Krepšelis tuščias Jūsų krepšelis 0,00 € 0
Prisijungti arba registruotis
BARISTA CREATIONS KAVA MĖGAUTIS SU LEDU

Freddo Intenso

0,49 € su PVM Gaukite pristatymą 2022-07-06

Intensyvesnio skonio šaltos kavos receptams

Mėgaukitės sodria, intensyvaus skrudinimo Barista Creations Freddo Intenso kava. Pietų Amerikos arabikos pupelių ir Indonezijos arabikos junginys praturtina intensyviu, jaudinančiu skoniu. Šį kavos mišinį skrudiname tamsiai, o pupeles malame specialiai taip, kad kavą būtų galima gerti su ledu. Geriausia patiekti ruošiant taip: 1 kavos kapsulę (40 ml) plikyti tiesiai ant ledo kubelių (90 g). Akimirka mėgausitės ilgiau, jeigu įpilsite šiek tiek šalto vandens ar šalto pieno (90 ml).

AROMATO PROFILIS: SKRUDINTA, KARTESNĖ, SKRUDINTŲ JAVŲ IR MEDIENOS AROMATAS

 

Ši kava puikiai dera su pienu. Išbandykite Barista Creations Freddo Intenso šaltoje latėje ir pajusite tamsaus skrudinimo kavos ir šalto pieno saldumo sinergiją. Pamažu atsiskleidžia kreminės, karamelės ir sausainių natos Barista Creations Freddo Intenso kavą su pienu paversdamos malonumu, kuriam neįmanoma atsispirti.

KILMĖ
100% Arabika iš Peru, Indonezijos ir Pietų Amerikos.
SKRUDINIMAS
Ilgai ir sunkiai ieškojome, kol radome tokį arabikos pupelių derinį, kurį būtų galima intensyviai skrudinti ir jis išlaikytų sodrias natas ir aromatą, kokio tikimės gerdami intensyvią kavą su ledu. Barista Creations Freddo Intenso kavos mišiniui kavos pupelės skrudinamos dviem etapais. Abu kartus pupelės skrudinamos iki vidutinio ir tamsaus lygio, tokiu būdu padedant atsiskleisti vaisinėms natoms ir išlaikant kavos saldumą.
AROMATO PROFILIS
Leiskite sodriai paskrudintai Barista Creations Freddo Intenso kavai suvilioti jus aromatu bei skoniu. Šis subalansuotas arabikos mišinys dvelkia skrudintų javų bei medienos aromatais ir žavi klasikiniu kartesniu poskoniu.
INGREDIENTAI IR ALERGENAI
10 kapsulių skrudintos ir maltos kavos NESPRESSO sistemai.

Ingredientai ir alergenai.
Skrudinta ir malta kava.

Grynasis svoris (10 kapsulių):
48 g

Supakuota naudojant apsaugines dujas.
Pagaminta Šveicarijoje

Susisiekite