Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Firenze Arpeggio Intensyvus

0,46 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Intensyvaus skonio kreminė kava

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ □

Kavos intensyvumas: 9 iš 13

Trumpo ir tamsaus skrudinimo šedevras, kava gimusi iš širdies. Arba, šiuo atveju, iš kultūra ir menu dvelkiančios Italijos širdies.

Tiršta ir kremiška su ryškiomis skrudinimo natomis.

SKRUDINIMO PROFILIS

 
TRUMPAS SKRUDINIMO LAIKAS
TAMSUS SKRUDINIMAS

Taip pat galimas šios kavos variantas be kofeino

KANTUČINIŲ SU MEDUMI SKONIO MACCHIATO

Florencijos gebėjimas pritraukti visų šalių įtakas paskatino mus sukurti aksominę, tirštą ir kremišką kavą ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio. Tai Šiaurės Italijoje augančių tradicinių vaisių ir iš pietų atkeliavusios kakavos natų derinys. Šis puikus kavos skonio aukso viduriukas nuostabiai susipina su medaus, kedrų riešutų ir traškių kantučinių natomis.

KILMĖ
ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio - intensyvi grynos arabikos kava, sukurta Costa Rica kavos pagrindu. Iš prigimties pasižyminti salyklo natomis dėl gilaus tamsaus skrudinimo ši Kosta Rikos kava primena kakavą. Jos tekstūra yra nepaprastai kremiška ir aksominė - tokio rezultato pasiekiama labai smulkiai sumalus ir parinkus tinkamą kiekį. Pristatyta dar 1993 m. „Arpeggio“ pavadinimu, ši kava išlieka tarp klientų mėgstamiausių kavų ir nuolat laimi klientų skonio apklausose.
SKRUDINIMAS
ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio sukūrėme norėdami atiduoti duoklę šio miesto kultūrai, kuri varijuoja nuo šviesios šiaurės iki tamsių pietų. Intensyvus kavos pupelių skrudinimas suteikia kavai išskirtinį charakterį. Ji gali būti maišoma su kita kava, tačiau kiekvienai kavai leidžia sužibėti puodelyje savo unikaliu skoniu. Salyklo aromatas pereina į kakavos natas ir suteikia šiai espresso kavai solidumo.
AROMATO PROFILIS
ISPIRAZIONE Firenze Arpeggio yra tiršta ir kremiška kava su ryškiomis skrudinimo ir kakavos natomis. Graži ruda puta suformuoja kremišką ir aksominę tekstūrą, kuriai neįmanoma atsispirti. Šią kavą galėtume pavadinti - aukštuoju menu.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
53 g

Pagaminta Šveicarijoje