Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
BARISTA CREATIONS

Cocoa Truffle

0,56 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-05-25

Sodraus juodojo šokolado skonio

 • Kavos skrudinimo stiprumas

  ■ ■ □ □ □
 • Kavos rūgštumas

  ■ □ □ □ □
 • Kavos kartumas

  ■ □ □ □ □
 • Kavos tirštumas

  ■ ■ □ □ □

BARISTA CREATIONS Cocoa Truffle kavoje tamsus ir kartus kakavos skonis susijungia su bazinio espreso salyklo natomis. Ji pasižymi sodriu ir juodojo šokolado triufelius primenančiu skoniu. Espreso bazę sudaro geriausių Pietų Amerikos arabikos pupelių mišinys: burbono arabikos iš Brazilijos ir plautos Kolumbijos arabikos pupelės. Skirtinga skrudinimo trukmė leidžia kavai suteikti neįtikėtino glotnumo ir minkštumo. Tai puikiai dera su tamsios kakavos skoniu. BARISTA CREATIONS Cocoa Truffle kavą atpažinsite iš išskirtinės kakavos natos su migdolų saldumu ir žiupsneliu vanilės.

 

AROMATO PROFILIS: KAKAVOS SKONIO

Parduodamame produkte nėra pieno sudėtinių dalių.

KILMĖ
BARISTA CREATIONS įvairių skonių kavų espreso pagrindas pasižymi nugludintu tobulumu ir vienalytiškumu. Šis arabikos pupelių mišinys - puiki geriausių Pietų Amerikos kavos pupelių kompanija - švelnus, malonus ir tolygus Brazilijos burbono arabikos pupelių skonis harmoningai dera su Kolumbijos arabika. Kakavos skonis dar labiau sušvelnina kavos skonį, todėl galite mėgautis pažįstamu sodriu ir šildančiu aksominiu kavos skoniu.
SKRUDINIMAS
Šio kavos mišinio pupelės skrudinamos dalimis: Brazilijos kavos pupelių lengvesnis arba šviesesnis skrudinimas suteikia glotnumo, vienalytiškumo, išlaikant salyklines natas, o didžioji dalis Kolumbijos kavos pupelių skrudinamos trumpai, kad ryškiau atskleistų savo aromatus. Smulkus malimas suteikia intensyvumo ir sukuria harmoniją.
AROMATO PROFILIS
BARISTA CREATIONS Cocoa Truffle sudaro energinga tamsi kakava ir salyklo bazė. Šioje kapsulėje esanti kava yra švelni, glotni ir sodraus, prabangaus juodo šokolado triufelių skonio.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių aromatinės skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO kavos sistemai. Karamelės skonio.

INGREDIENTAI IR ALERGENAI
Skrudinta ir malta kava, natūralus kakavos kvapas ir kiti natūralūs kvapai. Sudėtyje yra labai mažas energinių medžiagų, riebalų, angliavandenių, baltymų ir druskos kiekiai.
Skrudinta ir malta kava
Be alergenų
Supakuota naudojant apsaugines dujas

Grynasis svoris (10 kapsulių):
50 g

Pagaminta Šveicarijoje