Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
REVIVING ORIGINS

Kahawa Ya Congo Vaisiškas

0,58 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Žemės pabudimas

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ □

Kavos intensyvumas: 7 iš 13

REVIVING ORIGINS programa – tai mūsų ilgalaikė programa, kurią vykdydami bendradarbiaujame su kavos augintojais ir padedame atkurti kavos rūšis bei įkvėpti naujos gyvybės puikioms kavoms, kurios jau buvo prie išnykimo ribos. Derlingas lietaus drėkinamas vulkaninis dirvožemis, besiribojantis su rytinio Kongo dalyje tyvuliuojančiu ežeru Kivu idealiai tinka arabikos pupelėms. Ilgi konfliktų ir politinio nestabilumo metai paveikė daugelį gyventojų, daugybė plantacijų buvo apleistos, o smulkūs kavos augintojai panaudoja tik labai mažą dalį Kongo rūšinės kavos potencialo.
NESPRESSO REVIVING ORIGINS programa sujungia pietinės Kivu dalies augintojus ir partnerius, remia kavos augintojų bendruomenes ir padeda atgaivinti Kongo regiono kavos auginimo ir puoselėjimo svarbą. Nepaisant visų sunkumų, šios vienos rūšies ekologiškos kavos, pasižyminčios švelniomis vaisių natomis ir gundančios saldžių grūdų ir riešutų aromatu, pasiūlysime Jums kasmet.

 

AROMATO PROFILIS: VAISINĖ, SALDŽIŲ GRŪDŲ

KILMĖ
Derlingas vulkaninės Kivu ežero pakrantės dirvožemis yra našus ir leidžia Kongo kavos augintojams užauginti švelnią vaisiškų ir saldžių grūdų natomis dvelkiančią kavą.
SKRUDINIMAS
REVIVING ORIGINS KAHAWA YA CONGO kava skrudinama pagal principą „50/50“. Pupelės skrudinamos iki tamsios spalvos, bet trumpai. Pirmoji dalis pupelių yra šiek tiek tamsesnė ir jos skrudinamos ilgiau. Ji kavai suteikia didesnio intensyvumo. Abi skrudintos pupelių dalys malamos iki vidutinio rupumo.
AROMATO PROFILIS
Vienalytė ekologiška kava, pasižyminti skrudintų grūdų natomis, riešutų aromatu ir švelniu vaisiškumu.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
55 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje