Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
MASTER ORIGINS

Aged Sumatra Intensyvus

0,58 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Medienos ir švelnus

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ ■ ■
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ ■

Kavos intensyvumas: 7 iš 13

LAIKO SUBRANDINTAS SKONIS

Už pikantiško Aged Sumatra aromato, kuriame juntamas medienos ir kakavos dvelksmas, slypi rafinuotas ruošimo procesas – daugelį metų puoselėto savo amato meistrų rezultatas. Ypatinguoju Indonezijos „giling basah“ būdu apdorotos kavos pupelės toliau rūpestingai brandinamos ne mažiau kaip trejus metus – tiek, kad iš puodelio kavos galėtų pasklisti neišdildomi gamtos ritmus primenantys aromato tonai.

 

AROMATO PROFILIS: MEDIENOS IR ŠVELNUS

KILMĖ
Sumatros saloje, Acho provincijoje stūksančio Gayo kalno aukštikalnėse dirbantys kavos augintojai pupeles apdoroja visoje Indonezijoje paplitusiu „giling basah“ būdu. Nuo 2016 m. surinktos pupelės daugiau kaip 3 metus laikomos orui pralaidžiuose džiuto maišuose, kuriuose džiūsta ir vėl sugeria drėgmę gamtos diktuojamu ritmu.
SKRUDINIMAS
Skrudinimo procese šios rūšinės kavos pupelės padalijamos į dvi atskiras dalis. Pirmoji skrudinama stipriai, tačiau trumpai, kol tampa vidutiniškai tamsi. Taip išryškinami brandinimo procese atsiradę aromato tonai – kedro medienos su salsvumo poskoniu. Antroji skrudinama ilgiau, kad kavos puodelyje pajustumėte daugiau intensyvumo ir aksominio švelnumo.
AROMATO PROFILIS
Rafinuotas kavos skonis gimsta derinant visoje Indonezijoje paplitusį „giling basah“ būdą ir skrupulingą, kelerius metus trunkantį brandinimą. Aged Sumatra – tai aiškiai juntamas medienos ir pikantiškumo dvelksmas, paryškintas skrudinimo būdu ir papildytas sudėtiniais kakavos bei tabako tonais.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
55 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje.