Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

ORIGINAL

BARISTA CREATIONS

Barista Corto

Pipirų, Intensyvaus skrudinimo

Intensyvumas 11
0,61 €

Nurodyta kapsulės kaina (vienoje pakuotėje yra 10 kapsulių)

Trokštate labai stiprios kavos gurkšnio su vos juntama švelnumo nata? Sukurti tokią kavą – BARISTA CREATIONS CORTO – mus įkvėpė ispaniška kava ir profesionalūs Ispanijos baristos. Atidžiai išstudijavome kavos ir pieno sąveiką, kad suprastume, kaip geriausiai atskleisti kavos intensyvumą gaminant kavą su pienu. Gurkštelkite BARISTA CREATIONS CORTO su šlakeliu pieno ir leiskite šiam stipriam tamsaus skrudinimo Afrikos arabikos ir robustos kavos rūšių deriniui nukelti jus į kitą pasaulį, kur pajusite skrudintos kavos su aštriais prieskoniais skonį. Jums patiks šilkinė kavos konsistencija ir intensyvus jos poskonis. Su ja gaminkite tradicinę CORTADO kavą: 40 ml (puodelis Espresso) kavos, 10–20 ml karšto pieno ir 2 šaukštai pieno putos ant viršaus.

Kavos kartumas

Kavos skrudinimo stiprumas

Kavos tirštumas

10 BARISTA Corto kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
58 g

Pagaminta Šveicarijoje
Trokštate itin stiprios kavos su vos juntamu saldumu? Tokia yra ispaniška kava. Ispanijos profesionalūs baristos įkvėpė mus sukurti BARISTA CREATIONS Corto. Norėdami suprasti, kaip geriausiai sukurti intensyvios tirštos kavos su pienu derinį, atidžiai išnagrinėjome kavos ir pieno sąveiką. Gurkštelėkite BARISTA CREATIONS Corto - kavos su trupučiu pieno ir leiskite šiam galingam Afrikos arabikos ir robustos kavos pupelių mišiniui su savo intensyviomis skrudinimo natomis ir pipirų prieskoniais nuskraidinti jus į tolimas šalis. Jums patiks šilkinė kavos tekstūra ir užsiliekantis poskonis, jei pasigaminsite tradicinį „cortado“: 40 ml (espreso puodelio) kavos, 10-20 ml karšto pieno ir 2 šaukštai pieno putos ant viršaus.

Jums patiks

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATUS UŽSAKYMAMS NUO 30 EUR

Gaukite užsakymus per 1-2 darbo dienas pasirinktu adresu.

TAPKITE NESPRESSO KLUBO NARIU

Mėgaukitės įvairiais Nespresso klubo narystės privalumais internetu ir Nespresso butikuose.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Reikia skubios pagalbos? Mūsų kavos specialistai pasiruošę jums padėti.

NESPRESSO KAPSULIŲ PERDIRBIMAS

Grąžinkite panaudotas kapsules su kitu užsakymu arba atiduokite jas Nespresso butike PLC Panoramoje arba PC Akropolyje, Kaune

Susisiekite