Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

Klausimai ir atsakymai

2 METŲ GARANTIJA ĮSIGYJUS NESPRESSO KAVOS APARATĄ

Visiems Nespresso kavos aparatams galioja 2 metų garantija (skaičiuojant nuo įsigijimo datos).

 Sąlygos ir taisyklės: 

 •  Įsigijęs  NESPRESSO  kavos aparatą, pirkėjas turi  užsiregistruoti NESPRESSO elektroninėje parduotuvėje  ir priregistruoti įsigytą kavos aparatą skiltyje – „Mano kavos aparatai“;
 • Pirkėjas privalo pateikti tikrus duomenis apie save ir įsigytą NESPRESSO kavos aparatą: aparato modelį ir spalvą, serijinį numerį, pirkimo datą bei būdą. Informacija, pateikiama registracijos metu yra konfidenciali ir saugoma bei tvarkoma pagal NESPRESSO privatumo politiką;

 Visi NESPRESSO kavos aparatai,  priregistruoti NESPRESSO svetainėje yra tvarkomi pagal NESPRESSO klubo taisykles.

Garantinis taisymas yra nemokamas. Garantinio taisymo metu suteikiamas pakaitinis NESPRESSO kavos aparatas.

 Iškilus klausimams konsultuoja Nespresso kavos specialistai:
Telefonu: +370 525 05090  (skambučių centro darbo laikas I-V 8.00 – 17.00)
El. paštu: nespresso@mvgroup.eu

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas. 

Suteikiama papildoma 2 metų garantija priregistravus kavos aparatą, jeigu aparatas yra ne senesnis nei 3 metai (pasiūlymas galioja iki 2020.09.30)

Suteikiama papildoma 2 metų garantija priregistravus kavos aparatą, jeigu aparatas yra ne senesnis nei 3 metai (pasiūlymas galioja iki 2020.09.30).                                                                                    


Pasiūlymas galioja, jeigu sandoris atitinka šias sąlygas:

 • Kavos aparatas turi būti  registruojamas elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt;
 • registruojamas aparatas yra ne senesnis negu 3 metai;
 • pasiūlymas galioja visiems NESPRESSO kavos aparatų modeliams;
 • pirkėjas privalo pateikti tikrus duomenis apie save ir naujai įsigytą NESPRESSO kavos aparatą: aparato modelį, spalvą, serijinį numerį, pirkimo datą būdą. Informacija, pateikiama registracijos metu yra konfidenciali ir saugoma bei tvarkoma pagal NESPRESSO privatumo politiką.

 

Šioje svetainėje, skirtingais pirkimo ir aparato registracijos etapais, yra rodomi patvirtinimo ekranai, kurie neleidžia tęsti užsakymo, jeigu duomenys šiose dalyse nebuvo teisingai užpildyti.

 

 Iškilus klausimams konsultuoja Nespresso kavos specialistai:
Telefonu: +370 525 05090  (skambučių centro darbo laikas I-V 8.00 – 17.00)
El. paštu: nespresso@mvgroup.eu

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas. 

 

Dovana 30 EUR arba 45 EUR įsigijus kavos aparatą PC SENUKAI

Pasiūlymas – suminė nuolaida, apsiperkant Nespresso el. parduotuvėje.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis  2019.11.05 – 2019.12.31

Pasiūlymo vertė priklauso nuo įsigyto Nespresso kavos aparato vertės:

Įsigijus Nespresso kavos aparatą, prekybos centre „Kesko Senukai“ Lietuvoje ir Latvijoje, kurio vertė daugiau nei 150 Eur suteikiama 45 EUR, o įsigijus kavos aparatą, kurio vertė  iki 150 EUR suteikiama 30 EUR  apsipirkimui nespresso.lt arba nespresso.lv.

Pasiūlymas galioja tik priregistravus naująjį kavos aparatą Nespresso el. parudotuvėje.

 

TAISYKLĖS:

Pasiūlymas galioja įsigijus NESPRESSO  kavos aparatus prekybos centre „Kesko Senukai“ Lietuvoje ir Latvijoje.

 Įsigijęs  NESPRESSO kavos aparatą, pirkėjas turi užregistruoti jį NESPRESSO elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt  ir priregistruoti  įsigytą kavos aparatą skiltyje – „Mano kavos aparatai“.

Atlikdamas registraciją www.nespresso.lt   pirkėjas privalo pateikti tikrus duomenis apie save ir įgytą NESPRESSO kavos aparatą: aparato modelį, serijinį numerį, pirkimo datą, pirkimo vietą, kavos aparato pirkimo čekio numerį ir čekio nuotrauką. Informacija, pateikiama registracijos metu yra konfidenciali ir saugoma bei tvarkoma pagal NESPRESSO privatumo politiką.

