Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Venezia Subalansuotas

0,46 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Harmoningai subalansuota ir raiškaus skonio

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ □ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ □

Kavos intensyvumas: 8 iš 13

Nieko stebėtino, kad ši ilgo skrudinimo kava neatsirado per naktį. Iš tiesų, ją įkvėpė ilgiausios Italijos skrudinimo tradicijos, kurios buvo perduodamos iš kartos į kartą.

Harmoninga visų sudedamųjų elementų pusiausvyra, subtilus rūgštumas, karamelės natos ir vos juntamas kartumas.

SKRUDINIMO PROFILIS

 
ILGAS SKRUDINIMO LAIKAS
VIDUTINIO TAMSUMO SKRUDINIMAS

CAPPUCCINO SU TIRAMISU NATOMIS

Venecija turi ilgą kavos iš viso pasaulio importo ir profesionalaus įvairių kavos pupelių skrudinimo ir sujungimo į harmoniją istoriją. Šios žinios ir įgūdžiai įkvėpė puikiai subalansuotą ISPIRAZIONE Venezia kavą. Tai puikus ir didingas gėrimas, kuriame klasikinės karamelės ir grūdų natos elegantiškai susipina į sodraus tiramisu skonio cappuccino.

KILMĖ
Norėdami pagerbti šį išskirtinį paveldą sukūrėme ISPIRAZIONE Venezia. Italijoje itin gerbiama kavos rūšis yra Brazilijos arabika todėl mūsų ekspertai sumaišė ją su aukščiausios kokybės Kolumbijos arabika, kad išgautų nuostabų kavos gėrimo skonį. Maloniai jaučiamas salyklo ir vaisių profilis, kuris gražiai išsivysto skrudinant, viską užbaigdamas afrikietiškos plautos robustos prisilietimu.
SKRUDINIMAS
Šiame šiauriniame prekybos mieste žmonės išmano ne tik kavos rūšių derinimo subtilybes, tačiau puikiai moka ir skrudinti kavą. Šiaurinėje šalies dalyje kava skrudinama šiek tiek mažiau, todėl ISPIRAZIONE Venezia kava yra vidutinės trukmės skrudinimo. Tokiu būdu ji šiek tiek šviesesnė nei šalies pietuose, tačiau vis tiek pakankamai tamsi. Taip skrudinta kava pasižymi malonesniu pojūčiu burnoje: rūgštumas labai švelnus, o kartumas vos juntamas.
AROMATO PROFILIS
ISPIRAZIONE Venezia - švelni, maloni ir subtilaus aromato kava, kuri primins šviežias ką tik iš skrudintuvo išimtas kavos pupeles ir grąžins į pirmąsias Itališkos kavos verslo dienas. Šviesesnis kavos skrudinimas leidžia išlaikyti švelnų, bet intensyvų aromatą ir pamažu atskleidžia kavos tirštumą. Venecijoje nė vienas nepamirš išskirtinio grūdų kvapo ir saldžių karamelės natų kavoje.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
56 g

Pagaminta Šveicarijoje