Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

Klausimai ir atsakymai

Kodėl pasikeitė mano kapsulių kavos skonis?

Norint palaikyti optimalią temperatūrą, tekėjimą ir kavos kokybę, įrenginį rekomenduojama nukalkinti panaudojus 400-600 kapsulių arba bent kartą per metus. Nespresso siūlo šį valymo rinkinį, kuris buvo sukurtas Nespresso sistemoms ir jų komponentams. 

Kita priežastis galėtų būti ta, kad mūsų Espresso mišiniams ruošti naudojate didelio puodelio (Lungo) mygtuką, o tai kavą iš kapsulės per daug ekstrahuoja. Tai reiškia, kad kava esanti viduje neteks savo skonio pagaminus maždaug 40 ml. Kava taip pat gali pradėti degti, todėl jos skonis taps kartus. Per didelis Espresso kapsulių ekstrahavimas be reikalo apsunkins Nesppresso kavos aparato siurblį. Jei taip atsitinka, Jums teks dažniau nukalkinti savo įrenginį.

Kodėl Nespresso kava yra brangesnė nei kava, kurią galima rasti parduotuvėse?

Nespresso kapsulių kainą lemia mūsų kavos kokybė. Mes atrenkame aukščiausios kokybės pupeles iš geriausių kavą auginančių regionų. Tik 1-2% geriausio pasaulio kavos derliaus atitinka mūsų specifinį skonio ir aromato profilį. 

Be to, mes siūlome geriausias savo srities paslaugas, kurios atitinka mūsų Nespresso klubo narių gyvenimo būdą ir pomėgius.

Susisiekite