį, nesvarbu, kelintą puodelį kavos gertumėte. Skrudinimo metu atsiskleidžia unikalus kavos skonis – tam, kad galėtumėte mėgautis savo mėgstama kava.

NESPRESSO  TVARUMO IR KOKYBĖS UŽTIKRINIMO PROGRAMA (angl. „AAA SUSTAINABLE QUALITY™ PROGRAM“)

TVARUMAS – ILGALAIKIS ĮSIPAREIGOJIMAS

Kiekvienas AAA programos A reiškia tris Nespresso požiūrio pagrindus: KOKYBĖ, TVARUMAS ir PRODUKTYVUMAS.

Mūsų AAA tvarios kokybės ™ programa paremta saugiu ūkininkavimo metodu, kur atsižvelgiama į integruotą tręšimo ir kenkėjų kontrolę, o daugiausia dėmesio skiriama kavos auginimo ekologijai. Manome, kad holistinis Nespresso AAA programos požiūris yra tvariausias būdas auginti aukščiausios kokybės kavą, ypač iš mažų kavos ūkinių, remiant smulkiuosius ūkininkus.

2003 m. kartu su tvarų žemės ūkį skatinančia NVO „Rainforest Alliance“ Nespresso  sukūrė tvarios kokybės (angl. „AAA Sustainable Quality™“) programą, kurios tikslas – siūlyti išskirtinės kokybės kavą, pradedant nuo kavos ūkio,  tausojant aplinką bei gerinant kavos augintojų gerovę. „AAA“ programa pagrįsta tvaraus žemės ūkio tinklo (angl. „Sustainable Agriculture Network, SAN“) kriterijais – tarptautiniu lygiu pripažintais neprikausomais aplinkosaugos ir socialiniais principais – ir ilgamečiu tiesioginiu bendradarbiavimu su kavos augintojais.

„AAA“ programa naudinga kavos augintojams ir jų bendruomenėms, nes padeda įgyvendinti tvaraus ūkininkavimo praktiką ir užtikrina daugialypę naudą, įskaitant didesnę nei rinkos kainą, mokymus ir individualią paramą daugiau kaip 450 atsidavusių kavos augintojų ir agronomų, bei galimybę lengvai gauti atogrąžų miškų aljanso sertifikatą („Rainforest Alliance Certification“).

 

TOBULAS ATSEKAMUMAS

„AAA“ programa taip pat naudinga vartotojams, nes kava perkama tiesiai iš atrinktų gamintojų. Tokiu būdu Nespresso gerai žino, kokią kavą parduoda, iš kur ji atkeliavusi ir kokio skonio ji bus.

Kad užtikrintų jūsų mėgstamos kavos tvarumą, Nespresso taip pat dirba su daugybe institucijų ir nevyriausybinių organizacijų.

Daugiau informacijos rasite čia 

AR ŽINOJOTE, KAD...?

  • Šiai dienai beveik  94 proc. NESPRESSO kavos auginama tvariai pagal „AAA“ (kokybė, produktyvumas bei aplinkosaugos ir socialinis tvarumas) programą.

  • Nespresso sukūrė ypatingą daugiau nei 400 agronomų, (iš kurių 33% moterys) tinklą, kurio tikslas mokyti ir aprūpinti 110 000 AAA programos ūkininkų, 15 šalių.

  • Kavos tirščiai iš surinktų kapsulių gali būti kompostuojami / paverčiami kompostu arba naudojami kaip atsinaujinančios energijos šaltinis.

  • Iki 2021 m. pabaigos mūsų tikslas, kad visos mūsų kapsulės būtų pagamintos iš mažiausiai 80% perdirbto aliuminio.

  • Aliuminis yra geriausia medžiaga norint apsaugoti Nespresso kavos šviežumą, skonį ir kokybę. Tai natūraliai atsirandantis metalas ir gali būti perdirbamas daug kartų.

KAIP, KUR IR KODĖL GRĄŽINTI PANAUDOTAS KAPSULES?

Grąžinti panaudotas kapsules galima su kitu užsakymu, atiduodant sandariai supakuotą pilną maišelį su panaudotomis kapsulėmis kurjeriui. Tik prieš teikiant užsakymą būtina pažymėti panaudotų kapsulių surinkimo paslaugą. Jei klientui patogu, tai kapsules grąžinti gali ir atnešdamas jas į Nespresso butikus prekybos centruose G9 arba Panorama, Vilniuje.

Tvarumas ir atsakomybė neatsiejami

Tik nuo mūsų pačių atsakomybės priklauso visų mūsų ateitis.
Mėgaujantis aukščiausios kokybės kava, turime įnešti ir savo indėlį sau bei pasauliui, kuriame gyvename. Nespresso turi itin atsakingą tvarumo ir kapsulių perdirbimo politiką bei ištobulintą perdirbimo sistemą, siūlančią daugybę galimybių, kad klientams būtų paprasta ir patogu perdirbti panaudotas kapsules.

Susisiekite