Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
ISPIRAZIONE ITALIANA

Ispirazione Novecento Pikantiškas

0,55 € su PVM Gaukite pristatymą 2021-12-09 pateikdami savo užsakymą iki 16:00
Šiomis dienomis Jūsų pristatymas gali užtrukti. Atsiprašome už nepatogumus.

Kelionė laiku atgal

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ □ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ ■ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ ■ □

Kavos intensyvumas: 9 iš 13

Kava Ispirazione Novecentoyra aromatinga, įkvėpta kavos istorijos, ypatingai espresso kavos kulto. Tai subalansuotas aukščiausios kokybės arabikos ir robustos kavos pupelių mišinys. Abi rūšys skrudinamos atskirai, tokiu būdu sukuriant įkvepiantį ir subtilų kavos šedevrą, kuris dvelkia stipriu aromatu, pasižymi tiršta puta ir išraiškingu skoniu.

 

AROMATO PROFILIS: PIKANTIŠKA , RIEŠUTŲ

KILMĖ
Skonio ir stiprumo kompleksinio derinio bei intensyvaus aromato paslaptis glūdi kruopščiai atrinktame kavos pupelių mišinyje. Inspirazione Novecento kavai atrinkome robustos pupeles iš Vakarų Afrikos ir arabikos pupeles iš Rytų Afrikos. Dar papildėme arabika iš mėgstamos Brazilijos, kuri suteikia kavai unikalaus poskonio.
SKRUDINIMAS
Siekėme pateikti užuominą į tradicinę, tiesiai iš Italijos kavinių atkeliavusią espresso kavą. Dėl to Inspirazione Novecento kava skrudinta, taikant dviejų skrudinimo būdų technologiją. 100 % natūralios arabikos pupelės skrudintos trumpai, bet tamsiai, o robustos pupelės skrudintos ilgiau iki vidutinio tamsumo. Inspirazione Novecento kava yra riešutų rudumo, pasižymi išskirtiniu skoniu ir unikaliu stipriu, bet tinkamu rūgštumu.
AROMATO PROFILIS
Inspirazione Novecento kava yra itin intensyvi. Ji pasižymi aiškiai išreikštu, rimto svorio „kūnu“ ir ryškiomis, aromatingomis riešutų natomis. Šviežio espresso aromatas ryte stimuliuoja ir gerai nuteikia naujai dienai.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
57 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje