Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

Klausimai ir atsakymai

Nemokamas pristatymas pirmo užsakymo metu.

Nemokamo pristatymo pasiūlymas galioja, jei klientas atitinka šias sąlygas:

  •          Perka ir prisiregistruoja elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt.
  •          Perka pirmą kartą.

Užsakymus taip pat galima pateikti šiais būdais:

Telefonu: +370 525 05090

El. paštu nespresso@mv.lt

E-parduotuvėje: www.nespresso.lt, naudojant E-parduotuvėje pateiktą specialią užklausos formą.

E-parduotuvėje parduodamų produktų pasiūla priklauso nuo turimo kiekio sandėlyje. Todėl, jei yra problemų, susijusių su prekių tiekimu ar daugiau nėra likę prekių atsargų sandėlyje, Nespresso pasilieka teisę suteikti vartotojui informaciją apie tos pačios arba aukštesnės kokybės ir vertės pakaitinius produktus, kuriuos galėtų užsisakyti. Vartotojui nenorint užsisakyti tokių siūlomų produktų, Nespresso grąžina sumokėtą sumą, jei ji jau buvo sumokėta.

Šioje svetainėje, skirtingais pirkimo etapais, yra rodomi patvirtinimo ekranai, kurie neleidžia tęsti užsakymo, jei duomenys šiose dalyse nebuvo teisingai įvesti. Ši svetainė taip pat rodo visą išsamią informaciją prekių, kurias svetainės naudotojas įtraukė į pirkinių krepšelį pirkimo proceso metu, todėl, prieš apmokėjimą, jis gali keisti savo užsakymo duomenis.

Jeigu nebuvo gautas apmokėjimas už prekes, jis nebus vykdomas, išskyrus atvejus, kai klientas pasirinko atsiskaitymo būdą, kuris leidžia atsiskaitymą siuntos gavimo (priėmimo) metu. Atsiskaityti už prekes pristatymo metu galima grynaisiais pinigais bei atsiskaitomąja banko kortele.

Minimalios užsakymo sumos ribojimai netaikomi.

Bendrovė pasilieka teisę keisti, taisyti ar pildyti pasiūlymų sąlygas.

Norime informuoti, kad ši svetainė naudoja slapukus. Jei sutinkate, spustelėkite “Sutinku“ mygtuką arba naršyti toliau. Savo pasirinkimą galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami saugomus slapukus.

Sutinku

Susisiekite