Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
FESTIVE

Forest Black

0,48 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Pavėsio apsaugota

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ ■ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ ■ ■ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ ■ □ □

Kavos intensyvumas: 7 iš 13

FOREST BLACK - tai kavos pupelių, augančių po medžių skliautais, mišinys. Pavėsio prieglobstyje kavamedžiai apsaugomi nuo tiesioginės saulės spindulių, čia užtikrinama vėsesnė aplinka, kurioje kavos medžio vaisiai sunoksta lėčiau. Lėtesnis kavos uogų nokimas išlaiko aromatus, kurie atsiskleidžia vėliau skrudinant kavos pupeles ir mėgaujantis kava. Pavėsyje augusios kavos pupelės (atgabentos iš tų vietovių, kuriose taikomas toks kavos auginimo metodas) dažnai pasižymi skoniu, primenančiu mišką. Atskiromis dalimis skrudintos arabikos pupelės iš Kolumbijos, Peru, Gvatemalos ir Indijos suteikia egzotiškų medienos natų ir aštrių prieskonių aromato, kurie itin sustiprėja, kai kava skrudinama ir plikoma. Siekdama išsaugoti šiuos unikalius skonius Nespresso ėmėsi veiksmų ir apsaugojo nuo iškirtimo 10 milijonų, Amazonės atogrąžų miškuose augančių medžių. Kolumbijos dizainerė ir kovos su klimato kaita aktyvistė Johanna Ortiz, sukūrė ryškų ir šventinį FESTIVE 2021 m. kapsulių dizainą, kuriame atskleidė medžių ir gamtos temą.

 

AROMATO PROFILIS: MEDIENOS IR PRIESKONIŲ

KILMĖ
Kolumbija, Peru, kitos šalys
SKRUDINIMAS
Šis mišinys skrudintas kavą padalijus į dvi dalis (50 /50 metodas). Pirma dalis skrudinama šviesiau ir ilgiau nei antroji, tad ji puikiai atsveria tamsesnį antros dalies skrudinimą. Tokiu būdu gaunama subalansuotas, vidutinio tamsumo kavos mišinys.
AROMATO PROFILIS
Medienos, pipirų prieskonių ir saldžių grūdų; subtilus rūgštumas, kuris atsiskleidžia pamažu, tarsi saulės spinduliai pro lapų tankmę.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
56 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje