Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis

Klausimai ir atsakymai

Atrask mūsų naujus kavos aparatus ir mėgaukis suteikta nuolaida sekančiam apsipirkimui:

Pasiūlymas – Suminė nuolaida, įsigijus Nespresso kavos aparatą apsiperkti  Nespresso elektroninėje parduotuvėje.

 

Objektas – suminė nuolaida sąskaitai, apsiperkant Nespresso elektroninėje parduotuvėje.

Organizatorius – UAB „Mineraliniai vandenys“, Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Galiojimo laikas 2018.11.07 – 2018.12.31

Pasiūlymo vertė priklauso nuo įsigyto Nespresso kavos aparato:

Expert – 65 EUR;

Expert & Milk – 65 EUR;

Lattissima touch – 65 EUR;

Lattissima One – 65 EUR;

Citiz – 40 EUR;

Citiz & Milk – 40 EUR;

Essenza mini – 30 EUR;

Essenza Triangle– 30 EUR;

Inissia – 20 EUR;

 

 

TAISYKLĖS:

 Pasiūlymas galioja įsigijus NESPRESSO  kavos aparatus, el. parduotuvėje www.nespresso.lt, www.nespresso.lv, www.nespresso.ee, taip pat partnerių parduotuvėse:  ELEKTROMARKT, AVITELA, TECHNORAMA, TOPO CENTRAS, SENUKAI, KAVOS DRAUGAS, NESPRESSO.LT  parduotuvėse Lietuvoje, EURONICS ir KAFIJASVDRAUGAS parduotuvėse Latvijoje bei EURONICS ir KOHVISEMU Estijoje.

Pasiūlymas galioja šiems Nespresso kavos aparatams: EXPERT, EXPERT&MILK, LATTISSIMA ONE,  LATTISSIMA TOUCH, CITIZ, CITIZ & MILK, INISSIA, ESSENZA MINI, ESSENZA MINI TRAINGLE. 

 Įsigijęs vieną iš aukščiau minėtų  NESPRESSO  kavos aparatų, pirkėjas turi užsiregistruoti NESPRESSO elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt ir priregistruoti įsigytą kavos aparatą skiltyje – „Mano kavos aparatai“.

Jei aparatas buvo įgytas nurodytų partnerių parduotuvėse, atlikdamas registraciją www.nespresso.lt   pirkėjas privalo pateikti tikrus duomenis apie save ir įgytą NESPRESSO kavos aparatą: aparato modelį, serijinį numerį, pirkimo datą, pirkimo vietą, kavos aparato pirkimo čekio numerį ir čekio nuotrauką. Informacija, pateikiama registracijos metu yra konfidenciali ir saugoma bei tvarkoma pagal NESPRESSO privatumo politiką.

Jei kavos aparatas buvo įgytas NESPRESSO elektroninėje parduotuvėje, pirkėjas savo paskyroje turi užpildyti reikiamus duomenis „Mano kavos aparatai“ skiltyje.

Atlikus registraciją NESPRESSO svetainėje ir pateikus visą reikalingą, aukščiau minimą informaciją,  vertinamas duomenų išsamumas ir patikimumas. Jei duomenys atitinka aukščiau keliamus reikalavimus, pirkėjui išsiunčiama informacija apie pasiūlymo aktyvavimą.

Pasinaudoti pasiūlymu galima, bet kurio pirkimo metu nuo jo aktyvavimo datos. Jis yra matomas apsipirkimo metu, suformavus pirkinių krepšelį ir pirkinių krepšelio apačioje paspaudus nuorodą „Pereiti prie apmokėjimo“. Pasiūlymas bus atvaizduotas dešinėje lango pusėje. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti pasiūlymu, spaudžia pliuso nuorodą ir  jis atsiranda krepšelyje. Jei pirkėjas nusprendžia pasiūlymu nesinaudoti, jis gali iškelti jį iš krepšelio, spausdamas X ženklą. Pasiūlymas nukeliauja atgal į pirminę poziciją ir būna matomas tol, kol pirkėjas juo nepasinaudoja.

Pasiūlymu galima pasinaudoti tik tuo atveju, jei po suminės nuolaidos krepšelio vertė yra lygi arba didesnė nei 1 EUR. Jei pritaikius pasiūlymą pirkinių krepšelio suma yra mažesnė nei 1 EUR, pirkimo negalima bus atlikti.

Pasiūlymas galioja galutinei pirkinių krepšelio sumai, neįskaitant pristatymo mokesčio. 

Pasiūlymas galioja vienam priregistruotam kavos aparatui ir tik vieno pirkimo metu. Jei aparatas buvo įsigytas anksčiau, nei prasidėjo ši akcija, pasiūlymas nebus aktyvuojamas.

Jei pirkėjas pasiūlymu pasinaudojo, kitas pasiūlymas gali būti taikomas tik tuo atveju, jei jis įsigijo dar vieną kavos aparatą ir atliko kavos aparato registraciją savo NESPRESSO  paskyroje. Tai yra, pateikė kavos aparato modelį, serijinį numerį, parašytą ant naujai įsigyto kavos aparato apačios, pirkimo čekio numerį ir čekio nuotrauką, pirkimo datą ir vietą.

Pasiūlymas į pinigus nekeičiamas.

Nuolaidos pasiūlymas negalioja kavos aparatų rinkiniams.

Daugiau informacijos ieškokite Nespresso elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt

Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja NESPRESSO kavos specialistai telefonu +370 525 05090 ir elektroniniu paštu, užpildant elektroniniams laiškams skirtą formą elektroninėje parduotuvėje.

UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas. 

 

 

 

 

 

 

Nemokamas pristatymas pirmo užsakymo metu.

Nemokamo pristatymo pasiūlymas galioja, jei klientas atitinka šias sąlygas:

 •          Perka ir prisiregistruoja elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt.
 •          Perka pirmą kartą.

Užsakymus taip pat galima pateikti šiais būdais:

Telefonu: +370 525 05090

El. paštu: nespresso@mvgroup.eu

E-parduotuvėje: www.nespresso.lt, naudojant E-parduotuvėje pateiktą specialią užklausos formą.

E-parduotuvėje parduodamų produktų pasiūla priklauso nuo turimo kiekio sandėlyje. Todėl, jei yra problemų, susijusių su prekių tiekimu ar daugiau nėra likę prekių atsargų sandėlyje, Nespresso pasilieka teisę suteikti vartotojui informaciją apie tos pačios arba aukštesnės kokybės ir vertės pakaitinius produktus, kuriuos galėtų užsisakyti. Vartotojui nenorint užsisakyti tokių siūlomų produktų, Nespresso grąžina sumokėtą sumą, jei ji jau buvo sumokėta.

Šioje svetainėje, skirtingais pirkimo etapais, yra rodomi patvirtinimo ekranai, kurie neleidžia tęsti užsakymo, jei duomenys šiose dalyse nebuvo teisingai įvesti. Ši svetainė taip pat rodo visą išsamią informaciją prekių, kurias svetainės naudotojas įtraukė į pirkinių krepšelį pirkimo proceso metu, todėl, prieš apmokėjimą, jis gali keisti savo užsakymo duomenis.

Jeigu nebuvo gautas apmokėjimas už prekes, jis nebus vykdomas, išskyrus atvejus, kai klientas pasirinko atsiskaitymo būdą, kuris leidžia atsiskaitymą siuntos gavimo (priėmimo) metu. Atsiskaityti už prekes pristatymo metu galima grynaisiais pinigais bei atsiskaitomąja banko kortele.

Minimalios užsakymo sumos ribojimai netaikomi.

Bendrovė pasilieka teisę keisti, taisyti ar pildyti pasiūlymų sąlygas.

50 Nespresso Master Origin kavos kapsulių už 1 EUR (galioja aparatams, įsigytiems iki lapkričio 7 d.)

Objektas :   50 NESPRESSO Master Origin kavos kapsulių už 1 EUR.

Organizatorius :  UAB „Mineraliniai vandenys“,

Adresas:  Jasinskio g. 16F, Vilnius.

Akcijos laikas:  2018.09.25-2018.11.01

Pasiūlymo vertė:  24,50 EUR

Pasiūlymo kaina:   1 EUR.

 

 

PASIŪLYMO SUDĖTIS:

 •          Nicaragua 10 kapsulių
 •          Ethiopia 10 kapsulių
 •          Indonesia 10 kapsulių
 •          Colombia 10 kapsulių
 •          India 10 kapsulių

Viso : 50 kapsulių

 

 •          Pasiūlymas galioja įsigijus šiuos NESPRESSO kavos aparatus: INISSIA, ESSENZA MINI, CITIZ, LATISSIMA TOUCH, NESPRESSO internetinėje parduotuvėje arba pas prekybos partnerius: ELEKTROMARKT, AVITELA, TECHNORAMA, TOPO CENTRAS, SENUKAI, KAVOS DRAUGAS  parduotuvėse Lietuvoje, EURONICS, KAFIJAS DRAUGS/KOHVISEMU
  parduotuvėse Latvijoje ir Estijoje.
 •          Įsigijus kavos aparatą pirkėjas turi jį registruoti internetinėje parduotuvėje www.nespresso.lt ir tapti Nespresso klubo nariu.
 •          Registruojantis internetiniame puslapyje klientas privalo pateikti teisingus duomenis apie save: vardą, pavardę, naudojamą el.paštą, adresą, kontaktinį telefono numerį bei savo NESPRESSO kavos aparatą: NESPRESSO kavos aparato modelį, serijinį numerį, įsigijimo datą ir vietą, kavos aparato įsigijimo čekio numerį ir čekio nuotrauką.  Registracijos metu nurodyta informacija yra konfidenciali ir saugoma NESPRESSO.
 •          Jeigu visi pateikti duomenys atitinka reikalavimus, pirkėjui yra išsiunčiama informacija apie specialaus pasiūlymo aktyvavimą.  
 •          Pasiūlymo rinkinį galima įsigyti užsakymo sudarymo metu, kai su užsakymu į prekių krepšelį yra įdedama prekė - pasiūlymo objektu esantis 50 kapsulių rinkinys.  Naujame lange, prie rekomenduojamų prekių bus matoma ypatingojo pasiūlymo prekė.
 •          Vieną kartą įsigytas ir pristatytas 50 kapsulių kavos rinkinys pirkėjui jo paskyroje daugiau matomas nebus.
 •          50 kavos kapsulių rinkinys yra skirtas tik vienam naujai registruotam kavos  aparatui ir tiktai vienam užsakymui. Jeigu kavos aparatas buvo įsigytas iki šios akcijos vykimo pradžios datos, specialus pasiūlymas aktyvuotas nebus.
 •          Jeigu NESPRESSO klubo narys gavo  50 kapsulių kavos rinkinį, dar vienas 50 kapsulių kavos rinkinys jam gali būti pritaikytas tiktai naujo aparato isigijimo ir registracijos atveju NESPRESSO klubo nario profilyje. T.y., kai klientas nurodo naujai įsigyto kavos aparato modelį, kavos aparato serijinį numerį, įsigijimo datą ir vietą, kavos aparato įsigijimo čekio numerį ir čekio nuotrauką.
 •          Ypatingojo pasiūlymo – 50 kavos kapsulių rinkinys nėra grąžinamas arba keičiamas į pinigus. 50 kavos kapsulių rinkinys yra keičiamas tik tuo atveju, jeigu rinkinio pakuotė buvo pažeista. Tokiu atveju, klientas turi informuoti kavos specialistą  per 24 valandas nuo siuntos gavimo laiko ir pateikti vizualinius įrodymus. Kavos specialistas informuojamas telefonu +370 525 05 090, arba el.paštu  nespresso@mv.lt arba užpildę el.laiško forma NESPRESSO puslapyje.
 •          Pasiūlymas galioja vienam priregistruotam kavos aparatui ir tik vieno pirkimo metu.
 •          Pasiūlymas galioja du (2) mėnesius nuo Nespresso kavos aparato įsigijimo dienos, jeigu aparatas buvo įsigytas akcijos vykimo laikotarpiu : 2018.09.25- 2018.11.01
 •          Daugiau informacijos ieškokite Nespresso elektroninėje parduotuvėje www.nespresso.lt
 •          Šiuo ir kitais klausimais konsultuoja NESPRESSO kavos specialistai telefonu +370 52505090 ir elektroniniu paštu, užpildant elektroniniams laiškams skirtą formą.
 •          UAB "Mineraliniai vandenys" pasilieka teisę keisti pasiūlymo sąlygas