Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

Klausimai ir atsakymai

Specialus pasiūlymas. Iki 45€ dovanos Jums ir Jūsų NESPRESSO kavos aparatui.

Pasiūlymas – Suminė nuolaida, apsiperkant Nespresso elektroninėje parduotuvėje.

 

Objektas – suminė nuolaida sąskaitai, apsiperkant Nespresso elektroninėje parduotuvėje.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Galiojimo laikas 2018.03.01 – 2018.08.31

Pasiūlymo vertė priklauso nuo įsigyto Nespresso kavos aparato:

Essenza mini – 20 EUR;

Essenza Triangle– 20 EUR;

Inissia – 20 EUR;

Citiz – 30 EUR;

Lattissima touch – 45 EUR.

 

 

TAISYKLĖS:

                     

Pasiūlymas galioja įsigijus NESPRESSO  kavos aparatus ELEKTROMARKT, AVITELA, TECHNORAMA, TOPO CENTRAS, SENUKAI, KAVOS DRAUGAS ir BOTTLERY parduotuvėse Lietuvoje, EURONICS parduotuvėse Latvijoje ir Estijoje.

Pasiūlymas galioja šiems Nespresso kavos aparatams: INISSIA, ESSENZA MINI, ESSENZA MINI TRAINGLE, CITIZ, LATTISSIMA TOUCH.

 

Įsigijęs vieną iš aukščiau minėtų NESPRESSO kavos aparatų, pirkėjas turi užsiregistruoti NESPRESSO elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt, ir priregistruoti savo įsigytą kavos aparatą skiltyje – „Mano kavos aparatai“.

Jei aparatas buvo įgytas nurodytų partnerių parduotuvėse, atlikdamas registraciją www.nespresso.lt,  pirkėjas privalo pateikti tikrus duomenis apie save ir įgytą NESPRESSO kavos aparatą: aparato modelį, serijinį numerį, pirkimo datą, pirkimo vietą, kavos aparato pirkimo čekio numerį ir čekio nuotrauką. Informacija, pateikiama registracijos metu, yra konfidenciali ir saugoma bei tvarkoma pagal NESPRESSO privatumo politiką.

Jei kavos aparatas buvo įgytas NESPRESSO elektroninėje parduotuvėje, pirkėjas savo paskyroje turi užpildyti reikiamus duomenis „Mano kavos aparatai“ skiltyje.

Įvykdžius registraciją NESPRESSO svetainėje ir pateikus informaciją, minimą aukščiau, vertinamas duomenų išsamumas ir patikimumas. Jei duomenys atitinka keliamus reikalavimus, pirkėjui išsiunčiama informacija apie pasiūlymo aktyvavimą.

Pasinaudoti pasiūlymu galime bet kurio pirkimo metu nuo jo aktyvavimo datos. Jis yra matomas apsipirkimo metu, suformavus pirkinių krepšelį ir pirkinių krepšelio apačioje paspaudus nuorodą „Pereiti prie apmokėjimo“. Pasiūlymas bus atvaizduotas dešinėje lango pusėje. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti pasiūlymu, spaudžia pliuso nuorodą ir jis atsiranda krepšelyje. Jei pirkėjas nusprendžia pasiūlymu nesinaudoti, jis gali iškelti jį iš krepšelio, spausdamas X ženklą. Pasiūlymas nukeliauja atgal į pirminę poziciją ir būna matomas tol, kol pirkėjas juo nepasinaudoja.

Pasiūlymu galima pasinaudoti tik tuo atveju, jei po suminės nuolaidos krepšelio vertė yra lygi arba didesnė nei 1 EUR. Jei pritaikius pasiūlymą pirkinių krepšelio suma yra mažesnė nei 1 EUR, pirkimo negalima bus atlikti.

                   Pasiūlymas galioja galutinei pirkinių krepšelio sumai, neįskaitant pristatymo mokesčio. 

Pasiūlymas galioja vienam priregistruotam kavos aparatui ir tik vieno pirkimo metu. Jei aparatas buvo įsigytas anksčiau, nei prasidėjo pasiūlymas, jis nebus aktyvuojamas.

Jei pirkėjas pasiūlymu pasinaudojo, kitas pasiūlymas gali būti taikomas tik tuo atveju, jei jis įsigijo dar vieną kavos aparatą ir atliko kavos aparato registraciją savo NESPRESSO  paskyroje. Tai yra, pateikė kavos aparato modelį, serijinį numerį, parašytą ant naujai įsigyto kavos aparato apačios, pirkimo čekio numerį ir čekio nuotrauką, pirkimo datą ir vietą.

Pasiūlymo nekeičiamas į pinigus.

Daugiau informacijos ieškokite Nespresso elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja NESPRESSO kavos specialistai telefonu +370 525 05090 ir elektroniniu paštu, užpildant elektroniniams laiškams skirtą formą elektroninėje parduotuvėje.

 

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas. 

 

Nemokamas pristatymas pirmo užsakymo metu.

Nemokamo pristatymo pasiūlymas galioja, jei klientas atitinka šias sąlygas:

  •          Perka ir prisiregistruoja elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt.
  •          Perka pirmą kartą.

Užsakymus taip pat galima pateikti šiais būdais:

Telefonu: +370 525 05090

El. paštu nespresso@mv.lt

E-parduotuvėje: www.nespresso.lt, naudojant E-parduotuvėje pateiktą specialią užklausos formą.

E-parduotuvėje parduodamų produktų pasiūla priklauso nuo turimo kiekio sandėlyje. Todėl, jei yra problemų, susijusių su prekių tiekimu ar daugiau nėra likę prekių atsargų sandėlyje, Nespresso pasilieka teisę suteikti vartotojui informaciją apie tos pačios arba aukštesnės kokybės ir vertės pakaitinius produktus, kuriuos galėtų užsisakyti. Vartotojui nenorint užsisakyti tokių siūlomų produktų, Nespresso grąžina sumokėtą sumą, jei ji jau buvo sumokėta.

Šioje svetainėje, skirtingais pirkimo etapais, yra rodomi patvirtinimo ekranai, kurie neleidžia tęsti užsakymo, jei duomenys šiose dalyse nebuvo teisingai įvesti. Ši svetainė taip pat rodo visą išsamią informaciją prekių, kurias svetainės naudotojas įtraukė į pirkinių krepšelį pirkimo proceso metu, todėl, prieš apmokėjimą, jis gali keisti savo užsakymo duomenis.

Jeigu nebuvo gautas apmokėjimas už prekes, jis nebus vykdomas, išskyrus atvejus, kai klientas pasirinko atsiskaitymo būdą, kuris leidžia atsiskaitymą siuntos gavimo (priėmimo) metu. Atsiskaityti už prekes pristatymo metu galima grynaisiais pinigais bei atsiskaitomąja banko kortele.

Minimalios užsakymo sumos ribojimai netaikomi.

Bendrovė pasilieka teisę keisti, taisyti ar pildyti pasiūlymų sąlygas.

Norime informuoti, kad ši svetainė naudoja slapukus. Jei sutinkate, spustelėkite “Sutinku“ mygtuką arba naršyti toliau. Savo pasirinkimą galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami saugomus slapukus.

Sutinku

Susisiekite