Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

Klausimai ir atsakymai

AR GALIU GRĄŽINTI PANAUDOTAS KAPSULES PERDIRBTI?

Taip. Visos Nespresso kapsulės yra pagamintos taip, kad galėtų būti perdirbamos. Nespresso kompanijos nuostatos aiškiai apibrėžia panaudotų kapsulių perdirbimo reikalavimus, kurie įgyvendinami Lietuvoje ir kitose šalyse.

Klientas maišelį panaudotoms kapsulėms gali užsisakyti nemokamai apsipirkdamas e. parduotuvėje ar butike, o grąžinti panaudotas kapsules su kitu užsakymu, atiduodamas kurjeriui. Jei klientui patogu, tai kapsules grąžinti gali ir atnešdamas jas į Nespresso butiką esantį prekybos centre Panoramoje, Vilniuje.

Visada prašome rūšiuoti atsakingai ir į maišelį dėti tik Nespresso aliuminio kapsules, tačiau jei maišelyje yra ir kitų aliuminio kapsulių, tai jos taip pat yra rūšiuojamos. Sunkiau būtų su plastikinėmis kapsulėmis, jas proceso eigoje reikia atskirti papildomai, todėl prašome rūšiuoti atsakingai ir aliuminio nemaišyti su plastiku.

PAMIRŠAU PRIE UŽSAKYMO NURODYTI PANAUDOTŲ KAPSULIŲ SURINKIMO PASLAUGĄ – AR GALITE TAI PADARYTI UŽ MANE?

Teikiant užsakymą būtina pažymėti panaudotų kapsulių surinkimo paslaugą. Mūsų kurjeriai prieš gaudami iš mūsų siuntą turi būti informuoti apie surenkamas panaudotų kapsulių pakuotes. Būtume dėkingi, jeigu galėtumėte palaikyti panaudotas kapsules iki kito savo užsakymo pateikimo.

Jeigu patogu, specialiame maišelyje sandariai supakuotas kapsules galima grąžinti atnešant į Nespresso butiką prekybos centre Panorama, Vilniuje.

Jeigu negalite to padaryti, susisiekite su mūsų kavos specialistais telefonu +370 525 05090 ir mes suorganizuosime Jūsų panaudotų kapsulių surinkimą.

AR NESPRESSO KAPSULES GALIMA PERDIRBTI?

Taip. Nespresso kapsulės yra pagamintos iš aliuminio - geriausios medžiagos, apsaugančios Nespresso kavos šviežumą ir kokybę, o tai turi papildomą naudą, nes aliuminis gali būti perdirbamas begalę kartų ir sėkmingai atgimti antram gyvenimui - dviračiu, kompiuterio dalimis, Nespresso kavos aparatu, pačios Nespresso kapsulės pagamintos iš 80 % perdirbo aliuminio. Nespresso jau daugiau nei 25 metus investuoja į tvarumo programas savo specialias perdirbimo sistemas. Mes siekiame, kad Nespresso kapsulių perdirbimas būtų paprastas ir patogus mūsų klientams.

KUR GALIU GRĄŽINTI PANAUDOTAS KAPSULES?

Grąžinti panaudotas kapsules galima su kitu užsakymu, atiduodant sandariai supakuotą pilną maišelį su panaudotomis kapsulėmis kurjeriui. Tik prieš teikiant užsakymą būtina pažymėti panaudotų kapsulių surinkimo paslaugą. Jei klientui patogu, tai kapsules grąžinti gali ir atnešdamas jas į Nespresso butiką prekybos centre Panorama, Vilniuje.

KIEK MAIŠELIŲ SU PANAUDOTOMIS KAPSULĖMIS GALIU UŽSISAKYTI VIENU METU?

Kiekvienam 200 kapsulių užsakymui gali būti užsakomas atskiras maišelis, t.y. jeigu vieno užsakymo metu užsakote 400 kapsulių galite užsakyti 2 maišelius panaudotoms kapsulėms.

KIEK MAIŠELIŲ SU PANAUDOTOMIS KAPSULĖMIS GALIU GRĄŽINTI VIENU METU?

Pasirinkus kapsulių grąžinimą kurjeriui vienu metu gali būti grąžinama viena pakuotė. Jeigu turite sutrinkę pvz. du maišelius su panaudotomis kapsulėmis, tokiu atveju juos reikėtų supakuoti į vieną dėžę ar sudėti į vieną maišą, kad kurjeris paimtų iš jūsų vieną siuntinį.

KODĖL TURĖČIAU RINKTI IR ATIDUOTI PERDIRBIMUI PANAUDOTAS NESPRESSO KAPSULES?

Tvarumas ir atsakomybė neatsiejami.

Tik nuo mūsų pačių atsakomybės priklauso visų mūsų ateitis.
Mėgaujantis aukščiausios kokybės kava, turime įnešti ir savo indėlį sau bei pasauliui, kuriame gyvename.

Nespresso turi itin atsakingą tvarumo ir kapsulių perdirbimo politiką bei ištobulintą perdirbimo sistemą, siūlančią daugybę galimybių, kad klientams būtų paprasta ir patogu perdirbti panaudotas kapsules.

KAIP PANAUDOJAMAS PERDIRBTAS ALIUMINIS IR KAVOS TIRŠČIAI?

