Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
Original
Filtras
Filtras
Rastos prekės

ORIGIN KOLEKCIJA

Dizainerės Indios Mahdavi sukurta ir pirmapradės kavos pupelių formos įkvėpta kavos priedų linija nepavaldi laikui, paprasta ir elegantiška.

NUDE KOLEKCIJA

Nuo lukšto iki puodelio

Kolekcija NUDE atspindi harmoningą kavos augimo ciklą - nuo lukšto, kuriame bręsta kiekviena kavos pupelė, iki puodelio iš kurio mėgaujamės kava.

Šios kolekcijos puodeliai pagaminti iš 30 % perdirbtų kavos pupelių lukštų.

NOMAD

Aukščiausios kokybės įvairių spalvų ir dydžių kelioniniai puodeliai, kuriuose išliks kavos galia, suteiksianti jums žvalumo.

REVEAL KOLEKCIJA

Bendradarbiaujant su vyno taurių gamintoja „Riedel“ sukurtos degustacinės taurės sustiprina sunkiai perprantamus kavos aromatus ir sudėtingumą ir paverčia degustavimo patirtį absoliučiai tobula akimirka.

PIENO PLAKIKLIAI

Kiekvieną rytą svajojate apie tobulą putą ant savo aromatingos Nespresso kavos, tačiau baterijomis maitinamas plakiklis nepateisina jūsų lūkesčių? Nenorite gaišti laiko rankiniu būdu plakant pieną? Ar norite turėti aksomo putų, su kuriomis mokytis latte meno bus tikras malonumas? Nespresso pieno plakiklis yra viskas, ko jums reikia, kad rytiniai kavos ritualai būtų dar geresni ir malonesni. Nereikia išeiti iš namų, kad paragautumėte profesionaliai paruoštos kavos.

PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Priedai kavos gaminimui, tai visiškai naujas kavos ruošimo lygmuo

Ko reikia, kad po kelių sekundžių jau galėtumėte mėgautis tobula kava? Žinoma, pirmiausia reikia kapsulinio kavos aparato. Nespresso internetinėje parduotuvėje ar mūsų butikuose lengvai rasite aparatą pagal savo poreikius. Antra, jums reikės ir gardžios kavos kapsulėse. Mes užtikriname tikrai platų jų asortimentą, nes stengiamės visais būdais atrasti ir pateikti tai, ką labiausiai mėgsta mūsų klientai. Itin vertiname kavos mėgėjus, nes ir patys labai mėgstame kavą! Turėdami tokį rinkinį, jūs lengvai paruošite energijos užtaisu vadinamą espresso arba klasikinį kapučiną. Tačiau jei kava jums yra daugiau nei tik gėrimas, susipažinkite ir su siūlomais priedais. Kava – tai gyvenimo būdas, todėl siūlome sužinoti, kaip jį paversti dar smagesniu ritualu!

Ne vien tik kavos aparatas: išsirinkite ir tobulą pieno plakiklį

Susipažinkite su Aeroccino kolekcija! Čia rasite prietaisus, kuriais galima pagaminti neapsakomai purią pieno putą ir ja tobulai papuošti kavą. Be viso kito, mūsų siūlomu pieno plakikliu galima pagaminti ir karštas, ir šaltas putas, todėl tai bus puikus pagalbininkas ruošiant ne tik kavą su karštu pienu, bet ir šaltus kavos gėrimus. Turėdami tokius priedus, jūs galėsite išbandyti daugybę įkvepiančių gardžios kavos receptų. Tobulas duetas – kapsulinis kavos aparatas ir nepriekaištingo dizaino pieno plakiklis, kurį rasite mūsų siūlomų produktų asortimente, padės ruošti kavą taip, tarsi tikram baristai!

Patirkite kavos gėrimo malonumą iš stilingų puodelių

Mūsų kapsuliniai kavos aparatai išsiskiria žaviu dizainu, kuriame puikiai dera klasikinis stilius ir modernumas. Tai reiškia, kad jie bus funkcionalus bet kokio interjero akcentas. Tą patį turime pasakyti ir apie kavos puodelius, kuriuos rasite kavos priedų kolekcijoje. Iš mūsų siūlomo asortimento klientai gali išsirinkti elegantiškus porceliano arba nerūdijančio plieno puodelius. O jei mėgstate iš karto pasidaryti didesnę kavos porciją, rinkitės mūsų dizainerių sukurtus didesnės talpos puodelius. Be to, mūsų kolekcijoje rasite ir itin funkcionalius termo puodelius, kurie suteiks galimybę savo mėgstama kava džiaugtis ir lauke!

Kavos gėrimas – tai gyvenimo būdas: išbandykite priedus ir iš naujo pažinkite kavą

Nespresso giliu įsitikinimu, kava yra daugiau negu gėrimas; kava – tai gyvenimo būdas. Vadinasi, kavos gėrimo ceremonija nusipelno tinkamų iškilmių. Be abejo, pagrindinis tokių iškilmių akcentas bus minėti elegantiški maži ir didesnės talpos puodeliai. Bet mes turime ir daugiau siurprizų! Namuose kavos kapsules laikykite specialiose dėžutėse, kurios ne tik funkcionalios, bet ir ergonomiškos. Rekomenduojame ir dailius grakščios formos nerūdijančio plieno kavos šaukštelius, kurių būna įvairių dydžių, bei priedų paketus.

Kava kapsulėse ir saldumynai – puikus derinys!

Jei jums patinka kavą gerti restoranuose arba kavinėse, ten užsukę, prie savo mėgstamo gėrimo tikriausiai užsisakote ir gardžių saldumynų. Nespresso siekia užtikrinti, kad mūsų klientai tobula kava galėtų mėgautis visur, kur tik jiems patinka. Tačiau mes galime pasiūlyti ne vien tik kavos aparatus, kavos kapsules, pieno plakiklius, puodelius ir įvairiausius priedus. Jei prie aromatingos kavos jums visada norisi „kažko saldaus“, nepamirškite paragauti mūsų siūlomų sausainukų, kuriuos rasite mūsų internetinėje parduotuvėje bei butikuose. Kuo jie skiriasi nuo kitų desertų? Ogi tuo, kad šis receptas sumanytas taip, kad skaniausiai derėtų su Nespresso kava!

Gerkite savo mėgstamiausią kavą tausodami gamtą

Mūsų siekis – savo veiklą vykdyti laikantis tvaraus išteklių valdymo principų. Tai reiškia, kad mums labai svarbu rūpintis aplinkos apsauga. Būtent todėl mūsų priedų kolekcijoje rasite tai, kas jums leis kasdien labiau tausoti gamtą. Žinome, kad daugybė mūsų kapsulinių kavos aparatų naudotojų irgi laikosi tų pačių vertybinių nuostatų. Todėl manome, kad ir jus sudomins mūsų siūlomi maišeliai bei krepšeliai, kuriuos galima perdirbti. Rūpinimasis aplinkos apsauga – tai mūsų dėkingumo gamtai, kuri suteikia galimybę kasdien mėgautis gardžia kava, išraiška!

NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS NUO 100 KAPSULIŲ ARBA 45 EUR

Gaukite užsakymus per 1-2 darbo dienas pasirinktu adresu

TAPKITE NESPRESSO KLUBO NARIU

Mėgaukitės įvairiais Nespresso klubo narystės privalumais internetu ir Nespresso butikuose

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Reikia skubios pagalbos? Mūsų kavos specialistai pasiruošę jums padėti.

NESPRESSO KAPSULIŲ PERDIRBIMAS

Grąžinkite panaudotas kapsules su kitu užsakymu arba atiduokite jas Nespresso butike PLC Panoramoje.