Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Napoli Intensyvus

0,46 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Išskirtinai tamsi ir kreminė kava

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ ■

Kavos intensyvumas: 13 iš 13

Kavos sostinės įkvėpta intensyviausia ir tamsiausio skrudinimo šios serijos kava atskleidžia gilias Neapolio skrudinimo tradicijas. Nestebinantis charakterio gilumas.

Puodelis aksominės, kreminės kavos su ypatingo tirštumo pojūčiu ir maloniai karčiomis kakavos natomis.

SKRUDINIMO PROFILIS

 
ILGAS SKRUDINIMO LAIKAS
INTENSYVIAI TAMSUS SKRUDINIMAS

KARČIŲJŲ CITRUSŲ VĖSA

Iš Neapolio gatvių gilias šaknis turintis kavos ritualas įkvėpė mus sukurti tamsaus skrudinimo būdą, kad įamžintume šį ritualą kavoje ISPIRAZIONE Napoli. Šis aksominės tekstūros ir skanaus kartumo derinys su klasikine karčiųjų citrusų vėsa vertas tosto.

KILMĖ
ISPIRAZIONE Napoli sukūrėme, sumaišę Ugandoje užaugusios robustos ir arabikos iš Pietų Amerikos pupeles. Kruopščiai atrinkome kavos rūšis, kurios padėtų atskleisti intensyvaus skrudinimo skonį ir pasižymėtų drąsiu, tačiau puikiu aromatu, skoniu ir tekstūra, kurie dvelkia giliomis Neapolio kavos tradicijomis ir istorija.
SKRUDINIMAS
Norint paskrudinti kavos pupeles iki tokio intensyvumo, koks būdingas Neapolyje, reikia tikrai gerų įgūdžių. Kadangi skrudiname kavą iki kraštutinumo rizikingu būdu, sekundės dalis gali nulemti, ar kava bus nuostabaus intensyvaus skrudinimo ar nepavykusio pridegusios ar net suanglėjusios kavos pupelės skonio. Todėl pradėjome nuo robustos pupelių, iš kurių gaunama ypač tiršta ir daug aliejų turinti kava - ją nesudegindami galime skrudinti ilgiau. Smulkus malimas padeda išvystyti ypatingo tirštumo skonį burnoje ir skanias kartumo natas, kurios dar kurį laiką juntamos poskonyje.
AROMATO PROFILIS
Su ISPIRAZIONE Napoli kava atiduodame duoklę trumpo, stipraus ir tamsaus skrudinimo pietų Italijos pakrantės miesto espresso - šiurkštumo ir grožio deriniui. Tai puodelis aksominės kreminės kavos su ypatingo tirštumo skoniu burnoje ir maloniu kartumo prisilietimu.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
57 g

Pagaminta Šveicarijoje