Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

NESPRESSO PRIPAŽINTA TVARIAUSIA PASAULYJE KAVOS PERDIRBIMO BENDROVE

Leidinys „World Finance“ išrinko Nespresso Tvariausia pasaulyje kavos perdirbimo sektoriaus bendrove 2021 m. Skirdama šį apdovanojimą, tarptautinė vertinimo komisija pripažįsta Nespresso laimėjimus tvarumo srityje, kuriuos ji pasiekė per paskutiniuosius 30 metų.

Apdovanojimais už tvarią veiklą, kurie įsteigti 2019 m., „World Finance“ pagerbia įmones už jų įsipareigojimą saugoti aplinką ir laikytis tvarumo principų. „Vertindama įmones, komisija ypač akcentavo Nespresso nuoseklumą laikantis Paryžiaus susitarimo, jos indėlį įgyvendinant 11 iš 17 Darnaus vystymosi tikslų (DVT), jos holistinį požiūrį į tvarumą bei jos veiksmų planą nulinio grynojo anglies dioksido pėdsako ir žiedinės ekonomikos link,“ – paaiškino leidinio „World Finance“ specialiųjų projektų vadovė Monika Wojcik.


Tvarumo grūdas jau tvirtai įsišaknijo Nespresso DNR. Bendrovė didžiuojasi, kad jos pastangos įvertintos tokiu svarbiu apdovanojimu. Be daugelio kitų iniciatyvų, vertinimo komisija atkreipė dėmesį į mūsų ir „Rainforest Alliance“ partnerystę kuriant „Nespresso AAA Sustainable Quality ™“ programą, mūsų unikalų kavos įsigijimo iš augintojų modelį, mūsų lyderystę įgyvendinant „Aluminium Stewardship Initiative“ ir mūsų siekius perdirbti kavos kapsules.


Be to, apžvelgę bendrovės atliktą poveikio aplinkai ir bioįvairovės apsaugos analizę, „World Finance“ vertinimo komisijos nariai savo sprendime pripažino, kad Nespresso buvo ir tebėra duomenimis grindžiamos tvarumo analizės novatorė.

„Tvarumas yra visos mūsų veiklos esmė. Didžiuojuosi mūsų laimėjimais didinant tvaraus kavos auginimo ūkiuose mastus ir nuostatą dėl perdirbimo, didžiuojuosi tuo, kad sudarėme sąlygas perdirbti kapsules pramoniniu būdu, kad sumažinome vienam puodeliui tenkantį Nespresso anglies dioksido pėdsaką, didžiuojuosi mūsų pastangomis diegiant agrarinės miškininkystės sistemas kavos auginimo regionuose. Esu labai laimingas, kad mūsų nuveiktus darbus pripažino ir leidinys „World Finance“. Pasitelkę inovacijas, bendromis pastangomis šį lemiamą dešimtmetį dar labiau paspartinsime savo veiksmus. Sprendimai turi būti įgyvendinami kartu su įmonėmis. O Nespresso ir toliau nuosekliai sieks būti jėga, veikiančia mūsų planetos ateities bei žmonių gyvybės išsaugojimo labui,“ – komentuodamas apdovanojimą, pasakė Nespresso darnaus vystymosi vadovas Jérôme Perez.

Susisiekite