Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

KAVA

Kavos intensyvumas

Kavos kiekis puodelyje

Kavos aromatas

FESTIVE

ISPIRAZIONE ITALIANA

BARISTA CREATIONS KAVA MĖGAUTIS SU LEDU

BARISTA CREATIONS

MASTER ORIGINS

World Explorations - Lungo

ESPRESSO

DECAFFEINATO

KAVOS RINKINIAI

Kavos kapsulės: neribotos galimybės iš Nespresso

Kapsulinis kavos aparatas - puikus išradimas, kuris leidžia savo mėgstama kava mėgautis vos po kelių sekundžių. Nepaisant to, kad mes tikrai žinome visas patikimų buitinių kavos aparatų gamybos paslaptis, vis tik kalbėdami apie Nespresso kavos aparatus, pabrėžiame, kad svarbiausia – skonis, greitis ir patogumas. Kavos kapsulėse, kurias galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje bei butikuose, kruopščiai parinkti kavos mišiniai, iš kurių net reikliausi kavos gurmanai išsirinks mėgstamiausius skonius ir aromatus! Mes turime net 29 kavų pasirinkimus, kuriuos siūlome nuolatiniame asortimente. Būtent todėl čia visuomet rasite kavą, geriausiai tinka prie jūsų gyvenimo būdo, laiko ar nuotaikos.

Jums reikia tik kapsulinio kavos aparato

Nespresso kavos kapsulės yra tiesiog idealus variantas tiems, kurie neturi laiko paruošti espresso, bet ir nenori atsisakyti savo mėgstamiausių rafinuotų kavos derinių. Mūsų funkcionalūs kapsuliniai kavos aparatai leis jums panirti į kavos potyrių pasaulį: išsirinkę vieną iš siūlomų aparatų modelių, kavą paruošite lengvai, bet kuriuo paros metu ir įvairiais būdais.
Atminkite, kad nepriklausomai nuo to, kokį kavos aparatą išsirinktumėte iš mūsų asortimento, jūs visuomet galėsite nevaržomai mėgautis mūsų kavos lobiais.

Kavos kapsulės: vos kelios akimirkos – ir jūs ragaujate savo mėgstamą kavą

Neginčytinas Nespresso kavos kapsulių privalumas yra galimybė akimirksniu paruošti kavą. Aukšta temperatūra ir spaudimas paspartina tinkamą kavos gaminimo procesą, tuo pačiu metu išryškindamas paslaptingiausias jos ypatybes. Mūsų kava kapsulėse nepraranda savo savybių, nes yra sandariai apsaugota nuo išorinių veiksnių poveikio. Kaip ir gaminant kavą tradiciniu būdu, kavos pupelės iš pradžių paskrudinamos ir sumalamos. Tačiau yra vienas skirtumas: jūs gaunate jau paruoštą naudoti kavą, kuri jūsų laukia pasislėpusi mažytėje, paprastoje ir hermetiškoje aliuminio kapsulėje. Be to, mes pamatavome ir nustatėme jums tinkamas proporcijas, todėl jūsų pasirinkta kava kaskart bus tokia pat gardi. Viskas, ką turite padaryti jūs – tai paspausti tinkamą mygtuką ir luktelėti keletą sekundžių, kol puodelyje ims garuoti kava!

Nespresso kavos kapsulės, kurias ypač vertina tikri kavos mėgėjai

Originalių Nespresso kavos kapsulių linijoje rasite išties platų skonių ir aromatų spektrą. Būtinai atidžiai perskaitykite mūsų asortimentą, nes kiekvienoje kapsulėje kavos mišinys bus šiek tiek kitoks. Neabejojame, kad išsirinksite savo mėgstamiausią, tačiau galite leistis ir į tikrą kelionę po skonių pasaulį, ieškodami sau tobulo kavos skonio. Jums orientyru bus mūsų sudarytos produktų kategorijos ir kolekcijos. Espresso ir lungo kategorijose jūs atrasite tikrąją kavos aromato esmę, tačiau jose skirsis kavos skonio sodrumas, bus kitokios saldumo proporcijos, kitoks aromato intensyvumas, stiprumas, gilumas ir aiškumas. Šie variantai ypač tinka tada, kai norisi atrasti subtilius kavos skonio ar aromato skirtumus.
O gal tikitės visai kitokių potyrių? Jei taip, tuomet patyrinėkite Barista Creations kolekciją, kurioje rasite gausybę gardžių, paskanintų variantų, pavyzdžiui, kava su juodojo šokolado, karamelės ar vanilės aromatais. Tuo tarpu, Ispirazione Italiana kolekcija labiausiai tinka stiprių skonių ir kavos, kaip energijos užtaiso, mėgėjams. Lygiai taip pat įdomi ir Master Origins kolekcija, kurioje rasite rafinuotus aromatus, kupinus vaisių ir pikantiškų skonių dvelksmo. Tai – rūšinė kava, pagaminta taikant vietinius kavos apdorojimo būdus. Pasinerkite visa savo esybe į tobulos kavos pasaulį, kurį mes, patyrę ekspertai, siūlome visiems, kurie turi ir mėgsta Nespresso kavos aparatus.

Kavos kapsulės, neturinčios nuo jūsų jokių paslapčių

Mūsų siūlomose kapsulėse esanti kava pagaminta laikantis aukščiausių kokybės standartų. Savo veiklą mes vykdome remdamiesi tvarumo principais, todėl siekdami pasirūpinti, kad neišnyktų nė vienas mūsų gardžiosios kavos niuansas, mes ne tik mokome įvairių pasaulio regiono kavos augintojus, bet ir teikiame jiems paramą. Tvariai naudodami gamtos išteklius, rūpindamiesi dirvožemio, kuriame auga mūsų kavamedžiai, kokybe, mes sudarome sąlygas kavamedžiams natūraliai augti ir subręsti. Be to, visos Nespresso kapsulės yra pagamintos iš aliuminio, kurį galima perdirbti daugybę kartų. Panaudotas kapsules mūsų klientai gali grąžinti į Nespresso butiką Vilniuje arba perduoti kurjeriui atsiimdami kitą užsakymą.

Nespresso kavos kapsulių ieškokite mūsų butikuose ir mūsų internetinėje parduotuvėje

Kviečiame jus į nepaprastą kelionę, kurios metu pasiūlysime patyrinėti ypatingus kavos aromatus bei skonius ir išbandyti neįprastus bei originalius kavos priedus. Norėdami pamatyti visą mūsų siūlomų galimybių spektrą, bandykite produktus pagal pasiūlytą eiliškumą ir taip atraskite savo mėgstamiausias kavos kapsules!