Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

Klausimai ir atsakymai

Atrask mūsų naujus kavos aparatus ir mėgaukis suteikta nuolaida sekančiam apsipirkimui: (akcijos laikas baigėsi)

Pasiūlymas – Suminė nuolaida, įsigijus Nespresso kavos aparatą apsiperkti  Nespresso elektroninėje parduotuvėje.

 

Objektas – suminė nuolaida sąskaitai, apsiperkant Nespresso elektroninėje parduotuvėje.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Galiojimo laikas 2018.11.07 – 2018.12.31

Nuolaidos galiojimo laikas:  iki 2019m Sausio 20d.

Pasiūlymo vertė priklauso nuo įsigyto Nespresso kavos aparato:

Expert – 65 EUR;

Expert & Milk – 65 EUR;

Lattissima touch – 65 EUR;

Lattissima One – 65 EUR;

Citiz – 40 EUR;

Citiz & Milk – 40 EUR;

Essenza mini – 30 EUR;

Essenza Triangle– 30 EUR;

Inissia – 20 EUR;

 

 

TAISYKLĖS:

 Pasiūlymas galioja įsigijus NESPRESSO  kavos aparatus, el. parduotuvėje www.nespresso.lt, www.nespresso.lv, www.nespresso.ee, taip pat partnerių parduotuvėse:  ELEKTROMARKT, AVITELA, TECHNORAMA, TOPO CENTRAS, SENUKAI, KAVOS DRAUGAS, NESPRESSO.LT  parduotuvėse Lietuvoje, EURONICS ir KAFIJASVDRAUGAS parduotuvėse Latvijoje bei EURONICS ir KOHVISEMU Estijoje.

Pasiūlymas galioja šiems Nespresso kavos aparatams: EXPERT, EXPERT&MILK, LATTISSIMA ONE,  LATTISSIMA TOUCH, CITIZ, CITIZ & MILK, INISSIA, ESSENZA MINI, ESSENZA MINI TRAINGLE. 

 Įsigijęs vieną iš aukščiau minėtų  NESPRESSO  kavos aparatų, pirkėjas turi užsiregistruoti NESPRESSO elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt ir priregistruoti įsigytą kavos aparatą skiltyje – „Mano kavos aparatai“.

Jei aparatas buvo įgytas nurodytų partnerių parduotuvėse, atlikdamas registraciją www.nespresso.lt   pirkėjas privalo pateikti tikrus duomenis apie save ir įgytą NESPRESSO kavos aparatą: aparato modelį, serijinį numerį, pirkimo datą, pirkimo vietą, kavos aparato pirkimo čekio numerį ir čekio nuotrauką. Informacija, pateikiama registracijos metu yra konfidenciali ir saugoma bei tvarkoma pagal NESPRESSO privatumo politiką.

Jei kavos aparatas buvo įgytas NESPRESSO elektroninėje parduotuvėje, pirkėjas savo paskyroje turi užpildyti reikiamus duomenis „Mano kavos aparatai“ skiltyje.

Atlikus registraciją NESPRESSO svetainėje ir pateikus visą reikalingą, aukščiau minimą informaciją,  vertinamas duomenų išsamumas ir patikimumas. Jei duomenys atitinka aukščiau keliamus reikalavimus, pirkėjui išsiunčiama informacija apie pasiūlymo aktyvavimą.

Pasinaudoti pasiūlymu galima, bet kurio pirkimo metu nuo jo aktyvavimo datos. Jis yra matomas apsipirkimo metu, suformavus pirkinių krepšelį ir pirkinių krepšelio apačioje paspaudus nuorodą „Pereiti prie apmokėjimo“. Pasiūlymas bus atvaizduotas dešinėje lango pusėje. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti pasiūlymu, spaudžia pliuso nuorodą ir  jis atsiranda krepšelyje. Jei pirkėjas nusprendžia pasiūlymu nesinaudoti, jis gali iškelti jį iš krepšelio, spausdamas X ženklą. Pasiūlymas nukeliauja atgal į pirminę poziciją ir būna matomas tol, kol pirkėjas juo nepasinaudoja.

Pasiūlymu galima pasinaudoti tik tuo atveju, jei po suminės nuolaidos krepšelio vertė yra lygi arba didesnė nei 1 EUR. Jei pritaikius pasiūlymą pirkinių krepšelio suma yra mažesnė nei 1 EUR, pirkimo negalima bus atlikti.

Pasiūlymas galioja galutinei pirkinių krepšelio sumai, neįskaitant pristatymo mokesčio. 

Pasiūlymas galioja vienam priregistruotam kavos aparatui ir tik vieno pirkimo metu. Jei aparatas buvo įsigytas anksčiau, nei prasidėjo ši akcija, pasiūlymas nebus aktyvuojamas.

Jei pirkėjas pasiūlymu pasinaudojo, kitas pasiūlymas gali būti taikomas tik tuo atveju, jei jis įsigijo dar vieną kavos aparatą ir atliko kavos aparato registraciją savo NESPRESSO  paskyroje. Tai yra, pateikė kavos aparato modelį, serijinį numerį, parašytą ant naujai įsigyto kavos aparato apačios, pirkimo čekio numerį ir čekio nuotrauką, pirkimo datą ir vietą.

Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

Nuolaidos pasiūlymas negalioja kavos aparatų rinkiniams.

Daugiau informacijos ieškokite Nespresso elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja NESPRESSO kavos specialistai telefonu +370 525 05090 ir elektroniniu paštu, užpildant elektroniniams laiškams skirtą formą elektroninėje parduotuvėje.

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas. 

 

 

 

 

 

 

Nukalkinimo priemonė 4 metų garantija kavos aparatams perkant el.parduotuvėje www.nespresso.lt

Suteikiama netgi 4 metų garantija įsigijus kavos aparatą el. parduotuvėje www.nespresso.lt arba Nespresso prekybos saloje PC Panorama (Įsigijus Nespresso kavos aparatus partnerių parduotuvėse lieka galioti 2 metų garantija).

4 metų garantijos pasiūlymas galioja, jeigu klientas atitinka šias sąlygas:

 • Įsigyja ir registruoja kavos aparatą elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt.
 • Pasiūlymas galioja įsigijus NESPRESSO  kavos aparatus, el. parduotuvėse www.nespresso.lt,www.nespresso.lv,www.nespresso.ee
 • Pasiūlymas galioja šiems Nespresso kavos aparatams: CREATISTA, EXPERT, EXPERT&MILK, LATTISSIMA ONE,  LATTISSIMA TOUCH, CITIZ, CITIZ & MILK, INISSIA, ESSENZA MINI, ESSENZA MINI TRIANGLE.
 • Įsigijęs vieną iš aukščiau minėtų  NESPRESSO  kavos aparatų, pirkėjas turi užsiregistruoti NESPRESSO elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt ir priregistruoti įsigytą kavos aparatą skiltyje – „Mano kavos aparatai“.
 • Pirkėjas privalo pateikti tikrus duomenis apie save ir įsigytą NESPRESSO kavos aparatą: aparato modelį ir spalvą, serijinį numerį, pirkimo datą bei būdą. Informacija, pateikiama registracijos metu yra konfidenciali ir saugoma bei tvarkoma pagal NESPRESSO privatumo politiką.

Šioje svetainėje, skirtingais pirkimo ir aparato registracijos etapais, yra rodomi patvirtinimo ekranai, kurie neleidžia tęsti užsakymo, jei duomenys šiose dalyse nebuvo teisingai įvesti.

Bendrovė pasilieka teisę keistitaisyti ar pildyti pasiūlymų sąlygas.

Nuolaida pasirinktam NESPRESSO kavos aparatui perkant 150 arba 250 NESPRESSO kapsulių rinkinį:

Nuolaida pasirinktam NESPRESSO kavos aparatui perkant 150 arba 250 NESPRESSO kapsulių rinkinį.

Objektas – Nuolaida pasirinktam kavos aparatui apsiperkant NESPRESSO elektroninėje parduotuvėje.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Pasiūlymas galioja įsigijus NESPRESSO  kavos aparatą ir 150 arba 250 NESPRESSO kapsulių rinkinį  el.parduotuvėje  www.nespresso.ltwww.nespresso.lvwww.nespresso.ee.

 Pasiūlymo vertė priklauso nuo perkamo NESPRESSO kavos kapsulių rinkinio:

 Perkant 150 kavos kapsulių rinkinį -  20%  nuolaida nuo pradinės kavos aparato kainos.  

Perkant 250 kavos kapsulių rinkinį -  30% nuolaida nuo pradinės kavos aparato kainos. 

Taisyklės:

Individualaus nuolaidos kodo kavos aparato įsigijimui pasiūlymas galioja, jeigu klientas atitinka šias sąlygas:   

 •          Perka 150 ar 250  kavos kapsulių rinkinį  ir pasirinktą kavos aparatą, internetinėje parduotuvėje www.nespresso.lt,  www.nespresso.lv,  www.nespresso.ee  
 •          Abi prekės turi būti perkamos vieno pirkimo (užsakymo) metu.
 •          Perkant internetinėje parduotuvėje  www.nespresso.lt, www.nespresso.lvwww.nespresso.ee   pasirinktas kavos kapsulių rinkinys ir kavos aparatas turi būti  įdėtas į prekių krepšelį  to paties pirkimo metu -  nuolaida bus matoma prekių krepšelyje perėjus prie apmokėjimo.
 •          Aparato nuolaida taikoma nuo prekės pradinės kainos.
 •          Vieno užsakymo metu galimas tik vieno kavos rinkinio ir vieno kavos aparato užsakymas.
 •          Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

 Šioje svetainėje, skirtingais pirkimo ir aparato registracijos etapais, yra rodomi patvirtinimo ekranai, kurie neleidžia tęsti užsakymo, jei duomenys šiose dalyse buvo įvesti neteisingai arba nepilnai.

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja NESPRESSO kavos specialistai telefonu +370 525 05090 ir elektroniniu paštu, užpildant elektroniniams laiškams skirtą formą elektroninėje parduotuvėje.

 UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas.