Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
REVIVING ORIGINS

Tamuka Mu Zimbabwe Subalansuotas

0,55 € su PVM Gaukite pristatymą 2021-09-22
Šiomis dienomis Jūsų pristatymas gali užtrukti. Atsiprašome už nepatogumus.

Pažadintas derlius

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ □ □ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ □ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ □ □

Kavos intensyvumas: 5 iš 13

Po ilgų politinių neramumų ir klimato kaitos problemų sprendimo metų atkurtas nuostabus lobis. Programos REVIVING ORIGINS rėmuose, Nespresso bendradarbiauja su Rytų Zimbabvės kavos augintojais, apmoko juos ir aprūpina juos ištekliais, kad jie galėtų gerinti savo kavos derlių ir jo kokybę. Šis bendradarbiavimas ypatingai svarbus, nes padėjo atkurti vietos kavos augintojų bendruomenės dvasią ir atgaivino gėlėmis dvelkiantį espresso. Džiaukimės TAMUKA MU ZIMBABWE grįžimu. Tai arabikos pupelių mišinys, pasižymintis vaisiškumu ir citrusų rūgštumu. Mėgaukitės šia unikalia kava ir pažadinkite savo skonio pojūčius, užčiuopdami raudonųjų uogų, serbentų ir spanguolių natas.
Stengsimės užtikrinti, kad šios skanios kavos turėtume kasmet, rūpinsimės jos augintojais ir kaip galėdami skatinsime jų bendruomenes. Kiekvienas šios kavos, kuria mėgaujatės, gurkšnis paliečia šimtus skirtingų gyvenimų, mainais suteikdamas jums įkvepiančios skonio patirties.

 

AROMATO PROFILIS: GĖLINĖ IR GLOTNI

KILMĖ
Vienos kilmės – rūšinė – kava iš rytinio Zimbabvės regiono.
SKRUDINIMAS
TAMUKA MU ZIMBABWE kavos pupelės skrudinamos padalijant partiją į dvi dalis ir skrudinant pupeles skirtingais būdais. Viena dalis yra skrudinama lengvai ir trumpai – ji suteikia kavai saldumo. Kita skrudinama ilgai ir tol, kol pupelės tampa tamsios. Sumaišytos abi dalys subalansuoja kavos skonį ir aromatą, suteikia jai švelnumo ir vienalytiškumo.
AROMATO PROFILIS
Sudėtinis kavos vaisiškumas atsiskleidžia per įvairiaspalvę aromatinę raudonųjų uogų, spanguolių, serbentų ir vynuogių puokštę. Išbandykite TAMUKA MU ZIMBABWE gamindami cappuccino kavą ir pajuskite, kaip pienas šiai kavai suteikia kreminės glotnios tekstūros ir atskleidžia karamelinį saldumą.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
55g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje