Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
REVIVING ORIGINS

Amaha Awe Uganda Intensyvus

0,58 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-07-06

Medienos, gėlių

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ □

Kavos intensyvumas: 8 iš 13

RETAS SANTALO DVELKSMO ŽAVESYS

Ilgus metus Ugandos aukštumų klimatas ir derlinga žemė leido auginti išskirtinę kavą, pasižyminčią retai pasitaikančiu santalo dvelksmu. Tačiau dar visai neseniai ši praktika buvo nykstanti.

Siekdami pagerinti smulkiųjų ūkininkų auginamos kavos kokybę ir padidinti derlių, 2018 m. Nespresso kartu su partneriais pradėjo ilgalaikę REVING ORIGINS programą, kuri apėmė daugiau kaip 2 000 smulkiųjų ūkininkų. Mūsų bendrų pastangų tikslas – suformuoti tokias ūkininkavimo praktikas, kurios užtikrintų gausų derlių ir didesnes pajamas pragyvenimui.

 

AROMATO PROFILIS: GĖLIŲ IR LAUKINĖS GAMTOS

KILMĖ
Vienarūšė kava iš Ugandos vakaruose stūksančių Ruvenzorio kalnų.
SKRUDINIMAS
Amaha awe Uganda kavos pupelės skrudinamos atskiromis dalimis. Viena dalis skrudinama stipriai, iki tamsios spalvos, kad išryškintų aromato sodrumą ir sudėtingumą bei subalansuotų natūraliai džiūstant atsiradusį laukinės gamtos dvelksmą. O kad galėtume pajusti kavos pupelių skleidžiamą vaisių aromatą, kita dalis skrudinama šviesiau, iki vidutinio tamsumo.
AROMATO PROFILIS
Šis sodrus espresso skleidžia elegantišką gėlių aromatą, kurį pabrėžia kvapnus ir rafinuotai neįprastas santalo dvelksmas. Išbandykite Amaha awe Uganda pasigaminę Latte Macchiato– espresso su plakto pieno puta ir mėgaukitės subalansuoto skonio kava, kurioje saldumą ir malonų sodrumą švelniai papildo sausainių ir tarytum iš tolumos sklindantis gėlių dvelksmas.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių)
55g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje

Susisiekite