Atlikus registraciją NESPRESSO svetainėje ir pateikus visą reikalingą, aukščiau minimą informaciją,  vertinamas duomenų išsamumas ir patikimumas. Jei duomenys atitinka aukščiau keliamus reikalavimus, pirkėjui išsiunčiama informacija apie pasiūlymo aktyvavimą.

Pasinaudoti pasiūlymu galima, bet kurio pirkimo metu nuo jo aktyvavimo datos. Jis yra matomas apsipirkimo metu, suformavus pirkinių krepšelį ir pirkinių krepšelio apačioje paspaudus nuorodą „Pereiti prie apmokėjimo“. Pasiūlymas bus atvaizduotas dešinėje lango pusėje. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti pasiūlymu, spaudžia pliuso nuorodą ir  jis atsiranda krepšelyje. Jei pirkėjas nusprendžia pasiūlymu nesinaudoti, jis gali iškelti jį iš krepšelio, spausdamas X ženklą. Pasiūlymas nukeliauja atgal į pirminę poziciją ir būna matomas tol, kol pirkėjas juo nepasinaudoja.

Pasiūlymu galima pasinaudoti tik tuo atveju, jei po suminės nuolaidos krepšelio vertė yra lygi arba didesnė nei 1 EUR. Jei pritaikius pasiūlymą pirkinių krepšelio suma yra mažesnė nei 1 EUR, pirkimo negalima bus atlikti.

Pasiūlymas galioja galutinei pirkinių krepšelio sumai, neįskaitant pristatymo mokesčio. 

Pasiūlymas galioja vienam priregistruotam kavos aparatui ir tik vieno pirkimo metu. Jei aparatas buvo įsigytas anksčiau, nei prasidėjo ši akcija, pasiūlymas nebus aktyvuojamas.

Jei pirkėjas pasiūlymu pasinaudojo, kitas pasiūlymas gali būti taikomas tik tuo atveju, jei jis įsigijo dar vieną kavos aparatą ir atliko kavos aparato registraciją savo NESPRESSO  paskyroje. Tai yra, pateikė kavos aparato modelį, serijinį numerį, parašytą ant naujai įsigyto kavos aparato apačios, pirkimo čekio numerį ir čekio nuotrauką, pirkimo datą ir vietą.

Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja NESPRESSO kavos specialistai telefonu +370 525 05090 ir elektroniniu paštu, užpildant elektroniniams laiškams skirtą formą elektroninėje parduotuvėje.

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas. 

Sumažinta NESPRESSO kavos aparato ESSENZA MINI kaina perkant 200 (ir daugiau) NESPRESSO kavos kapsulių.

Objektas Sumažinta kaina kavos aparatui Essenza mini (galioja visiems Essenza Mini bei Essenza Mini triangle aparatams, kurių standartinė kaina 99 Eur)  perkant 200 (ir daugiau) kavos kapsulių Nespresso elektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – 2020.06.01 - 2020.08.22.

 

Taisyklės:

 •         Perkama ne mažiau nei 200 kavos kapsulių ir kavos aparatas Essenza mini internetinėje parduotuvėje www.nespresso.lt; www.nespresso.lv; www.nespresso.eearba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.
 •         Minėtas kiekis kavos kapsulių (ne mažiau nei 200) ir kavos aparatas Essenza mini turi būti perkami vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •         Jeigu perkama internetinėje parduotuvėje www.nespresso.lt; www.nespresso.lv www.nespresso.ee 200 (ir daugiau) kavos kapsulių ir kavos aparatas turi būti įdėti į prekių krepšelį to paties pirkimo metu - kavos aparato sumažinta kaina bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •         Vieno užsakymo metu galimas tik vienas kavos aparato su mažesne kaina užsakymas.
 •         Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

 

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja Nespressokavos specialistai telefonu +370 525 05090 arba elektroniniu paštu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.

Sumažinta NESPRESSO kavos gėrimų plakiklio BARISTA kaina perkant 250 (ir daugiau) NESPRESSO kavos kapsulių.

