Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
FESTIVE

Forest Fruit Flavour

0,48 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Tobulai prinokus

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ □ □

Kavamedžių žydėjimo metas skelbia apie kavos uogų - artėjantį formavimąsi. Per kelis mėnesius tamsiai žalios spalvos medžiai pasipuošia ryškiai raudonos spalvos sunokusių kavos uogų taškeliais. Lygiai taip pat miško uogos raudonais, violetiniais ir mėlynais atspalviais mirguliuoja ant miško paklotės. Tokias dovanas mums dovanoja miškas. FOREST FRUIT FLAVOUR kava, tarsi spalvų sprogimas, o skonis priemena miško gėrybes. Ši šventinė aromatinė kava dvelkia sultingais uogų aromatais, kurie papildo švelnią Pietų Amerikos arabikos kavos bazę. Galima pajusti saldžių kepinių natas, kurios primena namuose keptą pyragą su šviežiai rinktomis uogomis. Siekdama išsaugoti šiuos unikalius skonius Nespresso ėmėsi veiksmų ir apsaugojo nuo iškirtimo 10 milijonų, Amazonės atogrąžų miškuose augančių medžių. Kolumbijos dizainerė ir kovos su klimato kaita aktyvistė Johanna Ortiz, sukūrė ryškų ir šventinį FESTIVE 2021 m. kapsulių dizainą, kuriame atskleidė medžių ir gamtos temą.

 

AROMATO PROFILIS: SODRUS IR ŠVELNUS

KILMĖ
Brazilija -Kolumbija
SKRUDINIMAS
Skrudinta dviem skirtingais būdais: Brazilijos kava skrudinama lengvai, kad išlaikytų tolygų skonį ir nepakistų jai būdingos salyklo natos, o didesnioji dalis Kolumbijos kavos pupelių skrudinamos labai trumpai - tiek, kad atskleistų savo puikų aromatą. Smulkus malimas šiai harmoningai kavai suteikia intensyvumo.
AROMATO PROFILIS
Sultingų miško uogų aromatas prasiskverbia pro Lotynų Amerikos arabikos sodrų skonį, o ilgai išliekantis grūdų charakteris įgauna saldžių kepinių natų.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
56 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje