Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Genova Livanto

0,46 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Malonaus ir subalansuoto skonio

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ □ □

Kavos intensyvumas: 6 iš 13

Genujos vartai į pasaulį svetingai sutiko geriausias Lotynų Amerikos arabikos kavos pupeles, kad sukurtų nuostabų šių vidutinio skrudinimo pupelių skonį. Jūs taip pat kviečiami išbandyti jų skonį.

Harmoninga puokštė primins ką tik iš skrudintuvo išimtas kavos pupeles, kurių karamelės, skrudintų grūdų kvapas skleidžia ramybę.

SKRUDINIMO PROFILIS

 
ILGAS SKRUDINIMO LAIKAS
VIDUTINIS SKRUDINIMAS

LEDŲ SU KARŠTA KAVA TYRINĖJIMAI

Senais laikais jūreiviai grįždavo į Genują su gėrybėmis, tarp kurių būdavo ir Lotynų Amerikos kavos pupelės. ISPIRAZIONE Genova Livanto pagerbia šį svarbų prekybos miestą ir kuria jo vaizdą per malonų Lotynų Amerikos arabikos vidutinio pupelių skrudinimo skonį, kuris galiausiai atskleidžia neprilygstamas saldžios karamelės natas. Kelkite bures į grakščiais skoniais, tekstūromis ir aromatu pasižyminčią ISPIRAZIONE Genova Livanto kavą įdėdami rutuliuką karamelinių ledų ir apibarstydami juos riešutais.

KILMĖ
Ištikima šiaurės Italijos kavai būdingam charakteriui ISPIRAZIONE Genova Livanto yra arabikos pagrindo kava su įvairių skonių kompleksu. Pradėjome nuo Brazilijos arabikos, kuri garsėja švelnia malonia kava. Šį pagrindą papildėme solidžiomis aukštai auginamomis arabikos iš Centrinės ir Pietų Amerikos arabikos pupelėmis, turinčiomis salyklinį ir vaisišką profilį, kuris pamažu gražiai išsiskleidžia skrudinimo metu. Minėtas pupeles pasirinkome todėl, kad jos dvelkia subtiliais aromatais ir turi visapusį malonų skonį - būtent tuo pasižymi šiaurės Italijos kava.
SKRUDINIMAS
Ši kava skrudinama šviesiau nei šalies šiaurėje. Todėl ir ISPIRAZIONE Genova Livanto kavai pupeles skrudinome vidutiniškai, dėl kurio kava šviesesnė nei būdinga pietums, tačiau ji vis tiek pakankamai tamsi, kad įgautų karamelės ir skrudintų grūdų natas. ISPIRAZIONE Genova Livanto pasižymi tobulai nugludintu skonu ir subtiliu rūgštumu.
AROMATO PROFILIS
ISPIRAZIONE Genova Livanto - glotni, maloni ir subtilaus aromato kava. Dėl šviesesnio skrudinimo ji pasižymi glotnumu ir „pilnu“, užpildančiu skoniu burnoje, tačiau išlaiko švelnius aromatus. Pajusite skrudintų grūdų kvapą ir saldžias karamelės natas.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
53 g

Pagaminta Šveicarijoje