Perdirbtos Nespresso kapsulės grįžta į taip vadinamą grandinę, kur yra perdirbamos į įvairius naudojimo būdus - pavyzdžiui, automobilių variklius, dviračius, kompiuterius, naujas Nespresso kapsules ar kavos aparatus. Mes taip pat pakartotinai naudojame kavos tirščius, kad sukurtume maistingų medžiagų kompostą ar žaliąją energiją.

KODĖL NESPRESSO SAVO KAPSULĖMS NAUDOJA ALIUMINĮ?

Nespresso kapsulėms naudojamas aliuminis, nes tai yra geriausia medžiaga norint apsaugoti Nespresso kavos šviežumą, skonį ir kokybę. Aliuminis yra natūraliai atsirandantis metalas ir gali būti perdirbamas daug kartų. Aliuminio dėka nereikia papildomai perpakuoti, kad kavos šviežumas bei skonis būtų pilnai išsaugoti. Perdirbtas aliuminis yra ypač universalus. Apskaičiuota, kad 75% viso kada nors pagaminto aliuminio vis dar naudojama. Aliuminis naudojamas įvairiausiuose gaminiuose: nuo maisto pakuočių iki automobilių ir kompiuterių, langų rėmų bei dviračių.

KAIP PERDIRBAMOS NESPRESSO KAPSULĖS?

1. Naudojant specialią schemą, panaudotos kapsulės siunčiamos į mūsų partnerių atliekų perdirbimo įmonę UAB „Horeca sprendimai“.
2. Panaudotos kapsulės susmulkinamos, kad kavos tirščiai būtų atskirti nuo aliuminio.
3. Kavos tirščiai paverčiami žaliąja energija arba maistingų medžiagų kompostu.
4. Tuščios kapsulės kaitinamos, kad ištirptų plastikinė danga ir kitos medžiagos.
5. Kai lieka tik grynas aliuminis, jis ištirpinamas ir perdirbamas.

AR JŪSŲ NESPRESSO KAPSULĖS PAGAMINTOS IŠ PERDIRBTO ALIUMINIO?

Nespresso kapsulės gaminamos iš ypač kokybiško aliuminio. Šios rūšies perdirbto aliuminio yra labai mažai. Tiesą sakant, geriausias tinkamos kokybės aliuminio šaltinis yra perdirbtos Nespresso kapsulės. Mes naudojame perdirbtas Nespresso kapsules naujoms kapsulėms gaminti visur, kur tik įmanoma. Tausokime aplinką kartu! 

AR KADA NORS SVARSTĖTE GALIMYBĘ NAUDOTI PLASTIKINES KAPSULES KAIP ALTERNATYVĄ?

Plastikinėms kapsulėms paprastai reikia daugiau medžiagų, pavyzdžiui, papildomo apvalkalo, kad būtų išsaugotas kavos šviežumas. Ironiška, bet šios dalys dažnai gaminama iš aliuminio. Mes tikime, kad aliuminis yra tvariausia kapsulių medžiaga, nes naudojant šią medžiagą sumažėja papildomų pakuočių poreikis, apsaugomas kavos šviežumas bei kokybė, o be to aliuminis gali būti perdirbamas begalę kartų.

AR GALIMA PERDIRBTI PROFESIONALIAS (VIEŠBUČIAMS, DIDIESIEMS OFISAMS) NAUDOJAMAS DIDESNES KAPSULES?

Žinoma, Nespresso Professional kapsules galima perdirbti taip, kaip paprastas „Original line“ namuose naudojamas kapsulės ar visas kitas Nespresso kapsules. Nespresso yra sukurta daug individualizuotų paslaugų visose šalyse, tam kad visos kapsulės būtų perdirbamos ir išsaugojamas tvarumas.

KAS YRA NESPRESSO AAA TVARIOS KOKYBĖS PROGRAMA?

Kiekvienas AAA programos A reiškia tris Nespresso požiūrio pagrindus: KOKYBĖ, TVARUMAS ir PRODUKTYVUMAS.

Mūsų AAA tvarios kokybės ™ programa paremta saugiu ūkininkavimo metodu, kur atsižvelgiama į integruotą tręšimo ir kenkėjų kontrolę, o daugiausia dėmesio skiriama kavos auginimo ekologijai. Manome, kad holistinis Nespresso AAA programos požiūris yra tvariausias būdas auginti aukščiausios kokybės kavą, ypač iš mažų kavos ūkinių, remiant smulkiuosius ūkininkus.

Šiandien daugiau nei 94% kavos tiekiame per AAA programą.

KUR KAPSULĖS YRA PERDIRBAMOS MANO ŠALYJE?

Mūsų partneris Baltijos šalyse UAB „Horeca sprendimai“, kurie  maisto ir ne maisto atliekų surinkimu ir perdirbimu užsiima jau daugiau nei 10 metų. Tik laikydamiesi teisės normų ir aukščiausių reikalavimų išsprendžia atliekų tvarkymo klausimus. Nespresso panaudotų kapsulių depakavimas mūsų rinkoje buvo naujiena, tačiau ši įmonė lanksčiai ir operatyviai rado tvarų sprendimą kaip saugiai ir ekologiškai atskirti kavą bei aliuminio kapsules. 

Susisiekite