Objektas Sumažinta kaina kavos gėrimų plakikliui BARISTAperkant 250 (ir daugiau) kavos kapsulių Nespressoelektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – 2020.06.01 - 2020.06.30

 

Taisyklės:

 •         Perkama ne mažiau nei 250 kavos kapsulių ir kavos gėrimų plakiklis BARISTA  internetinėje parduotuvėje www.nespresso.lt; www.nespresso.lv; www.nespresso.eearba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.
 •         Minėtas kiekis kavos kapsulių (ne mažiau nei 250) ir kavos gėrimų plakiklis BARISTA  turi būti perkami vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •         Jeigu perkama internetinėje parduotuvėje www.nespresso.lt; www.nespresso.lvwww.nespresso.ee 250 (ir daugiau) kavos kapsulių ir kavos gėrimų plakiklis BARISTA  turi būti įdėti į prekių krepšelį to paties pirkimo metu - kavos gėrimų plakiklio sumažinta kaina bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •         Vieno užsakymo metu galimas tik vienas aparato su mažesne kaina užsakymas.
 •         Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

 

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja Nespressokavos specialistai telefonu +370 525 05090 arba elektroniniu paštu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.

Pasiūlymas - Perkant NESPRESSO kavos aparatą LATTISSIMA ONE, 150 kavos kapsulių rinkinys DISCOVERY BOX kainuos 1 EUR!

Galiojimo laikas – 2020.06.01 - 2020.08.22

Pasiūlymas galioja įsigijus kavos aparatą Lattissima One Nespressoelektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.

 

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

 

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – 2020.06.01 - 2020.08.22.

Taisyklės:

Pasiūlymas galioja, jeigu:   

 •         Kavos aparatas LATTISSIMA ONE įsigyjamas Nespressoelektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.
 •         Turi būti perkami vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •         Perkant internetinėje parduotuvėje kavos aparatas LATTISSIMA ONE ir kapsulių rinkinys DISCOVERY BOX turi būti  įdėti į prekių krepšelį  to paties pirkimo metu -   kavos kapsulių rinkinio  akcinė kaina  bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •         Vieno užsakymo metu galimas tik vienas kavos kapsulių rinkinio už 1 EUR užsakymas.
 •         Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

 

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja Nespressokavos specialistai telefonu +370 525 05090 arba elektroniniu paštu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.

KAVOS DIENOS

KAVOS DIENOS

Objektas   Perkant  Nespressoelektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje - 80, 130 arba 180 kavos kapsulių BARISTA CREATIONS ICE  atitinkamai (1 DĖŽUTĖ)  už 0,01 Eur, (2 DĖŽUTĖS) 0,02 Eur arba (3 DĖŽUTĖS) 0,03 Eur.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

 

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – 2020.06.22 - 2020.06.28.

 

Taisyklės:

 •         Perkama nurodytas kiekis kavos kapsulių ir atitinkamas kiekis BARISTA ICE kavos Nespresso el. parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.
 •         Perkant 80  kavos kapsulių -  10 kavos kapsulių BARISTA CREATIONS ICE (1dėžutė) už 0,01 Eur (Akcijos vertė  -5,49 Eur).
 •         Perkant 130 ar daugiau kavos kapsulių -  20 kavos kapsulių BARISTA CREATIONS ICE (2 dėžutės) už 0,02 Eur  (Akcijos vertė -10,98 Eur).
 •         Perkant 180 ar daugiau kavos - 30 kavos kapsulių BARISTA CREATIONS ICE (3 dėžutės)  už  0,03 Eur.(Akcijos vertė  -16,47 Eur).
 •         Minėtas kiekis kavos kapsulių  ir  atitinkamas kiekis akcijinės BARISTA CREATIONS ICE turi būti perkami vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •         Jeigu perkama internetinėje parduotuvėje minėtas kiekis kavos kapsulių ir atitinkamas kiekis kavos dėžučiųBARISTA CREATIONS ICE (1,2 arba 3) turi būti įdėti į prekių krepšelį to paties pirkimo metu - sumažinta kaina bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •         Vieno užsakymo metu galimas tik  vienas BARISTA CREATIONS ICE su mažesne kaina užsakymas.
 •         Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

 

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja Nespressokavos specialistai telefonu +370 525 05090 arba elektroniniu paštu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.

Pasiūlymas - Perkant NESPRESSO kavos aparatą CREATISTA PLUS, 250 kavos kapsulių rinkinys DISCOVERY BOX kainuos 1 EUR!

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – 2020.07.01  - 2020.08.22

 

Pasiūlymas galioja įsigijus kavos aparatą Creatista Plus Nespressoelektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.

