Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
BARISTA CREATIONS

Barista Scuro

0,52 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Intensyvi, bet subalansuota kava skirta mėgautis su pienu

  • Kavos skrudinimo stiprumas

    ■ ■ □ □ □
  • Kavos kartumas

    ■ ■ ■ □ □
  • Kavos tirštumas

    ■ ■ ■ □ □

Kavos intensyvumas: 8 iš 13

Siekiate tobulo kavos ir pieno derinio? Mėgaukitės šios kavos aromatu, kuris dvelkia per pieno ar pieno putos, sumaišytos su BARISTA CREATIONS Scuro kava, saldumą. Atidžiai išnagrinėjome kiekvieną kavos ir pieno sąveikos aspektą, o šiam mišiniui sukurti įkvėpimo sėmėmės iš Melburno baristų. Jie - grynų, bet rafinuotai subalansuotų skonių meistrai - jų skrudinimo ir maišymo būdai suteikia kavai aromato jėgos, kuri, įpylus pieno, subalansuoja visus skonius. Šią sąjungą sukūrėme skrupulingai skrudindami atrinktas Kolumbijos ir Etiopijos arabikos pupeles atskirai. BARISTA CREATIONS Scuro kava yra optimalaus intensyvumo, kuris leidžia skrudintos kavos aromatui prasiskverbti pro viską užgožiantį pieno saldumą. Geriausia patiekti gaminant kapučiną (25 ml kavos su 60 ml pieno putos), tačiau puikiai tinka didesniam kavos su pienu puodeliui.

Įkvėpimo sėmėmės iš Melburno baristų, kurie yra grynų, bet rafinuotai subalansuotų skonių meistrai - jų skrudinimo ir maišymo būdai suteikia kavai aromato jėgos, kuri, įpylus pieno, pavirsta į „in ir jang“ sąjungą. Mūsų BARISTA CREATIONS „Scuro“ kava puikiai iliustruoja, kokio intensyvumo gali būti jūsų kava, tačiau tuo pačiu ji gali puikiai derėti su pienu. Ji pakankamai paskrudinta, kad prasimuštų pro pieną, o jos subtilus saldumas pažaboja intensyvumą ir leidžia mėgautis intensyviu kapučinu ar kava su pienu.

 

AROMATO PROFILIS: INTENSYVAUS, BET SUBALANSUOTO SKONIO KAVAI SU PIENU

Parduodamame produkte nėra pieno sudėtinių dalių.

KILMĖ
Kiek yra skirtingų kavos mišinių iš skirtingos kilmės kavos pupelių? Nesuskaičiuojama daugybė. Tačiau ne visos kavos dera su pienu. Todėl negalėjome nesuteikti galimybės kavoms, kurios puikia dera su pienu. Iš visų kavos pupelių, kurias išbandėme, kavai BARISTA CREATIONS Scuro pasirinkome Kolumbijos ir Etiopijos arabikos pupeles. Šių pupelių aromato jėga stipri, tačiau sukuria harmoningą skonių derinį, kuris tobulai subalansuojamas, įpylus pieno.
SKRUDINIMAS
Skrudinimo menas reikalauja tinkamo temperatūros, skrudinimo laiko ir pupelių spalvos balanso. Viską tinkamai atlikus, pasiekiama kavos ir pieno harmonija. Kol pavyko išgauti idealaus skonio BARISTA CREATIONS Scuro kavos su pienu harmoniją, išbandėme įvairius junginius. Mums reikėjo kontrastingos skirtingo skrudinimo metodikos. Viena mišinio dalis skrudinama ilgai, kol pupelės tampa tamsios, o kita skrudinama greičiau ir šviesiau.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 BARISTA Scuro kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
55 g

Pagaminta Šveicarijoje