Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
BARISTA CREATIONS KAVA MĖGAUTIS SU LEDU

Liminha Over Ice Vaisiškas

0,58 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-07-06

Egzotinio skonio šaltos kavos receptams

BARISTA CREATIONS liniją papildė puiki kraftinė kava Liminha Over Ice. Tai subalansuota kava, dvelkianti gaiviu braziliškos vasaros skoniu. Viskas prasideda nuo tinkamų pupelių parinkimo, nes ne visos kavos rūšys tinka šaltai kavai gaminti. Nusprendėme rinktis ikoninę Kenijos ir Indonezijos Javos salos arabiką. Nors kava iš Indonezijos suteikia šiai kavai išbaigtumo, būtent garsiosios Kenijos arabikos pupelės atskleidžia išraiškingą rūgštumą ir vaisių natas, papildančias žaliosios citrinos ir mėtų skonį. Lengvas skrudinimas padeda šioje espresso kavoje išlaikyti vaisių aromatą ir rūgštingumą. Žaliosios citrinos ir mėtų skonis, kuriuo pasižymi BARISTA CREATIONS Liminha Over Ice kava, pusluoja tropiniu gyvybingumu - gaivūs citrusai, subtilios mėtų natos ir vos juntamas kartumas kuria skonio balansą. Plikykite tiesiai ant ledukų, kad akimirksniu atvėsintumėte ir „užrakintumėte‟ visus šiuos puikius skonius. Norėdami ilgiau mėgautis gėrimu, įpilkite šalto vandens (90ml)

Gaivi kava su gardžia žaliosios citrintos užuomina, dar kurį laiką juntama poskonyje kartu su švelnia rūgštele, kartumu ir švelniu šios kavos pojūčiu burnoje.

 
KILMĖ
Kenija - Indonezija - Kitos
SKRUDINIMAS
Kavą skrudiname dviem dalimis: pirmą dalį trumpiau, kad sustiprėtų ryškios citrusų natos, o antrąją - vidutiniškai, kad šioje švelnioje kavoje atsiskleistų vaisių rūgštumas.
AROMATO PROFILIS
Gaivi kava su gardžia žaliosios citrintos užuomina, dar kurį laiką juntama poskonyje kartu su švelnia rūgštele, kartumu ir švelniu šios kavos pojūčiu burnoje.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
58 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje

Susisiekite