 

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Pasiūlymas galioja, jeigu:   

 •         Kavos aparatas Creatista Plusir 250 kavos kapsulių rinkinys Discovery box (už 1 Eur) įsigyjami Nespressoelektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.
 •         Abi pasiūlymo prekės turi būti perkamos vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •         Perkant internetinėje parduotuvėje kavos aparatas Creatista Plus ir 250 kapsulių rinkinys Discovery box turi būti  įdėti į prekių krepšelį  to paties pirkimo metu -   kavos kapsulių rinkinio  akcinė kaina  bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •         Vieno užsakymo metu galimas tik vienas kavos kapsulių rinkinio už 1 EUR užsakymas.
 •         Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

 

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja Nespressokavos specialistai telefonu +370 525 05090 arba elektroniniu paštu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.

NESPRESSO puodelių komplektas Cappuccino View už 1 Eur perkant 150 (ir daugiau) NESPRESSO kavos kapsulių.

Objektas – NESPRESSO puodelių komplektas Cappuccino View už 1 Eurperkant 150 (ir daugiau) kavos kapsulių Nespressoelektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – 2020.08.11 - 2020.08.17

 

Taisyklės:

 •         Perkama ne mažiau nei 150 kavos kapsulių ir kavos puodelių komplektas Cappuccino View  internetinėje parduotuvėje www.nespresso.lt; www.nespresso.lv; www.nespresso.eearba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.
 •         Minėtas kiekis kavos kapsulių (ne mažiau nei 150) ir kavos puodelių komplektas Cappuccino View  turi būti perkami vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •         Jeigu perkama internetinėje parduotuvėje 150 (ir daugiau) kavos kapsulių ir kavos puodelių komplektas Cappuccino View  turi būti įdėti į prekių krepšelį to paties pirkimo metu - kavos puodelių sumažinta kaina bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •         Vieno užsakymo metu galimas tik vienas kavos puodelių su mažesne kaina užsakymas.
 •         Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.
 •         Prekių skaičius ribotas

 

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja Nespressokavos specialistai telefonu +370 525 05090 arba elektroniniu paštu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.

NESPRESSO kavos aparatas Citiz & Milk už 1 Eur perkant 1000 (ir daugiau) NESPRESSO kavos kapsulių.

Objektas Sumažinta kaina kavos aparatui Citiz & Milkperkant 1000 (ir daugiau) kavos kapsulių Nespressoelektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.

 

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

 

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – 2020.08.10 - 2020.10.26

 

Taisyklės:

 •          Perkama ne mažiau nei 1000 kavos kapsulių ir kavos aparatas Citiz & MilkNespresso internetinėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.
 •          Minėtas kiekis kavos kapsulių (ne mažiau nei 1000) ir kavos aparatas Citiz & Milkturi būti perkami vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •          Jeigu perkama internetinėje parduotuvėje 1000 (ir daugiau) kavos kapsulių ir kavos aparatasCitiz & Milk turi būti įdėti į prekių krepšelį to paties pirkimo metu - kavos aparato sumažinta kaina bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •          Vieno užsakymo metu galimas tik vienas kavos aparato su kaina už 1 Eur užsakymas.
 •          Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

 

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja Nespressokavos specialistai telefonu +370 525 05090 arba elektroniniu paštu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.

Sumažinta NESPRESSO kavos aparato ATELIER kaina (už 229 Eur) perkant 250 (ir daugiau) NESPRESSO kavos kapsulių.

Objektas Sumažinta kaina kavos aparatui Atelier  perkant 250 (ir daugiau) kavos kapsulių Nespresso elektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC  „Panorama“, Vilniuje.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – 2020.08.24 - 2020.10.01.

 

Taisyklės:

 •          Perkama ne mažiau nei 250 kavos kapsulių ir kavos aparatas Atelier,  internetinėje parduotuvėje www.nespresso.lt; www.nespresso.lv; www.nespresso.eearba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.
 •          Minėtas kiekis kavos kapsulių (ne mažiau nei 250) ir kavos aparatas Atelier turi būti perkami vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •          Jeigu perkama internetinėje parduotuvėje 250 (ir daugiau) kavos kapsulių ir pasirinktas nurodytas kavos aparatas turi būti įdėti į prekių krepšelį to paties pirkimo metu - kavos aparato sumažinta kaina bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •          Vieno užsakymo metu galimas tik vienas kavos aparato su mažesne kaina užsakymas.
 •          Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

 

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja NESPRESSO kavos specialistai telefonu +370 525 05090 arba elektroniniu paštu nespresso@mvgroup.eu.

Sumažinta NESPRESSO kavos aparato Essenza mini Matt arba Essenza mini Metal, kaina (už 49 Eur) perkant 200 (ir daugiau) NESPRESSO kavos kapsulių.

Objektas Sumažinta kaina kavos aparatui Essenza mini Matt arba Essenza mini Metal, perkant 200 (ir daugiau) kavos kapsulių Nespressoelektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.

