Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
BARISTA CREATIONS

Barista Chiaro

0,52 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Saldi ir aksominė kava skirta mėgautis su pienu

  • Kavos skrudinimo stiprumas

    ■ □ □ □ □
  • Kavos kartumas

    ■ □ □ □ □
  • Kavos tirštumas

    ■ ■ ■ ■ □

Kavos intensyvumas: 5 iš 13

BARISTA CREATIONS Chiaro kava leis pasijusti tarsi minkštai apsigobus, nes ji sukurta saldžiai pieno harmonija su pienu ar pieno puta. Šiam kavos mišiniui sukurti pasitelkėme itin tikslų ir skrupulingą metodą - išnagrinėjome kiekvieną kavos ir pieno sąveikos aspektą. Baristos Brukline įkvėpė mus, nes jie daro šviesiai skrudintą kavą, kad ji atskleistų savo natūralų saldumą, kuris būtų juntamas, kai į kavą įpilama pieno. Siekdami tokio ekipūriško efekto, kruopščiai atrinkome Kenijos ir Indonezijos arabikos rūšis - jos pasižymi netikėtina sensorine jėga. Tuomet labai lengvai jas paskrudinome, kad išsaugotume kavos saldumą. Tik tada, kai kava susijungia su pienu, pagaliau atsiskleidžia skaniosios sausainių ir karamelės natos. Geriausia gaminti kapučino kavą (25 ml kavos su 60 ml pieno putos), tačiau taip pat puikiai tinka didesniam kavos su pieno puodeliui.

BARISTA CREATIONS Chiaro kavoje beveik nepajusite skrudinimo skonio, taip pat beveik neįmanoma apčiuopti kartumo ar rūgštumo. Joje, įpilus pieno, jaučiama kreminė karamelė ir saldžių sausainių natos. Bruklino baristos įkvėpė mus tuo, kaip vos vos skrudindami kavos pupeles jie išsaugo natūralų kavos saldumą ir įpylus pieno suteikia kavai dekadentiško glotnumo.

 

AROMATO PROFILIS: SALDŽIAI IR ŠVELNIAI KAVAI SU PIENU

Parduodamame produkte nėra pieno sudėtinių dalių.

KILMĖ
Norėdami rasti tai, ko mums reikia, nesustodami ragavome daugybę kavų skirtingos kilmės šalyse. Sužinojome, kad ne visos kavos gerai sąveikauja su pienu ar pieno puta. Tačiau Kenijos arabikos pupelės su pienu dera puikiai, todėl pasirinkome jas BARISTA CREATIONS Chiaro kavos mišiniui. Jas maišėme su Indonezijos arabika iš Sumatros salos. Kartu šios kavos pupelės sukuria dekadentišką sąjungą. Būtent to troškome ir siekėme - puodelio mielos kavos su pienu.
SKRUDINIMAS
Kavos skrudinimo būdas didžiąja dalimi lemia, ar pavyks išgauti kavos ir pieno harmoniją. Kad gautume saldų ir kviečiantį BARISTA CREATIONS Chiaro kavos skonį, mišinį skrudinome dalimis. Jas abi skrudinome santykinai žemoje temperatūroje ir darėme tai labai nuosaikiai - tik tiek, kad kava atskleistų savo saldumą.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 BARISTA Chiaro kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
48 g

Pagaminta Šveicarijoje