Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
DECAFFEINATO

Ispirazione Ristretto Decaffeinato Intensyvus

0,51 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Išraiškinga ir kontrastinga kava

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ □

Kavos intensyvumas: 10 iš 13

Vidutinio tamsumo skrudinimas trumpu ir greitu gurkšniu įkūnija ikonišką Italijos kavos kultūrą. Todėl, jeigu norite tik nedidelio gurkšnelio stiprios kavos, rinkitės šią kavą.

Gerai ir intensyviai skrudinta kava su vaisių natomis ir šokančia rūgštumo užuomina.

SKRUDINIMO PROFILIS

 
VIDUTINĖS TRUKMĖS SKRUDINIMAS
VIDUTINIO TAMSUMO SKRUDINIMAS
KILMĖ
NESPRESSO ekspertai ištyrinėjo geriausius vietos barus ir kavos skrudintojus Italijoje, o beragaudami pasisėmė įkvėpimo, kad sukurtų rafinuotą arabikos ir robustos iš visų trijų kavą auginančių žemynų derinį. Brazilijos arabikos kavos naudojamos, kaip neutralus pagrindas, kuris pagardinamas žiupsneliu aukščiausios kokybės robusta iš pietų Indijos. Galiausiai geriausios Pietų Amerikos ir rytų Afrikos arabikos suteikia deriniui vaisiškumo ir užbaigia Ristretto Italiano Decaffeinato.
SKRUDINIMAS
Lėtas arabikos ir robustos kavos pupelių be kofeino skrudinimas pamažu suteikia aromato ir galiausiai gaunama sodriu skrudinimo skoniu pasižyminti ISPIRAZIONE Ristretto Italiano Decaffeinato kava. Italijos baristos žino, kad geras malimas prisideda prie ikoninio itališko kavos skonio - intensyvaus ir ypač stipraus skonio. Mes gerbiame turtingą Italijos kavos rūšių derinių kūrėjų ir skrudintojų istoriją ir tai išreiškiame per ISPIRAZIONE Ristretto Italiano Decaffeinato.
AROMATO PROFILIS
Ryškaus skrudinimo, tačiau subalansuota dėl švelnių kakavos natų. Galima pajusti subtilų rūgštumą ir vaisių natas - dėl to ši Nespresso kavos be kofeino kapsulė yra paslaptingai sudėtinga. Jos profilis vertas ambasadoriaus vardo: kava, paaiškinanti italų aistrą kavai ir leidžianti suprasti, kodėl ji taip giliai įsitvirtinusi kasdieniame gyvenime. Pagaminę klasikinio 25 ml dydžio puodelį kavos, suprasite, kad italai teisūs - lašas šio skonio įrodo, kad mažiau iš tiesų gali būti daugiau.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
57 g

Pagaminta Šveicarijoje