 

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

 

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – 2020.08.24 - 2020.10.26.

 

Taisyklės:

 •          Perkama ne mažiau nei 200 kavos kapsulių ir kavos aparatas Essenza mini Matt arba Essenza mini Metal, internetinėje parduotuvėje www.nespresso.lt; www.nespresso.lv; www.nespresso.eearba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.
 •          Minėtas kiekis kavos kapsulių (ne mažiau nei 200) ir kavos aparatas Essenza mini Matt arba Essenza mini Metalturi būti perkami vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •          Jeigu perkama internetinėje parduotuvėje 200 (ir daugiau) kavos kapsulių ir kavos aparatasEssenza mini Matt arba Essenza mini Metal,   turi būti įdėti į prekių krepšelį to paties pirkimo metu - kavos aparato sumažinta kaina bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •          Vieno užsakymo metu galimas tik vienas kavos aparato su mažesne kaina užsakymas.
 •          Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

 

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja Nespressokavos specialistai telefonu +370 525 05090 arba elektroniniu paštu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.

Sumažinta NESPRESSO kavos aparato PIXIE kaina (už 59 Eur) perkant 250 (ir daugiau) NESPRESSO kavos kapsulių.

Objektas Sumažinta kaina kavos aparatui Pixie perkant 250 (ir daugiau) kavos kapsulių Nespresso elektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC  „Panorama“, Vilniuje.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – 2020.08.24 - 2020.10.26.

 

Taisyklės:

 •          Perkama ne mažiau nei 250 kavos kapsulių ir kavos aparatas Pixie,  internetinėje parduotuvėje www.nespresso.lt; www.nespresso.lv; www.nespresso.eearba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.
 •          Minėtas kiekis kavos kapsulių (ne mažiau nei 250) ir kavos aparatas Pixie,  turi būti perkami vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •          Jeigu perkama internetinėje parduotuvėje 250 (ir daugiau) kavos kapsulių ir pasirinktas nurodytas kavos aparatas turi būti įdėti į prekių krepšelį to paties pirkimo metu - kavos aparato sumažinta kaina bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •          Vieno užsakymo metu galimas tik vienas kavos aparato su mažesne kaina užsakymas.
 •          Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

 

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja NESPRESSO kavos specialistai telefonu +370 525 05090 arba elektroniniu paštu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.

KAVOS DIENOS 2020 m. Rugsėjis

Perkant   80, 130 arba 180 kavos kapsulių,   atitinkamai MASTER ORIGINS kavos pakuotė kainuos tik : perkant 80 kapsulių  1 pakuotė - 0,01 Eur, perkant 130 kapsulių 2 pakuotės - 0,02 Eur arba perkant 180 kapsulių 3 pakuotės - 0,03 Eur.

Pasiūlymas galioja Nespressoelektroninėje parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje bei Nepsresso prekybos saloje PC „Spice“ bei PC „Akropole“ Rygoje.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Aukštaičių g. 7, Vilnius.

 

Pasiūlymo galiojimo laikotarpis – 2020.09.21 - 2020.09.28.

 

Taisyklės:

 •         Perkama nurodytas kiekis kavos kapsulių ir atitinkamas kiekis MASTER ORIGINS kavos Nespresso el. parduotuvėje arba Nespresso butikuose PC „G9“ ir PLC „Panorama“, Vilniuje.
 •         Perkant 80  kavos kapsulių -  10 kavos kapsulių MASTER ORIGINS (1dėžutė) už 0,01 Eur.
 •         Perkant 130 ar daugiau kavos kapsulių -  20 kavos kapsulių MASTER ORIGINS (2 dėžutės) už 0,02 Eur.
 •         Perkant 180 ar daugiau kavos kapsulių - 30 kavos kapsulių MASTER ORIGINS (3 dėžutės)  už  0,03 Eur.
 •         Minėtas kiekis kavos kapsulių  ir  atitinkamas kiekis akcijinės MASTER ORIGINS turi būti perkami vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •         Jeigu perkama internetinėje parduotuvėje minėtas kiekis kavos kapsulių ir atitinkamas kiekis kavos dėžučiųMASTER ORIGINS (1,2 arba 3) turi būti įdėti į prekių krepšelį to paties pirkimo metu - sumažinta kaina bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •         Vieno užsakymo metu galimas tik  vienas MASTER ORIGINS su mažesne kaina užsakymas.
 •         Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

 

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja Nespressokavos specialistai telefonu +370 525 05090 arba elektroniniu paštu nespresso@mvgroup.eu.

 

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.