Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

ORIGINAL

BARISTA CREATIONS

Barista Scuro

Grūdų

Intensyvumas 8
0,61 €

Nurodyta kapsulės kaina (vienoje pakuotėje yra 10 kapsulių)

Siekiate tobulos kavos ir pieno pusiausvyros? Mėgaukitės aromatinga kava, kuri savo kvapnumą atskleidžia per pieno saldumą ir BARISTA CREATIONS SCURO kavos intensyvumą. Kurdami šį kavos mišinį, atidžiai išnagrinėjome skirtingus kavos ir pieno sąveikos aspektus, o įkvėpimo sėmėmės iš Melburno baristų. Jie – stiprios, tačiau subtiliai subalansuotos kavos gamybos meistrai. Jų skrudinimo lygio parinktų kavos rūšių derinys išsiskiria tokia aromato galia, kokią gali sukurti tik kavos in ir pieno jang. Šį idealų derinį vainikavome skrupulingai apskaičiuotomis parinktos Kolumbijos ir Etiopijos skrudintos arabikos kavos proporcijomis. SCURO yra optimalaus intensyvumo kava, tačiau jos skrudinimo lygis neužgožia pieno saldumo. Labiausiai tinka Cappuccino kavai gaminti (25 ml kavos ir 60 ml iki putos suplakto pieno), tačiau ją taip pat galima naudoti ruošiant didelį Latte Macchiato puodelį.

Kavos kartumas

Kavos skrudinimo stiprumas

Kavos tirštumas

10 BARISTA Scuro kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
55 g

Pagaminta Šveicarijoje
Siekiate tobulo kavos ir pieno derinio? Mėgaukitės šios kavos aromatu, kuris dvelkia per pieno ar pieno putos, sumaišytos su BARISTA CREATIONS Scuro kava, saldumą. Atidžiai išnagrinėjome kiekvieną kavos ir pieno sąveikos aspektą, o šiam mišiniui sukurti įkvėpimo sėmėmės iš Melburno baristų. Jie - grynų, bet rafinuotai subalansuotų skonių meistrai - jų skrudinimo ir maišymo būdai suteikia kavai aromato jėgos, kuri, įpylus pieno, subalansuoja visus skonius. Šią sąjungą sukūrėme skrupulingai skrudindami atrinktas Kolumbijos ir Etiopijos arabikos pupeles atskirai. BARISTA CREATIONS Scuro kava yra optimalaus intensyvumo, kuris leidžia skrudintos kavos aromatui prasiskverbti pro viską užgožiantį pieno saldumą. Geriausia patiekti gaminant kapučiną (25 ml kavos su 60 ml pieno putos), tačiau puikiai tinka didesniam kavos su pienu puodeliui.

Jums patiks

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50 EUR

Gaukite užsakymus per 1-2 darbo dienas pasirinktu adresu.

TAPKITE NESPRESSO KLUBO NARIU

Mėgaukitės įvairiais Nespresso klubo narystės privalumais internetu ir Nespresso butikuose.

KLIENTŲ APTARNAVIMAS

Reikia skubios pagalbos? Mūsų kavos specialistai pasiruošę jums padėti.

NESPRESSO KAPSULIŲ PERDIRBIMAS

Grąžinkite panaudotas kapsules su kitu užsakymu arba atiduokite jas Nespresso butike PLC Panoramoje arba PC Akropolyje, Kaune

Susisiekite