Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

Klausimai ir atsakymai

Ar galiu grąžinti panaudotas kapsules perdirbti?

Taip. Kadangi dalyvaujame perdirbimo projekte, panaudotas kapsules galima dėti į specialų Nespresso perdirbimo krepšį. Kurjeris surenka panaudotas kapsules, supakuotas į specialų krepšį, kurį klientas gauna nemokamai.
Panaudotų kapsulių surinkimo paslauga siūloma tik vykdant paskesnį kliento telefonu ar internetu pateiktą užsakymą ir yra nemokama. Panaudotos kapsulės turėtų būti supakuotos į tam skirtą perdirbimo krepšį ir paruoštos kurjeriui. Vykdydama naują užsakymą, kliento atskiru prašymu Nespresso duoda naują perdirbimo krepšį.
Mes taip pat siūlome jums įsigyti specialią talpą panaudotoms kapsulėms laikyti. Talpą galite isigyti čia.

Ar galiu į perdirbimo krepšį dėti ne Nespresso kapsules?

Kadangi nežinome apie medžiagas, iš kurių pagamintos kitos kapsulės, negalime jų priimti ir siųsti perdirbti.
Siūlome tiesiogiai susisiekti su atitinkamais gamintojais ir pasiteirauti apie jų produktų perdirbimą. Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Pamiršau prie užsakymo nurodyti perdirbimą – ar galite tai padaryti už mane?

Teikiant užsakymą būtina pažymėti kapsulių surinkimą perdirbti, kad šis pageidavimas būtų įvykdytas. Mūsų kurjeriai suteikia nuorodos numerį ir surenkamos pakuotės etiketę, todėl prieš gaudami iš mūsų siuntą jie turi būti informuoti apie bet kokias surenkamas pakuotes. Būtume dėkingi, jeigu galėtumėte pasilaikyti surinktas kapsules iki kito savo užsakymo.

Jeigu negalite to padaryti, susisiekite su mūsų kavos specialistais telefonu +370 525 05090 ir mes mielai suorganizuosime jūsų panaudotų kapsulių surinkimą.

Ar žinojote kodėl Nespresso perdirba kavos kapsules?

Mūsų kapsulės pagamintos iš 100 % aliuminio, kuris gali būti perdirbamas begalę kartų. Jis taip pat yra geriausia medžiaga Nespresso kavos kokybei ir šviežumui išsaugoti.

Perdirbant kavos likučiai atskiriami nuo aliuminio ir patenka į pramoninius komposto gamybos įrenginius. Aliuminis išlydomas, kad iš jo būtų galima gaminti naujus aliuminio produktus.