Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
REVIVING ORIGINS

Amaha Awe Uganda Intensyvus

0,55 € su PVM Gaukite pristatymą 2021-09-22
Šiomis dienomis Jūsų pristatymas gali užtrukti. Atsiprašome už nepatogumus.

Retas santalmedžio malonumas

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ □

Kavos intensyvumas: 8 iš 13

Šimtmečiais aukštis virš jūros lygio ir Ugandos Ruvenzorio kalnų derlingas dirvožemis leido vietiniams užauginti išskirtinio skonio kavos pupeles, tačiau visai neseniai kavos auginimas buvo beveik išnykusi praktika. Kartu su savo partneriais 2018 m. pradėjome įgyvendinti ilgalaikę REVIVING ORIGINS programą, kuri jungia daugiau kaip 2 000 smulkiųjų kavos augintojų ir padeda jiems didinti savo kavos derlių ir gerinti jo kokybę. Bendru darbu kuriame gerąją kavos auginimo praktiką, kuri užtikrintų reikšmingą puikios kavos derlių ir leistų gerinti vietinių gyventojų gyvenimo kokybę. Ruvenzorio kalnai – dar vadinami mėnulio kalnais – vakarine Ugandos dalimi driekiasi 120 km. ledynai ir snieguotos viršūnės yra nuolatinis vandens šaltinis, papildantis gausų drėkinimą lietumi ir maitinantis našius dirvožemius. Aukštai virš 1 200 m žymos auga reta vos užmarštin nenugrimzdusi kava. Šis dirvožemis unikalus. Jo derlingumą užtikrina pavėsis ir maistingosios medžiagos, patenkančios į dirvą iš bananmedžių. Kitais žodžiais tariant, tai tikras rojus arabikos pupelėms. Vis dėlto, ilgi apleistumo ir izoliacijos metai padarė savo darbą. Tik nenuilstamas rūpestis ir pastangos stiprinti šią kavos augintojų bendruomenę galiausiai leido pasiekti gerų rezultatų. Ilgalaikė NESPRESSO REVIVING ORIGINS programa pradėta įgyvendinti 2018 m. Jos metu apmokyta daugiau kaip 2 000 regione įsikūrusių smulkiųjų kavos augintojų.

 

AROMATO PROFILIS: MEDIENOS, GĖLIŲ

KILMĖ
Ruvenzorio kalnai – dar vadinami mėnulio kalnais – vakarine Ugandos dalimi driekiasi 120 km. Ledynai ir snieguotos viršūnės yra nuolatinis vandens šaltinis, papildantis gausų drėkinimą lietumi ir maitinantis našius dirvožemius. Aukštai virš 1 200 m žymos auga reta vos užmarštin nenugrimzdusi kava. Tai unikalus dirvožemis, kurio derlingumą užtikrina pavėsis ir bananmedžių maistingosios medžiagos. Kitais žodžiais tariant, tai tikras rojus arabikos pupelėms.
SKRUDINIMAS
Vienos kilmės – rūšinė – vietos kava skrudinama pagal dalijimo į dvi dalis metodą. Pirmoji dalis skrudinama iki tamsumo ir suteikia kavai sodrumo, kompleksiškumo, natūralios (laukinės) gamtos natas, kurios išgaunamos natūralaus džiūvimo metu. Antroji dalis skrudinama lengviau iki vidutinio tamsumo ir suteikia kavai tropinių vaisių aromatą.
AROMATO PROFILIS
AMAHA awe UGANDA išsiskiria savo sodriu ir grynu („švariu“) espresso. Kava pasižymi laukinių vaisių poskoniu, kuriame gali išskirti retas santalmedžio ir elegantiškas gėlių natas.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių)
55g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje