Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

ORIGINAL

VERTUO AKSESUARAI

Grafino rinkinys su šaukštu

49,00 €

„Vertuo“ grafino rinkinys specialiai sukurtas taip, kad atskleistų visą plikymo grafine užpilant karštu vandeniu (angl. Pour-Over Style) kavos potencialą, išlaikant optimalų kavos skonį ir temperatūrą. Kaip tik tai, ko reikia kokybiškam laikui su mėgstamais žmonėmis. Dėl dvigubų sienelių gėrimą ilgai galima išlaikyti karštą arba šaltą. Skirtas mėgautis kava neskubant. Konstantino Grcico sukurtas grafino dizainas malonus akiai ir patogus pilti kavai. Kad kavos akimirkos būtų malonios. Pridedamas matinis silikoninis šaukštelis, padedantis, prieš pilant kavą, tolygiai paskirstyti visą aromatų puokštę.

Naudojimo instrukcija:
Prieš pirmą kartą naudodami išplaukite. Prieš ruošdami kavą, įsitikinkite, kad grafinas tinkamai padėtas po aparatu. Pilstydami karštą kavą laikykite už guminės juostelės. Prieš patiekdami kavą, maišymo šaukšteliu gerai sumaišykite kavą. Nenaudokite metalinių stalo įrankių, nes dėl jų stiklas gali įdužti. Kai naudojate
su ledo kubeliais, rekomenduojame juos dėti įpylus gėrimo, o ne į tuščią indą.

Valymas
Grafiną, įskaitant dangtelį, juostelę ir maišymo šaukštelį, galima plauti indaplovėje. Prieš plovimą nuimkite juostelę. Plaudami indaplovėje, nedėkite „Vertuo“ grafino ant kitų indų ar arti kitų daiktų. Dangtelį rekomenduojame plauti indaplovėje. Jei plaunate rankomis, dangtelį valykite iš karto po naudojimo. Plaudami grafiną rankomis, naudokite minkštą šepetėlį su švelniu plovikliu. Kad išvengtumėte vandens dėmių, visiškai nusausinkite minkšta šluoste.

Įspėjimas
Kaip ir su visais stiklo gaminiais, elkitės atsargiai. Jei pastebėjote įtrūkimą, skeveldrą ar įbrėžimą, „Vertuo“ grafino nenaudokite. Neleiskite juo naudotis vaikams. Pripildžius karštu skysčiu laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite valymo priemonių, kurių sudėtyje yra baliklio, chloro, abrazyvinių medžiagų ir (arba) kitų stiprių cheminių medžiagų. Šį gaminį galima plauti indaplovėje. Nedėkite į orkaitę ar ant kaitlentės.

Specifikacijos

  • Medžiaga: Stiklas

Jums patiks

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50 EUR

Gaukite užsakymus per 1-2 darbo dienas pasirinktu adresu.

TAPKITE NESPRESSO KLUBO NARIU

Mėgaukitės įvairiais Nespresso klubo narystės privalumais internetu ir Nespresso butikuose.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Reikia skubios pagalbos? Mūsų kavos specialistai pasiruošę jums padėti.

NESPRESSO KAPSULIŲ PERDIRBIMAS

Grąžinkite panaudotas kapsules su kitu užsakymu arba atiduokite jas Nespresso butike PLC Panoramoje arba PC Akropolyje, Kaune

Susisiekite