Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
FESTIVE

Forest Almond Flavour

0,58 € su PVM Gaukite pristatymą 2021-12-09 pateikdami savo užsakymą iki 16:00
Šiomis dienomis Jūsų pristatymas gali užtrukti. Atsiprašome už nepatogumus.

Medžių turtai

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ □ □

Riešutų rinkimas - daug ištvermės reikalaujantis darbas. Lygiai tiek pat jėgų reikalauja kavos pupelių išgavimas iš sultingų kavos uogų. Tačiau vėliau patiriamas malonumas vertas šių pastangų. Medžių mums dovanojamos dovanos - didis dalykas. FOREST ALMOND FLAVOUR skonis primena mišką ir pasižymi kompleksinėmis riešutų natomis, kurios būdingos daugeliui aukštos kokybės kavos rūšių. Šiai Pietų Amerikos arabikai būdingas grūdų charakteris - odė derliaus sezonui. Malonus ir pažįstamas skonis dvelkia migdolais, lašeliu vanilės ir lengvu vaisiškumu. Gausybė aromatų - duoklė miško ir kavamedžių dovanojamoms gėrybėms. Siekdama išsaugoti šiuos unikalius skonius Nespresso ėmėsi veiksmų ir apsaugojo nuo iškirtimo 10 milijonų, Amazonės atogrąžų miškuose augančių medžių. Kolumbijos dizainerė ir kovos su klimato kaita aktyvistė Johanna Ortiz, sukūrė ryškų ir šventinį FESTIVE 2021 m. kapsulių dizainą, kuriame atskleidė medžių ir gamtos temą.

 

AROMATO PROFILIS: SODRUS IR ŠVELNUS

KILMĖ
Brazilija - Kolumbija
SKRUDINIMAS
Skrudinta dviem skirtingais būdais: Brazilijos kava skrudinama lengvai, kad išlaikytų tolygų skonį ir nepakistų jai būdingos salyklo natos, o didesnioji dalis Kolumbijos kavos pupelių skrudinamos labai trumpai - tiek, kad atskleistų savo puikų aromatą. Smulkus malimas šiai harmoningai kavai suteikia intensyvumo kibirkštėlės.
AROMATO PROFILIS
Kur baigiasi skonis ir prasideda arabikos pupelių aromatas? Šis espresso trykšta migdolų, saldžių riešutų, vanilės ir lengvo vaisiškumo aromatais.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
56 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje