Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Roma

0,46 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Raiškaus skonio subalansuota kava

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ □ □

Kavos intensyvumas: 8 iš 13

Apimanti antikinį Romos charakterį ir modernumą ši trumpo skrudinimo kava įkūnija pusiausvyrą tarp intensyvumo ir elegantiško aromato, tokiu būdu atskleisdama šio miesto kompleksiškumą. Laimei, pasigaminti puodelį sau nėra taip sudėtinga.

Subtili pusiausvyra tarp skrudinimo stiprumo, medžio, grūdų natų ir rafinuoto rūgštumo bei aromato elegancijos.

SKRUDINIMO PROFILIS

 
TRUMPAS SKRUDINIMO LAIKAS
TAMSUS SKRUDINIMAS
KILMĖ
Iš pradžių šiame kavos pupelių mišinyje juntamas subalansuotas natūralus iš Brazilijos plynaukščių surinktų arabikos pupelių su grūdų poskoniu pagrindas, sumaišytas su šiek tiek robustos, kuri suteikia lengvų medienos natų. Arabikos iš pietryčių Meksikos pupelės suteikia šiam mišiniui pagrindinį aromatą. Šis gerai žinomas regionas puikiai išnaudoja unikalius šios žemės išteklius: turtingą vulkaninį dirvožemį, kurį dažnai merkia lietus ir kur driekiasi miškai, suteikiantys kavamedžiams paunksmę ir vėsą.
SKRUDINIMAS
Stebėtinai lengvas tokio intensyvumo kavos skrudinimas. Kava sujungia gilaus skrudinimo natas su rūgštumo užuomina, darančia šią kavą elegantiška. Skirtingos kavos mišinį sudarančios pupelės skrudinamos atskirai: gilaus skrudinimo Brazilijos pupelės sudaro mišinio pagrindą, o jį papildo lengvai skrudinta Meksikos arabika, pasižyminti subtiliu aromatu. Dėl smulkaus malimo kava išlaiko savo aromatą ir leidžia ISPIRAZIONE Roma kavai likti stipria, tačiau švelnia; pagarbos turtingai kontrastais Romos istorijai išraiška.
AROMATO PROFILIS
Nuo Antikos Romos laikų šis megapolis matė daug skirtingų kultūrų. Skirtingi civilizacijos sluoksniai dengė vienas kitą ir išliko iki šių dienų, kai modernioji Roma kuria miesto istorijos elegancijos sluoksnį. Taip pat ir kava ISPIRAZIONE Roma pasižymi šiuo gražiu kompleksiškumu. Pajusite, kaip išlaikomas subtilus balansas tarp skrudinimo stiprumo, medienos ir grūdų natų gilumo bei rūgštumo rafinuotumo ir elegantiškų aromatų.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
50 g

Pagaminta Šveicarijoje