Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
WORLD EXPLORATIONS

Rio De Janeiro Espresso Pikantiškas

0,48 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Kartus ir aksominis

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ □ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ □

Kavos intensyvumas: 9 iš 13

SPINDINTI VISOMIS SPALVOMIS

World Explorations Rio de Janeiro Espresso, kuriame įkūnyta šio kunkuliuojančio ir spalvingo miesto dvasia, atspindi giliai įsitvirtinusias Brazilijos kavos auginimo bei gėrimo tradicijas. Sodri, egzotiška ir kartu aksominio švelnumo kava pagaminta tik iš braziliškų arabikos rūšių, o iš jos sklindantis nepakartojamas sandalmedžio ir žolelių aromatas alsuoja braziliškos gyvensenos ritmu.

Gerkite kavą taip, kaip vietiniai: paruošę espresso įpilkite į puodelį kita tiek verdančio karšto vandens ir skanaukite tipiškai švelnią Carioca kavą.

AROMATO PROFILIS: ŽOLELIŲ IR PIKANTIŠKAS

KILMĖ
Brazilijos platybės reiškia ir didžiulę šios šalies kavos skonių įvairovę. Savo mišiniui pasirinkome Espirito Santo valstijos Serado rajone išaugintas pupeles ir garsiąsias Bourbon veislės pupeles iš Minas Žeraiso regiono, kurios išlukštenamos ir apdorojamos natūraliu būdu. Tai – mūsų vienas didelis pagarbos ženklas puikiausiems Brazilijos kavos auginimo regionams, kultiniam gamybos būdui ir garbinamai veislei.
SKRUDINIMAS
Espirito Santo valstijoje išaugintos pupelės skrudinamos atskirai, kad išliktų žolelių dvelksmas. O kitų regionų pupelės, kurios skrudinamos kartu, tamsiuoju būdu ir daug ilgiau, išryškina šios kavos sodrumą, intensyvumą ir kartumą.
AROMATO PROFILIS
Malonaus kartumo ir aksominio švelnumo kava, iš kurios sklinda netikėtas graikinių riešutų, sandalmedžio ir čiobrelius bei rozmarinus primenančių žolelių aromatas.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
55 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje.