Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
Kavos aparatų rinkiniai

ESSENZA MINI & AEROCCINO

ESSENZA MINI & AEROCCINO 4

179,00 € su PVM
Gaukite pristatymą 2022-05-25

Nurodyta 179 eurų kaina yra rinkinio kaina. Perkant kavos aparatą Essenza Mini (109 eurai) ir Aeroccino 4 pieno plakiklį (95 eurai) atskirai, jų bendra kaina būtų 204 eurai.

Nespresso visas savo žinias ir kompetenciją apie kavą sutelkė į naują dizainą ir pristatė savo kompaktiškiausią aparatą nedarantį jokių kompromisų skonio atžvilgiu. Naujasis Essenza Mini aparate dera naudojimosi paprastumas, minimalistinis grožis ir neprilygstama kokybė, todėl kiekvieną kartą paruošite puodelį nepriekaištingos kavos. Šiuo labai kompaktišku aparatu atversite visą Nespresso kavos pasaulį. Essenza Mini yra dviejų skirtingų formų, todėl tinka bet kuriam stiliui ir erdvei.


Aeroccino4 yra naujasis Nespresso pieno plaktuvas, dar universalesnis ir patogesnis nei jo pirmtakai. Įrenginiu paruošite 2 rūšių karštą putą, karštą pieną ir šaltą putą. Aeroccino4 suteikia Jums galimybę namuose paprastai paruošti dar daugiau kavos ir pieno gėrimų. Viena šluotele dabar galite ruošti viską, tik įpilkite pieno ir pasirinkite norimą mygtuką – iškart išgausite nuostabią pieno putą savo mėgstamiausiems kavos gėrimams. Be to, norint paprasčiau išvalyti įrenginį, Aeroccino4 galima plauti indaplovėje.

AEROCCINO 4 MANUALS

Essenza mini manuals