Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Palermo Kazaar

0,50 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Išskirtinai intensyvi ir sirupinga kava

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Kavos rūgštumas

  ■ □ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ ■

Kavos intensyvumas: 12 iš 13

Ilgo ir tamsaus skrudinimo, įkvėpta Sicilijos kavos meistrų ir Afrikos bei Arabijos paveldo, ši kava be jokios abejonės suteiks pikantiškumo.

Paragaukite kavos, pasižyminčios drąsiomis kartumo ir pipirų natomis, kurios prasiveržia pro sirupo tirštumo kavą.

SKRUDINIMO PROFILIS

 
ILGAS SKRUDINIMO LAIKAS
TAMSUS SKRUDINIMAS

PIKANTIŠKŲ PISTACIJŲ MACHIATO SU PIENO PUTA

Afrikos ir Arabijos tradicijų sankirtoje esantis daugiakultūris Palermas įkvėpė ilgo ir tamsaus skrudinimo kavą, kurios sudėtyje daug robustos. Pasižyminti karščiu ir prieskoniais ISPIRAZIONE Palermo Kazaar Macchiato - tai duoklė šių kultūrų skoniams ir aromatams. Tiek intensyvi, sirupo tirštumo kava, tiek riešutai ir prieskoniai paverčia šios kavos puodelį neprilygstamu.

KILMĖ
Norėdami išreikšti savo pagarbą šiai istorijai, pasirinkome keturias ryškiausias kavas. Tradiciškai, norėdami gauti labai stiprią kavą, dėmesį turėtume kreipti tik į neplautą robustą. Būtent ji dominuoja pietinės Italijos kavose. Tačiau mūsų plauta robusta - retas atradimas, leidžiantis subalansuoti ISPIRAZIONE Palermo Kazaar kavą ir išgauti švarų skonį bei kreminę tekstūrą. Kitos šio mišinio sudėtyje esančios kavos rūšys yra Lotynų Amerikos arabikos, kurios ISPIRAZIONE Palermo Kazaar kavai suteikia natūralaus saldumo.
SKRUDINIMAS
Norėdami kiekvienai kavai suteikti išskirtinę kokybę, kavas skrudiname skirtingai. Kad arabika ir robusta įgautų kartumo ir ryškumo, reikia ją intensyviai skrudinti. Mes neplautą robustą skrudiname trumpiau ir šviesiau taip suteikdami jai aromatinių potėpių. ISPIRAZIONE Palermo Kazaar kavos skrudinimo stilius panašus į Arabikos ir Afrikos, kurie būdingi pietų Italijos tamsiai ir intensyviai kavai.
AROMATO PROFILIS
Pajusite stiprų kartumą ir pipirų natas, kurios prasiskverbia pro tirštą it sirupas kavą. Derinyje arabika ir robusta papildo viena kitą ir puikiai atsiskleidžia espresso kavoje. Ji perteikia tiek Palermo pajūrio gyvenimo stilių, tiek turtingą šio miesto istoriją. Atsiloškite saulėje ir mėgaukitės ISPIRAZIONE Palermo Kazaar kava terasoje; leiskite viskam aplink - pradedant maistu Jūsų lėkštėje ir baigiant jus supančia architektūra - šnibždėti įdomiausias istorijas apie tuos, pro kuriuos praėjote Palerme.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
60 g

Pagaminta Šveicarijoje