Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Millennio Pikantiškas

0,55 € su PVM Gaukite pristatymą 2021-12-09 pateikdami savo užsakymą iki 16:00
Šiomis dienomis Jūsų pristatymas gali užtrukti. Atsiprašome už nepatogumus.

Žingsnis į šiuolaikiškumą

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ □ □

Kavos intensyvumas: 8 iš 13

Prisijunkite prie naujo tūkstantmečio bangos ir pajuskite vaisių natas. Mažiau ir lengviau skrudintos Brazilijos ir Kolumbijos arabikos pupelės susijungia su Indijos pusiasalio kava ir sukuria gaivų, šiuolaikišką skonį.
Ar norėtumėte pamėginti sujungti skonius ir aromatus? Nespresso Inspirazione Millennio kava tai - tobulas arabikos ir kavos pupelių iš Indijos mišinys, puikiai tinkantis kavai su pienu. Prabangus ir kreminis sodraus ir aksominio skonio espresso, kuriame pajusite subtilias vaisių natas ir švelnią rūgštelę. Ši kava pasižymi aromatingumu ir užtikrina ilgai juntamą skonį.

 

AROMATO PROFILIS: PIKANTIŠKA SU VAISIŲ UŽUOMINOMIS

KILMĖ
Pasirinkę Inspirazione Millennio kavą būsite ramūs, kad įsigijote aukščiausios kokybės produktą, kurį garantuoja jo kilmės derinys. Dėl kruopščiai atrinktų pupelių galėjome sukurti unikalų gėrimą, kuriame sumaišytos lengvai ir trumpai skrudintos Brazilijos ir Kolumbijos arabikos pupelės su Indijos pusiasalio kavos pupelėmis. Toks derinys pasižymi itin gaiviu ir šiuolaikišku skoniu.
SKRUDINIMAS
Inspirazione Millennio kava skrudinama partiją dalijant į dvi dalis. Indijos pupelės skrudinamos atskirai - jos tamsios, nors skrudinamos trumpai, o kitos kilmės pupelės skrudinamos visos kartu šiek tiek žemesnėje temperatūroje, kad išlaikytų vaisių skonį, tačiau taip pat skrudinamos neilgai.
AROMATO PROFILIS
Inspirazione Millenniokava pasižymi intensyviu tolygaus, gryno „kūno“ skoniu. Šioje kavoje juntamos pikantiškos aromatingos natos su vaisių skonio užuominomis. Dėl ilgai juntamo poskonio ir malonaus subtilaus rūgštumo ši kava puikiai tinka gerti tiek kasdien, tiek ypatingomis progomis.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
56 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje