Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
REVIVING ORIGINS

Esperanza De Colombia Vaisiškas

0,55 € su PVM Gaukite pristatymą 2021-09-22
Šiomis dienomis Jūsų pristatymas gali užtrukti. Atsiprašome už nepatogumus.

Leisti viltims gimti ir augti

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ □ □

Kavos intensyvumas: 5 iš 13

REVIVING ORIGINS – mūsų kartu su partneriais ir vietos kavos augintojais vykdoma ilgalaikė programa, kuria siekiama atkurti kavos regionus.
Ši kava El Rosarijuje, Kaketos departamente (Kolumbijoje) buvo beveik išnykusi. 50 konflikto metų privertė kavos augintojus palikti savo žemes. Nuo tada, kai pradėjome vykdyti savo partnerystės programą prie jos prisijungė daugiau kaip 1 000 kavos augintojų, tokių, kaip Fernando. Visi jie 100 proc. lanko mokymus apie žemės ūkio praktikas. Kartu su savo partneriais įdiegėme kavos pupelių džiovinimo įrangą ir patobulinome 40 malūnų, kuriuose pupelės malamos šlapiuoju būdu. Lėtai, bet užtikrintai, kava vėl pradeda klestėti.
Kasmet pasiūlysime Jums ESPERANZA DE COLOMBIA – sodrios ir subalansuotos arabikos pupelių kavos, pasižyminčios vaisiškomis natomis ir švelniu rūgštumu, kuris kasmet teikia naudos vis didesniam El Rosarijo (Kaketoje) būriui kavos augintojų.

 

AROMATO PROFILIS: SUBTILIAI VAISINĖ

KILMĖ
Neramūs laikai baigėsi, todėl skubėjome pasinaudoti šia proga ir suteikti galimybę naujai pradžiai. Kad padėtume Kaketai atsitiesti, bendradarbiaujame su Kolumbijos kavos augintojų federacija. Dedame pastangas, kad kavos augintojai galėtų kurti stiprius kooperatyvus. Tiesiog užtikriname, kad kavos augintojai turėtų pakankamų išteklių savo veiklos pradžiai ir prisidėtų prie puikios Kolumbijos kavos atgimimo – padedame jiems suteikdami žemės ir darbui reikalingų įrankių.
SKRUDINIMAS
ESPERANZA de COLOMBIA kavai kavos pupeles malame padalydami į dvi dalis. Pirmoji dalis skrudinama vidutiniškai ir suteikia šiam kavos mišiniui tik jam būdingą „atspalvį“, o antroji dalis skrudinama šiek tiek tamsiau, bet trumpiau. Ji suteikia švelnumo ir vaisiškumo.
AROMATO PROFILIS
ESPERANZA de COLOMBIA – švelni ir vos juntamo rūgštumo kava. Ji puikiai subalansuota, malonaus skonio su geltonų vaisių natomis ir grūdų užuomina.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
55g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje