Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
MASTER ORIGINS

Papua New Guinea Vaisiškas

0,58 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Vaisinis ir džemo

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ □ □ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ □ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ □ □

Kavos intensyvumas: 5 iš 13

IŠ PRAEITIES

Kurgi slypi išskirtinio, sertifikatu patvirtinto Q kokybės lygio, kuriuo žymima ši kava, esmė? Master Origins Papua New Guinea kavos kokybės paslaptis – ypatingos klimato ir dirvožemio sąlygos. Atradus kraštą, kuris dėl ypatingo reljefo ir neapsakomai nutolusių Vakarų aukštumų išoriniam pasauliui ilgai buvo nepasiekiamas, čia šaknis įleido ne tik tauriosios senosios arabikos rūšys, bet ir „Typica“, „Bourbon“ ir „Arusha“, kurios visos iki šiol tebekaraliauja derlingose Waghi slėnio žemėse.

Papua Naujoji Gvinėja nestokoja klasikinių kavos rūšių: čia rasime ir „Arusha“, ir „Typica“, ir „Bourbon“. Nuo seno žinomos kavos rūšys, kurias galima vadinti tikrais perlais, sukuria elegantišką jūsų kavos puodelio skonį, kuriame kavos rūgštumą papildo uogienės ir braškių dvelksmas.

Kad išryškėtų šie unikalūs skoniai, sumalta kava prieš plaunant paliekama dvi dienas džiūti aukštai kalnų saulės spinduliuose.

AROMATO PROFILIS: SALSVAI VAISINIS DVELKSMAS, PRIMENANTIS RAUDONŲ UOGŲ IR DŽEMO AROMATĄ.

 
KILMĖ
Klasikinės arabikos rūšys ir ypatingas surinkto derliaus apdorojimo būdas suteikia šiai Q kokybės kavai elegantiško rūgštumo ir saldumynų aromatą.
SKRUDINIMAS
Skrudinant atskiromis dalimis vidutiniškai trumpai ir žemoje temperatūroje, gaunama ypač šviesaus skrudinimo kava. Didžioji šio mišinio dalis yra pirmojo, šviesesnio skrudinimo, kuriai šiek tiek intensyvumo suteikia nedidelis kiekis antrojo, tamsesnio skrudinimo kavos.
AROMATO PROFILIS
Salsvą vaisinį dvelksmą, kuriame juntamas raudonų uogų ir saldumynų aromatas, elegantiškai apgaubia pikantiškas rūgštumas ir aksominis sodrumas.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
52 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje.