Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
BARISTA CREATIONS

Barista Corto

0,52 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Dar intensyvesnė kava, skirta mėgautis su pienu

  • Kavos skrudinimo stiprumas

    ■ ■ ■ ■ ■
  • Kavos kartumas

    ■ ■ ■ ■ ■
  • Kavos tirštumas

    ■ □ □ □ □

Kavos intensyvumas: 11 iš 13

Trokštate itin stiprios kavos su vos juntamu saldumu? Tokia yra ispaniška kava. Ispanijos profesionalūs baristos įkvėpė mus sukurti BARISTA CREATIONS Corto. Norėdami suprasti, kaip geriausiai sukurti intensyvios tirštos kavos su pienu derinį, atidžiai išnagrinėjome kavos ir pieno sąveiką. Gurkštelėkite BARISTA CREATIONS Corto - kavos su trupučiu pieno ir leiskite šiam galingam Afrikos arabikos ir robustos kavos pupelių mišiniui su savo intensyviomis skrudinimo natomis ir pipirų prieskoniais nuskraidinti jus į tolimas šalis. Jums patiks šilkinė kavos tekstūra ir užsiliekantis poskonis, jei pasigaminsite tradicinį „cortado“: 40 ml (espreso puodelio) kavos, 10-20 ml karšto pieno ir 2 šaukštai pieno putos ant viršaus.

Kad sukurtume BARISTA CREATIONS Corto, įkvėpimo sėmėmės iš tamsaus skrudinimo tirštos tekstūros, kurią išgauna profesionalūs Ispanijos baristos. Todėl labai lengva atpažinti gryną, stiprų, intensyvų skrudinimo skonį. BARISTA CREATIONS Corto kavos intensyvumas prasiskverbia pro pieno skonį dėl savo sodraus poskonio, elegantiško kartumo ir tiršto tekstūriškumo. Truputis karšto pieno ir pieno putos karūna su BARISTA CREATIONS Corto kava leis patirti tradicinio „cortado“ skonį.

 

AROMATO PROFILIS: PAPILDOMU INTENSYVUMU PASIŽYMINČIAI KAVAI SU PIENU

Parduodamame produkte nėra pieno sudėtinių dalių.

KILMĖ
Kad sukurtume šios intensyvios ir sodrios kavos puodelį, kuris harmoningai dera su pienu, išbandėme skirtingas kavas iš įvairių šalių. Supratome, kad ne visų rūšių kava dera su pienu. Kavos mišinio pagrindui pasirinkome Ugandos robustą. Ji intensyvi, tiršta ir sirupo tekstūros - būtent tokios kavos reikia gaminant „cortado“ kavą.
SKRUDINIMAS
Skrudinant bet kurią kavą, svarbu atrasti tinkamą temperatūros, skrudinimo laiko ir pupelių spalvos balansą. Tačiau visa tai dar svarbiau, kai ieškoma tobulos pieno ir kavos harmonijos. Kuriant BARISTA CREATIONS Corto tai reiškia, kad kavos pupelės skrudinamos dalimis ir skirtingai: ilgiau skrudinamos pupelės atskleidžia tekstūrą, kurios reikia gaminant ispaniško stiliaus kavą. Ilgas skrudinimas reiškia, kad pupelė turi tapti tamsios ir sodrios spalvos - tik tada ji įgaus viliojančio kartumo ir sirupo tirštumo tekstūros.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 BARISTA Corto kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
58 g

Pagaminta Šveicarijoje